Przegląd katalogu
- 1,016 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 1016 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,016 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 382,091 opinii i ocen.
“Sklep jest wprawdzie mały i rzeczywiście katastrofalnie brakuje w nim miejsca, jednak przez wszystkie 4 lata nie trafiłam ani razu na przeterminowane produkty, a personel zawsze jest uprzejmy i życzliwy, szczególnie młodzi pracownicy. Zdecydowanie najlepszy sklep pod domem. Dziękuję całemu personelowi za utrzymywanie sklepu w porządku, nawet w warunkach, które zostały Wam zapewnione.”
“niesamowite wybory, chociaż mały sklep!”
“Na promce mają dobre oferty. Poza promką niestety drożyzna.”
“Duży wybór hotdogow. Personel w porządku, duży wybór napojów. Polecam”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Nie jestem z Warszawy pomogła mi w kwestii biletów dobowych.”
“Dziś byłem w żabę bardzo miła obsługa”
“Żabka to bardzo wygodny sklep na szybkie zakupy. Szczególnie doceniam opcję „Prosto z pieca” – świeże bułki i przekąski zawsze są ciepłe i smaczne. Wybór produktów jest szeroki, mimo niewielkiej przestrzeni, co sprawia, że można znaleźć wszystko, czego potrzeba na co dzień. Obsługa jest miła i sprawna, dzięki czemu zakupy przebiegają szybko i bezproblemowo. Sklep jest czysty i dobrze zorganizowany, co dodatkowo uprzyjemnia wizyty. To miejsce, które świetnie sprawdza się zarówno na szybkie zakupy w drodze, jak i na uzupełnienie domowych zapasów. Polecam!”
“Panie w tym sklepie są bardzo uprzejme miłe i pomocne nigdy nie miałam problemów w tej żabce jeżeli chodzi o obsługę.A Pan Andrei Malyshka nigdy w pracy nie miał przerwy?To są też ludzie i jak każdy potrzebują chwili dla siebie.Pan to powinien za Ojczyznę swoją walczyć a nie wypisywać bzdury.Jestem u dziewczyn codziennie i nie przypominam sobie żadnej takiej sytuacji w której olewały klienta bez słowa.Zamykać sklepy to Pan sobie może u siebie w kraju a nie u nas w POLSCE!!!!!”
“Serdeczne podziękowania dla pani kasjerki, która po DWÓCH DNIACH dziś (14.03, godzina 15:00) przypomniałam mi, że zostawiłam coś przy kasie. To był drobiazg i sama nie zauważyłam, że tego zapomniałam, pani mnie rozpoznała i sama oddała zgubę. Bardzo doceniam! Będę wpadać częściej ;)”
“Bardzo lubię ten sklep! Zawsze panuje tu miła atmosfera, a pracownicy są uśmiechnięci i pomocni. Pani Liana jest niezwykle sympatyczna i zawsze miło z nią porozmawiać. Zakupy tutaj to czysta przyjemność!”
“Czekam, aż popcorn maślany wróci.”
“Bardzo miła, rodzinna atmosfera. Sklep czysty zadbany, ekspedientki uśmiechnięte, wesołe. Aż miło wejść i robić zakupy.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa — jedna z nielicznych Żabek, do których naprawdę chce się wracać. Nowy właściciel świetnie sobie radzi i widać pozytywne zmiany w funkcjonowaniu sklepu!”
“Słyszałem że to miejsce wcześniej było trochę zaniedbane, ale aktualnie jest to najlepsza Żabka w Warszawie! Czysto, mnóstwo towaru, cudownie profesjonalna i miła obsługa. Pozdrawiam całą ekipę, a szczególnie Pana Konrada, który mnie dzisiaj obsługiwał I który jest najszybszym kasjerem jakiego spotkałem”
“Naprawdę bardzo sympatyczna i przemiła obsługa. Za każdym razem jestem zadowolona . Pyszna kawa , świeże pieczywo , świeże owoce , tak naprawdę wszystko co chce jest w tym sklepie . Pozdrawiam panią Ewelinę :)”
“Bardzo spoko *xd Bardzo miła obsługa nie ma żadnych problemów ❤️ Polecam”
“W mojej opinii to najlepszy sklep z sieci Żabka (a w najbliższej okolicy jest ich bodajże 5). Na plus (i to duży) w stosunku do tego co bylo za poprzedniego Ajenta. Czysto, sklep bardzo dobrze zatowarowany, duży wybór, przyjemna i pomocna obsługa (zazwyczaj). Na ogromny plus - przecenione produkty (nie marnowanie jedzenia - nie spotkałam się z takim podejściem w okolicznych Żabkach). Pozdrawiam serdecznie przemiłe Panie! :) Uprzejma prośba o więcej entuzjazmu w wykonanywaniu pracy - w domyśle Klient nie jest wrogiem :)”
“Ulubiona Żabka. Stały klient od lat. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo zadbane miejsce. Pan Oskar to złoty człowiek. Gdyby istniał ranking żabek ogólnopolskich - ta musiałaby być w topce.”
“Często korzystam. Sklep dobrze zaopatrzony.”
“Promocja nie weszła ale Pan na kasie pozmieniał i weszla, braków zachowanie rzadko dzisiaj spotykane ;)”
“Dobrze wyposażona żabka, obsługa dość miła”
“Pan w okularach, który tu pracuje powinien dostać dodatkową premię - przesympatyczny, zawsze pomocny człowiek, wzór do naśladowania dla innych pracowników :) bardzo polecam tę Żabkę”
“Bardzo miła obsługa, obsługiwała mnie dziewczyna w okularach. Była na przerwie, ja nie przerywając jej spokoju. Poczekałem jak znowu podejdzie do kasy. Jak byśmy klienci szanowali tak jak ja 2 człowieka kasjera w sklepie. To byśmy mieli od nich szczery usmiech. Pamiętajcie w czasie COVID to oni nas obsługiwali i to oni narażali swoje zdrowie,życie byśmy mieli co jeść. A nie lekarze !!!!”
“Przecudowny Pan obsługujący kasę, który poprawia humor :)”
“Porządek i czytelność w sklepie. Przemiła fachowa i pomocna obsługa. Lista produktów bogata jest wybór i w tańszych i droższych trunkach. Na pewno będę wracać”