Przegląd katalogu
- 637 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 637 wyników
Przeglądaj pub grillowy w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 637 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 512,249 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub grillowy z miast takich jak Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Otwock i innych.
“Wspaniałe miejsce z dużą przestrzenią, zacisznym ogródkiem, dużym wyborem piw, w tym kilkoma świetnymi napojami bezalkoholowymi (piwami oraz cydrami). Klimat jest stylizowany bardzo naturalnie na blogowe salony z lat 70'-80' ubiegłego wieku na szczęście jednak ten jest ogromny. Jest dużo starych mebli z półkami pełnymi książek, a także meblami z epoki oraz zabytkowymi telewizorami i radiami z minionej epoki.”
“Pani w Kapeluszu i kręconych włosach niesamowita! Drinki pierwsza klasa! Miła, przyjazna barmanka. Nigdy nie obsłużyła mnie tak wspaniałą osoba jak ta kobieta! Z chęcią wrócę !”
“Byłem wczoraj mecz obejrzeć Legia - Lechia w moje urodziny i się napić, myślałem, że nie będzie żadnego stolika a okazało się, że będzie bez problemu. Miło spędzony czas, kelnerki sympatyczne. Nie raz tutaj jeszcze przyjdę, mega miejsce żeby kulturalnie się napić.”
“Byliśmy z okazji Restaurant Week i było super! Jedzenie pyszne, pięknie podane, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Sam lokal ma świetny klimat — elegancki, ale na luzie. Jedyny mały minus to muzyka – trochę nie pasowała do nastroju miejsca. Poza tym wszystko na duży plus, chętnie wrócimy!”
“Lokalizacja z dobrym dojazdem metrem lub samochodem. Tu jest cicho i spokojnie. Jako przystawkę zamawiamy Mezze Mix, dla dzieci Mozarella Stics, a dorosłych Shish Taur. Wszystko bardzo smaczne. Dla gości dostępny kącik z grami (szachy, tryktrak, karty). Obsługa miła, sympatyczna i szybka. Polecam”
“Nie znam drugiego takiego miejsca w Warszawie z podobnym klimatem. Jedyny w swoim rodzaju, teraz z nowym muralem. Pasaż wywołuje różne emocje, jedni się nim zachwycają drudzy unikaja, co pewne jest to stały punkt nocnego życia Warszawy.”
“Idealne miejsce na przystanek po spacerze. Psy są miłe widziane. Fajny klimat, stoliczki wśród drzew.”
“Absolutnie świetna atmosfera, bardzo ciekawy i różnorodny wybór piwa na kranach, nawet dla tych którzy piszą że krafty są ciężkie zawsze jest jakiś czeski pilzner lub leżak w stylu "zwykłym", a poza tym super drinki dla tych niepisanych. Super serdeczna obsługa, bardzo polecam lokal.”
“Fajna miejscówka na spotkanko przy piwku lub kawie. Jadłem tam kilka rzeczy typu: tosty, zapiekankę, gofry, ciastko, lody. Smaczne jedzenie i naprawdę przyzwoite ceny! Minus że mało produktów dla osób z problemami żywnościowymi i sprzedawca (mlody chlopak) nie wie z jakich składników jest zrobione ciastko, miało nie być z żelatyny a było!”
“Uwielbiam to miejsce i zaglądam tu od czasu do czasu. Zawsze jest wybór piw bezalkoholowych, świetna muzyka i miła obsługa, polecam!”
“Byłyśmy zaraz na otwarcie także dużo miejsca do wyboru. Później już inni mieli problem bo lokal mały. Akurat wzięliśmy drinki litrowe i to był dobry wybór. Nie trzeba było co chwilę kupować nowych a cenowo naprawdę się opłaca. Idealne miejsce aby spędzić czas ze znajomymi.”
“Krewetki standardowo pyszne - czosnkowe i ostre dość, tacosy z krewetkami raczej zawiedzenie- zimne i głównie czuć kapustę. Kanapka steak and cheese dobra ale mogłoby być trochę więcej sera. Dałabym 4.5 ogólnie”
“Bardzo ciekawe miejsce dla osób, które mają ochotę na klimat i smaki przedwojennej Warszawy. Tam tam pierwszy i zarazem ostatni raz w życiu spróbowałem Czerniny, czyli zupy z podrobów i krwi. Nie mój smak, ale było warto się przekonać. Wnętrze ma fajny vibe ze starymi meblami, zdjęciami oraz malunkami na ścianach. Można też było kupić chleb oraz przetwory mięsne lub owocowe. Wszędzie także pełno roślin, co jest dla mnie sporym plusem. Polecam odwiedzić choć raz, by choćby przekonać się, czy chcielibyśmy mieszkać w tych dawnych czasach ;)”
“Bardzo miła obsługa. Ceny przystępne. Jedzenie robione przez kogoś kto ma do tego głowę. Widać że to autorskie przepisy. Sałatka była mega dobra a burger którego jadłem z policzkami wołowymi kozacki.”
“Upd: Chciałabym zmienić swoją opinie, ponieważ ostatnim czasem każde inne zamówienie było bardzo dobre :) Chciałabym zostawić opnie o Budda bowl z tuńczykiem. Tym razem wzięliśmy te danie na wynos i niestety było nie tak dobre jak serwują na miejscu. Nie dostaliśmy w daniu awokado oraz grillowanych warzyw, chociaż w skladzie to było zaznaczone. Oraz dostaliśmy pomidor pokrojony na dwa duże kawałki, niezbyt to jest wygodne i estetyczne. Mamy nadzieje, ze to się poprawi :)”
“Super miejsce z bardzo dobrym jedzeniem i fajną uśmiechniętą obsługą! Zdecydowanie polecam”
“Świetne miejsce, bardzo smaczna shisha, kelner był miły i polecił świetny koktajl :) Byliśmy tam pierwszy raz, ale myślę, że jeszcze wrócimy”
“Lubimy wpadać do tego miejsca na bardzo dobre piwa. Za każdym razem jest coś nowego. Dodatkowo, bardzo smaczne pizze. Atmosfera jest luźna, a obsługa bardzo miła.”
“Duża ilość lokali - jest w czym wybierać”
“W miniony weekend organizowaliśmy w Cafe Bonifacy imprezę rodzinną. Całość przebiegła bez zarzutu, jedzenie smaczne, ładnie podane, stół elegancko przybrany. Goście zadowoleni i najedzeni :)Obsługa bez zarzutu. Polecam!”
“Długo szukałam miejsca, gdzie mogę zrobić urodziny i Klubokawiarnia okazała się strzałem w 10. Zarówno klimat jak i miejsce były wspaniałe, duży plus również za udogodnienia takie jak dostęp do rzutnika czy głośników. Oferta cateringu też była całkiem atrakcyjna zarówno smakowo jak i cenowo. Wszystko udało się dogadać, a obsługujące panie były bardzo pomocne i szybkie. Na pewno będę polecać to miejsce pod różne kameralne luźne eventy, bo brakuje takich miejsc na mapie Warszawy.”
“Byliśmy tam już kilka razy ze znajomymi. Lokal oferuje szeroki wybór piw z kranów oraz butelek (w tym belgijskie lambiki dla osób, które nie przepadają za smakiem tradycyjnego piwa), a także duży wybór piw bezalkoholowych. To wszystko świetnie komponuje się z kartą dań kuchni tajsko-nepalskiej. Potrawy zadowolą zarówno tych, którzy szukają czegoś łagodnego i aromatycznego, jak i miłośników naprawdę ekstremalnej pikantności. Często zamawialiśmy półmisek rozmaitości - to bardzo dobra opcja na przekąskę do napojów dla większej grupy. W zestawie znajdują się m.in. ser i warzywa w cieście, kurczak i inne mięsa z pieca, boczniaki oraz mix różnych sosów. Na szczęście lokal nie „uszczęśliwia” na siłę głośną muzyką, co pozwala swobodnie prowadzić rozmowy. Dla kibiców dostępne są telewizory, na których można oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe.”
“Super pizza, zamawiamy w pracy i bardzo często są na nią promocje. Można się umówić telefon albo smsa, że się nie czeka tylko przychodzi jak jest gotowa. Bardzo polecam, w pracy mówili, że jakby wiedzieli, że taka pizza jest tak blisko, to by kanapek nie kupowali. Dobre ceny jak na tę lokalizację.”
“Świetnie położony i zaopatrzony bar. Sympatyczna obsługa, można rozmawiać swobodnie ;)”
“Jedna z najczystszych restauracji. Możesz jeść bez martwienia się o higienę i dbałość – wszystko jest na 100%. Danie ♦️Chef Box♦️ to jedno z najsmaczniejszych dań z kurczaka smażonego w Warszawie, a nawet w całej Polsce. Pyszny smak, doskonały sos i bardzo smaczny posiłek w przystępnej cenie. Polecam każdemu wypróbowanie tej restauracji i tego dania”
“Bardzo polecam, dużo atrakcji do wyboru jak i bar z drinkami i jedzeniem. Raczej miejsce żeby chodzić grupą a nie poznawać nowych ludzi”
“Bar na dachu na siódmym piętrze – czyli dokładnie tyle, żeby poczuć się bliżej nieba, ale jeszcze nie na tyle wysoko, żeby trzeba było pisać testament. Drinki naprawdę dobre – mój “ostry” był w sam raz, czyli dał kopa, ale nie wypalił mi przełyku. Do tego widok… taki, że człowiek przestaje zerkać w telefon i po prostu patrzy. No i kelner – obsługa na piątkę, a przy okazji całkiem fajny, więc drink smakował jeszcze lepiej. Idealne miejsce na wieczór, żeby się zrelaksować i udawać, że żyje się luksusowo. Wrócę!”
“Wino pomarańcze bardzo ciekawe, choć nie w moim guście, piwo zero beż szaleństwa, ale KLIMAT!!! Ten klimat nie do odrobienia, fantastyczny punkt spotkan.”
“Jeżeli szukasz miejsca na idealną shishę w luksusowych warunkach w Warszawie to koniecznie musisz tutaj przyjść. Shisha jest wyjątkowa, można ją palić godzinami. Można wybrać "moc" shishy. Shisha master bardzo uprzejmy, tak samo Manager. Drinki są bardzo dobre, a obsługa bardzo miła i uprzejma. Super miejsce na chill-out.”