Opinie

  1. Peter P ★★★★★

    Smacznie jak u Mamy, a przy tym dobra cena i sprawna, życzliwa obsługa. Stołuję się tam od dłuższego czasu i jeszcze nie było żadnego zgrzytu. Polecam.

  2. Kamil Guzak ★★★★★

    Bardzo dobry obiad. Odpowiednia moc przypraw i spore porcje. Cena jak bardziej adekwatna do jakości. Naprawdę warto spróbować, będę tu wracał.

  3. Dawid Dylo ★★★★☆

    Bardzo dobre jedzenie zestaw dnia z kompotem w cenie 31zl Smacznie lecz trochę trzeba doprawić gdyż chyba soli i pieprzu brak

  1. Dawid Biel ★★★★★

    Smaczna i niedroga kuchnia tradycyjna polska. Obszerna sala wraz z mini sceną oraz oczywiście toaletą, a także stoliki na zewnątrz pod parasolami. Miejsce to jest trochę schowane w głębi za biurowcem, ale można tu dojechać lub dojść od ulicy Paszkowskiego (przez szlaban).

  2. Aleksandra Leonowicz ★★☆☆☆

    Oczekiwania mieliśmy spore patrząc na opinie na google. Niestety mocno się zawiedliśmy, kotlety z piersi kurczaka odgrzewane, nie wiem który już raz, strasznie tłuste. Sałatka z czerwonej kapusty zupełnie bez smaku, zupa pomidorowa koszmarnie słona, jedyne co się dało zjeść to pierogi. A i niespodzianka w postaci włosów w mizerii. My nie wrócimy

  3. Michał Pijet ★★☆☆☆

    Słabiutko. Powinno się tu zadbać, żeby jedzenie nie tylko wyglądało, ale także smakowało. Jakkolwiek jakość tego jedzenia pozostawia wiele do życzenia w całej gastronomii, to nie rozumiem czemu tak prosta rzecz jak frytki zawsze są albo przypalone, albo niedosmażone. A tanio nie jest. Za sama tylko dodatkowa porcje ketchupu trzeba zapłacić 3zl. Za cenami jednak nie podąża jakość i to jest główny problem.

  1. Wladyslaw Jagiello ★★★★★

    Bardzo fajny przyjemny Pub dużo młodzieży studentów. Smaczne niedrogie jedzenie, miła obsługa. Polecam wizyty i korzystanie z tego Pubu i spędzania mile czasu w dobrym towarzystwie. Pozdrawiam serdecznie.

  2. Mikołaj Sapiecha ★★☆☆☆

    Zwymiotowałem po Waszym pad thaiu… nie bierzcie się za dania orientalne… do tej pory było po prostu ok, więc dałbym 3+, ale za próbę otrucia jest 2

  3. K T ★☆☆☆☆

    ZNOWU PODNIEŚLI CENY W GÓRĘ co jest nieporozumieniem. Dopiero co niedawno podnieśli i teraz znowu?! Rząd zniósł podatek VAT na żywność a oni i tak podwyższyli. To już nie są ceny na STUDENCKĄ KIESZEŃ a jakość tych dań jest taka sama jak była! Zauważyłem, że podnoszą średnio co 3/4 miesiące więc w takim tempie za samo drugie danie zapłacimy niedługo 30zł. Teraz przy tej kolejnej podwyżce cen ja już zrezygnowałem z tego baru i naprawdę lepiej już samemu sobie coś ugotować niż przepłacać wydając pieniądze w tym barze. A patrząc na to jaki mają ruch (jak na zdjęciu o godz 16:00) to bardziej zniechęcają tym ludzi

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żaczek?

Żaczek znajduje się przy Wołoska 141A, Mokotów, 02-507 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żaczek?

Można skontaktować się z Żaczek pod numerem +48 601 800 190

Jak można dotrzeć do Żaczek?

Do Żaczek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements