Przegląd katalogu
- 637 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 637 wyników
Przeglądaj pub grillowy w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 637 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 512,249 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub grillowy z miast takich jak Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Otwock i innych.
“Byłem ostatnio i burgery okazały się absolutnie przepyszne — naprawdę dawno nie jadłem czegoś tak dobrego. Mojej partnerce również bardzo smakowały, a do tego trafiliśmy na fantastyczne piwo, które świetnie wszystko dopełniło. Na plus także bardzo miła obsługa, dzięki której cały pobyt w lokalu był po prostu wyjątkowo przyjemny. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać!”
“Odkąd na food trucku są nowe dziewczyny żarcie jest przepyszne. Zdecydowanie polecam zapiekankę z salami. Panie kucharki powinny dostać podwyżkę”
“Pan Wojtek był bardzo miły. Skomenenrow moje przyrodzienoe w kiblu”
“Dobra, kultowa miejscówka :) Super tapasy, niezły alkohol i ten niepowtarzalny, gwarny klimat :) W temacie obsługi powinienem tylko zdjąć pół oczka za brak informacji o tym, że otwarcie rachunku to dodatkowy koszt 38 PLN. Nie róbcie tego w Krakenie, do baru i tak trzeba podejść po alko i jedzenie a 38 PLN to jedna przystawka extra.”
“Bardzo fajne miejsce, bardzo miła obsługa. Lokalizacja miejsca pomiędzy blokami oraz nad sklepem spożywczym nie wskazuje na to. Duży taras, ale czynny tylko do 21:00 ze względu na okolicznych mieszkańców. Warto zajrzeć. Polecam”
“Duży wybór oryginalnych piw rzemieślniczych i kilka stołów bilardowych, a to wszystko chyba najtaniej w całej Warszawie i długo otwarte! Ponadto: piłkarzyki, ping-pong, planszówki, szachy, telewizja (+ duży ekran do oglądania meczów), niepowtarzalny undergroundowy klimat i muzyka rockowa w tle. No i oczywiście wyjątkowy gospodarz - legenda klubu studenckiego Karuzela ;)”
“Mały osiedlowy pub, w klimacie starych, dobrych mordowni :P Wybór piw jest spory, można czeskie z nalewaka, można znaleźć ciekawe krafty i Perłę za dychę. Kilka drinków też się trafi. Do jedzenia polecam frytki, bo tylko to jest :P Znajdą też się chipsy, paluszki i orzeszki. Muzyka rockowa, sport na rzutniku, ogródek. Toaleta nawet zadbana. Obsługa miła i pomocna, zna się na sprzedawanych piwach i chętnie doradzi. Ogólnie polecam.”
“Klub, w którym premierę miał utwór muzyczny przeznaczony do filmowej adaptacji "Złego" L. Tyrmanda. Zatem nie mógłbym nie nazwać PracoVni miejscem cudownie warszawskim. Ale co jeszcze można powiedzieć o tym Klubie? Banalne już słowo "klimatyczny" zastąpiłbym wyrażeniem "naprawdę muzyczny". "Undergroundowy", czyli "podziemny" w przenośni i trochę dosłownie, a zarazem przeznaczony dla każdego. "Zwyczajnie sympatyczny" też pasuje. Zachęcam, by każdy sprawdził sam.”
“Świetne miejsce na wieczorne wyjście ze znajomymi! Klimatyczny wystrój, dobrze utrzymane stoły bilardowe i miła obsługa. Ceny przystępne, a atmosfera naprawdę przyjazna. Na pewno wrócę!”
“Prawdziwa gratka dla miłośników oraz koneserów piwa, a także dla tych, którzy po prostu chcą spróbować czegoś nowego. Wybór jest naprawdę duży, są tam piwa z całego świata, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Lokal oferuje głównie piwa w butelce, ale jest też kilka rodzajów lanych piw oraz win (w tym pyszne prosecco), które można skonsumować na miejscu lub wziąć na wynos. Dodatkowy plus za napoje bezalkoholowe i przekąski.”
“Dobre miejsce na Grochowie na wypicie piwa, zarówno z kranu - głównie czeskie, jak i z butelki: czeskie i polskie, głównie craftowe. Są do wypicia również destylaty i cydry. Z przekąskami słabo, ale to nie miejsce na obżarstwo. Plusem niewątpliwym jest namiot i transmisje sportowe, małym minusem powierzchnia wewnątrz. Ze względu na właścicieli i ich przywiązanie do Grochowa, to miejsce jest lokalne, lecz nie zamyka się na przypadkowych gości. Proszę zaglądać, bo nie wiadomo jak długo "grzybki" opierać się będą deweloperce.”
“Genialny klimat, szczera obsługa, degustacja, jedzonko na plus. Z czystym, poznańskim sumieniem gorąco polecam. Przyjdźcie, zobaczcie, wypijcie, zjedzcie...nie pożałujecie❤️”
“Niezmiennie najbardziej klimatyczne miejsce w Warszawie, na szczęście nie zmienione od lat. Wspaniały właściciel, domowa atmosfera jak za starych dobrych czasów.”
“Zjedliśmy danie dnia w okazyjnej cenie. Rosół dobry, jak domowy, frytki cienkie i słone - idealne, burger soczysty i wystarczająco syty, a lemoniada niebo w gębie! Obsługa bardzo życzliwa, widać chęć do pracy i dobre nastawienie. Przy następnej okazji, miejsce warte odwiedzenia.”
“Niepozorne, a bardzo smaczne miejsce z kuchnią indyjską, która jednocześnie jest smaczna, tradycyjna ale i strawna. A to w kuchni indyjskiej nie takie oczywiste. Bardzo nam wszystko smakowało. Również dzieciom. Warto zacząć od kalafiora. Serio. Serdecznie polecamy.”
“Właśnie tak powinien wyglądać Cheese Bacon, a nie jak u nie których jakiś maly plasterek sera, pół plasterka boczku i reszty dodatków tyle co kot napłakał, tutaj mamy dobre mięso z grilla, ser w panierce i całość jak się trzyma w dłoni to czuć moc, nie ma lipy!Polecam mega sosy, mój ulubiony to aioli, spicy majo i hot chilli. Sala ładna z dużym telewizorem i klimatyzacja, jest lazienka, ogrodek można też przyjść z pieskiem, polecam!”
“Restauracja zawchyciła mnie i męża już od samego wejścia. Piękne i gustownie urządzone wnętrza i muzyka, która dopełnia to miejsce urzeka i zachwyca. Na mapie Warszawy to miejsce jest w naszym absolutnie TOP3. Jedna z najlepszych restauracji w jakich byliśmy a jesteśmy bardzo dobrze zorientowani bo też działamy w towarzyszącej temu biznesowi branży. Kelner Pan Bartosz fenomenalny, taktowyny i bardzo pomocny. Dbał o nas i czuliśmy się zaopiekowani i świetnie obsłużeni. Co zwróciło naszą uwagę to fakt, że bardzo utożsamia się z firmą i widać jego szczere zaangażowanie w swoją pracę. Nasze dania to petarda. Marzę o powtórce i brawa dla kucharzy. Gratulujemy Managerowi, że ma tak fajny zespół ludzi. Pozdrawiamy serdecznie.”
“Bardzo fajny koktajl bar. Miły wystrój, choć trochę ciemny. Dobre przekąski. Smaczne lekkie wino domowej roboty. Tortilla z choriso b. dobra.”
“Trzeba przyznać, że wnętrze restauracji niesamowicie dopracowane. Wiele kondygnacji z symbolicznymi elementami, możliwość oprowadzenia po lokalu i mili pracownicy. Co do jedzenia, bardzo smaczne i w nie wygórowanej cenie. Pyszne burgery z mięsem i bez, podawane z świeżymi frytkami. Polecam to miejsce nawet dla osób takich jak ja, które nie lubią piłki nożnej.”
“Bardzo lubię ten nadwiślański bar, który odwiedzam, mniej lub bardziej regularnie, już od niemal od dwudziestu lat. Przez ten czas wiele się zmieniło, od wystroju, obsługi, rozszerzenia menu, placu zabaw czy wielkości strefy, w której znajdują się stoły z ławami. Pozostał jednak bardzo przyjemny, rodzinny klimat i tak samo dobra kiełbasa z grilla. W Jupiterze możemy napić się prawdziwego Pilsnera Urquella, podanego na kilka różnych, tradycyjnych sposobów. Możemy również napić się wina czy koktajlu, zamawiając je zarówno na kieliszki, jak i poprzez zakup całej karafki. Oczywiście w ofercie baru jest także świetna lemoniada i wiele innych napojów czy dań grillowanych. Świetne miejsce, choć w weekendowe, słoneczne popołudnia jest dość tłoczno i czas oczekiwania na zamówienie potrafi się nieco wydłużyć. W tygodniu to jednak prawdziwa bomba i idealne miejsce na relaks oraz wypoczynek po dniu pracy. Dziękuję za zawsze miłe przyjęcie i pozdrawiam całą ekipę baru.”
“"Gniazdo Piratów" na Bielanach, tuż obok Parku Olszyna, to miejsce, które zasługuje na wyjątkowo pozytywną rekomendację – jest to opinia powszechnie podzielana przez moich znajomych, sąsiadów i bywalców z okolicy. To nie jest tylko kolejny lokal gastronomiczny, ale tawerna z prawdziwym klimatem, która świetnie łączy żeglarską estetykę z przyjemną, luźną atmosferą, idealną na spotkania towarzyskie. Z rozmów wiem, że ludzie szczególnie chwalą doskonałą jakość serwowanych dań (często w niebanalnym, morskim stylu), a także wybór piw i trunków, które umilają wieczory, zwłaszcza te z muzyką na żywo. To właśnie ta regularna muzyka szantowa i koncerty wyróżniają "Gniazdo Piratów" na tle innych bielańskich miejsc, czyniąc z niego unikalną przystań towarzyską, gdzie każdy czuje się swobodnie, co w pełni potwierdza moją subiektywną i pozytywną ocenę tego miejsca.”
“Bardzo smaczne jedzenie. Podane z pomysłem. Za danie dnia zapłaciłem 36 zł - barszcz ukraiński i mięso z kurczaka z sosem i ziemniakami. Jedyne do czego mogę się przyczepić (jako reprezentant wagi ciężkiej) to że zjadłbym dwa razy więcej :) pozdrawiam”
“Porcje są przeogromne! Zamówiłam devolaya. Był pyszny. Wylewało się z niego bardzo dużo masła, a właśnie taki powinien być devolay. Jedynie brakowało mi w środku pietruszki i koperku :( Szpinak był przepyszny. Bardzo dobre ceny, miła obsługa. Mieszkam na Osiedlu Przyjaźń od dziecka i jako dziecko jadałam tam, bo było wszystko tanie i pyszne. Na dziś dzień stwierdzam, że nic się nie zmieniło - jedzenie jest nadal dobre i na pewno będę nadal tam zamawiać. Polecam!”
“Była pora lunchowa chcieliśmy coś zjeść ze znajomymi więc udaliśmy się właśnie do Restauracji Si. Podawane dania bardzo nam smakowały w ofercie lunchowej była zupa grzybowa, polędwiczki wieprzowe i tarta czekoladowa jedliśmy również steka który był niesamowicie podany oraz wybitnie dobry. Na szczególną uwagę zasługuje rownież włoska godzina ;).”
“Bardzo sie ciesze ze Bazar Rozyckiego przeszedł taka transformacje BarBazar fantastyczne tetniace zyciem kolorowe miejsce Pyszne jedzenie kolorowe drinki Bilard Muzyka na zywo Gry zabawy Leaki Mnostwo mniejsca kolorow doświadczen w jednym miejscu Pachnie PRLem mozna dotknac poczuc i sprobowac oraz usadowic sie na starym krzesle Bardzo ekscentryczne i kolorowe miejsc”
“Zdecydowanie polecam. Przyjemne miejsce do spotkań z bardzo dobrym piwem. Ogromny wybór. Około 12 pozycji z craftowym piwem. Od mocno chmielnych po jakieś owocowe, słodkie trunki W piątek wieczorem da się znaleźć miejsca. Więc myślę że jest to całkiem dobra alternatywa do posiedzenia”
“Super miejsce, ale czas oczekiwania na pizzę to 40min…”
“Ukryte ale sympatyczne. Wybór piw moze nie jest duży ale są to piwa dobre. Pan Barman bardzo miły. Widać że miejsce ma patronów”
“Świetna i profesjonalna obsługa! Barmani świetnie doradzają i znają się na rzeczy! Aż przyjemnie posiedzieć przy barze, czego zazwyczaj unikam.”
“Jest klimacik i spory wybor piw. Zarowno alkoholowych niealkoholowych. Pilam tez shake’a truskawkowego i jadlam tort chalwowy i tez byly super. Fajna miejscowka na niezobowiazujace pogaduszki lub wieczorne piwko.”