Przegląd katalogu
- 637 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 637 wyników
Przeglądaj pub grillowy w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 637 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 512,249 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub grillowy z miast takich jak Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Otwock i innych.
“Miejsce, w którym spotkasz więcej Chińczyków niż Polaków. Dobre, autentyczne chińskie jedzenie w rozsądnej cenie. Wystrój nie powala, ale i nie o to chodzi.”
“Jak jesteście w pobliżu ,preferujecie dobrą kuchnię domowa i jesteście po pracy czy też po basenie jak to było w moim przypadku to zachęcam do odwiedzenia tego miejsca, dla dwóch dorosłych osób dwu obiad ,deser i pyszny kompot owocowy zapłaciliśmy nieco ponad 60 zł, obecnie nam się układa w żołądku bo ilości są słuszne i większość ludków będzie się w stanie najeść do syta. Śmiało mogę polecić kopytkami ozorki w sosie chrzanowym, niestety zupa pomidorowa dzisiaj z proszku aż było to czuć, cała reszta dobra tak jak się należy.”
“Dobre pierożki ruskie, troche pieprzne w postaci całych kulek pieprzowych. Miła obsługa, smaczne jedzenie-Polecam :)”
“Danie dnia 28 zł porcja gigantyczna za ta cene. Zupa krupnik pycha 2 danie mega smaczne.”
“Petarda! Często pewnie szukasz miejsca gdzie mógłbyś zjeść dobrze, nie zapłacić dużo a do tego czuć sie swobodnie. Sprawdź Tapas Bar na Grzybowskiej. Super stek z tuńczyka zjesz za 56 zly, cudowne tapasy po 20 a wino domu 18 a w kiblu poczujesz sie jak na corridzie. Do tego profesjonalna obsługa i hiszpańska muzyka gratis. Mało? No to wyborowa 10! Znasz podobne miejsce w centrum?”
“Nasze ulubione domowe jedzonko w okolicy. Porcje są potężne, zupy pyszne, jak domowe. W piątki dostępny Morszczuk smażony na swieżutko, absolutnie świetny. Przemili Własciciele :)”
“Lokal ma fajny klimat, na miejscu dostępne są gry planszowe oraz książki. Ceny są bardzo przystępne, a jedzenie przepyszne. Nie są to zwykle kanapki, tylko danie, które może zastąpić obiad. Miejsce, które warto odwiedzić i posiedzieć dłużej przy piwku lub zimowej herbacie.”
“Bardzo dobre miejsce. Piwkiem, które tutaj zakupiłem zaskoczyłem znajomego, kraftowego wyjadacza (desitka ”
“Najlepsze domowe jedzenie w okolicy! Świetne pierogi i zupy, wszysyws świeże Jadłem tam każdego dnia przez rok jak pracowałem w okolicy... Polecam wszystkim. Super ceny za bardzo dobre jedzenie”
“Świetna i klimatyczna restauracja z konkretnym menu, i wspaniałą obsługą jedna z najlepszych w Radomiu. Dziś obsługiwała nas przemiła i bardzo sympatyczna Pani kelnerka, szczupła blondynka. Jedliśmy mule w białym winie i sosie pomidorowym - mega smaczne dania - brawo dla kucharza lub kucharki. Dziękujemy za miłą obsługę i smacznie przyrządzone dania na najwyższym poziomie. Polecamy każdemu tą restaurację, bo mimo, że dziś w przelocie zjedliśmy obiad to na pewno będziemy częstszymi gośćmi ze względu właśnie na obsługę i smaczne dania.”
“Super miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, wspaniałe jedzenie, porcje ogromne, przesympatyczna obsługa i fantastyczne imprezy zorganizowane. Polecam”
“Proste danie, ładnie podane, smaczne. Odpowiednie proporcje składników. Przystępne ceny. Polecam to miejsce”
“Jaki pyszny obiad tam zjadłam. Wybór jest pomimo że to bar mleczny. Mięsa 3 do wyboru. Ziemniaki lub kasza. I dwie surówki. 2 zupy. I kompocik. Cały obiad 17 zł cena z 24 stycznia 2022 r. Polecam. Duże porcje można się najeść”
“Rewelacja. Stek podawany na kamieniu, świetny patent. Bardzo dobrze doprawiony. Świetne dodatki. Tatar z ciekawymi dodatkami. Ceny rozsądne. Obsługa rewelacja, szczególnie Pani Karolina :) przemiła i profesjonalna. Kolejna wizyta wkrótce, z ciekawości innych dań.”
“Jesteś w Otwocku musisz zjeść, jesteś obok Otwocka musisz zajechać i zjeść, nie ma Cię w okolicy - to jedź do Otwocka i zjedz najlepsze zapiekanki. Polecam”
“Klimatyczne miejsce, właściciele przemili i pomocni. Świder jest piękny, naturalny i ciekawy- my lubimy jak coś się dzieje na trasie spływu więc tutaj konar, tutaj kamień, zarośla i dzikie plaże- rzut beretem takie cuda od stolicy. Dla nas bajka.”
“Tu wszystko sie zgadza, klimat, jedzenie obsługa. Mimo iż miejsce niepozorne bo mimo iż jeżdżę tedy juz parę lat nie spodziewałem sie ze jest tutaj tak DOBRA restauracja. Przepyszne jedzenie Polecam ja tu będę wracał”
“Wzorowy kebab, bardzo duży plus za porcję dla dzieci, pakowanie, sałatę lodową i w ogóle smak. Najlepszy w okolicy ale i stolicy”
“Byłem na uroczystości w stylu chrzciny na 30 osób. Restauracja wygląda bardziej z tych Premium jedzenie i sposób podania jest również nie domowy weselny tylko właśnie w stylu premium. Wszystko smacznie fajnie miło. Jedyne czego tam brakuje to jakiegoś konta w środku albo na zewnątrz dla dzieci. Dzieci totalnie nie mają czym się tam zająć.”
“Wrocław, festiwal Pasibrzucha. Oceniam food truck. Ekipa sympatyczna, krótki czas oczekiwania mimo sporego natłoku a burrito obłędne. Dla osób lubiących ostrzejsze klimaty można dodatkowo stuningowac wersję. Pyszne, dzięki i mam nadzieję że będziecie się częściej pojawiać na eventach we Wrocławiu. Piona!”
“Najlepsze zapiekanki, hot-dogi i hamburgery jakie jadłam. Klimatycznie, smacznie i rozsądnie cenowo. Bardzo miła obsługa. POLECAM”
“Bardzo dobre jedzenie-tym razem jedliśmy kiełbasę z grilla - polecam. Właściciel był tak miły, że napompował nam rower bo już była taka potrzeba. Polecam:)”
“Bardzo dobre, domowe jedzenie. Kartacze i karkówka w sosie grzybowym były przepyszne!”
“Bardzo dobra autentyczna Syczuańska. Dla osób które nie są fanami ostrego jedzenia szczególnie polecam przepyszny schab Jigjiang. Sałatka z białej rzepy fajnie ostra i odświeżająca. Jabłko w cieście bardzo ciekawe - rozpływa się w ustach. Na pewno jeszcze tu wrócę porwać się na odważniejsze dania jak np. meduzę na ostro. Miejsca jak to sprawiają, że Wilanów jest tak fajnym miejscem do życia!”
“Super swiezutkie jedzonko, "jak u mamy", pierś grillowana soczysta, polana sosikiem fantazja. Barszcz czerwony - prawdziwy, pycha, surówki wyborne (kiszona kapusta - palce lizać)!!!”
“Super miejsce! Mieliśmy integrację z pracy w barze koza i było naprawdę super. Pomimo że czas się tam zatrzymał, to miejsce ma swój klimat i przepyszne jedzenie! Wszyscy bardzo się starają i za to mają ode mnie wszystkie gwiazdki!”
“Obowiązkowy przystanek po spacerze w parku. Panowie właściciele to przemili ludzie. Pękła nam dętka w rowerze, panowie poratowali nas pompką oraz porcją lodów na koszt firmy. Świetne lody, czuć, że własnej roboty. Mottem tego miejsca to jest: "nikt nie wychodzi stąd z pustymi rękami" i jest to zdecydowanie prawda.”
“Kebab klasyka, nie to co te wszystkie Kebab Kingi, Tendury. Ile razy jestem w Otrębusach, tyle razy staram się tutaj zatrzymać. Smak dzieciństwa :D”
“Bardzo sympatycznie, klimat 5 ⭐️, jedzenie i obsługa 5⭐️. Czas oczekiwania na dwa podpłomyki: 11 minut. Bardzo Polecam.”
“Byłem wczoraj mecz obejrzeć Legia - Lechia w moje urodziny i się napić, myślałem, że nie będzie żadnego stolika a okazało się, że będzie bez problemu. Miło spędzony czas, kelnerki sympatyczne. Nie raz tutaj jeszcze przyjdę, mega miejsce żeby kulturalnie się napić.”