Przegląd katalogu
- 637 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 637 wyników
Przeglądaj pub grillowy w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 637 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 512,249 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub grillowy z miast takich jak Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Otwock i innych.
“Na dzień dzisiejszy byłem w ,koło, 50-60 barów mlecznych, ale ten, narazie, jest najlepszy!!!Smak ta wygląd to coś!!!!!!!”
“Hotel jest bardzo przytulny i zadbany, z klimatem, który sprzyja odpoczynkowi. Cisza i spokój wokół sprawiają, że można naprawdę odetchnąć i oderwać się od codziennego zgiełku. Śniadania? Rewelacyjne — świeże, smaczne i podane z sercem. Zdecydowanie warto tu wracać!”
“W restauracji byłem pierwszy raz z rekomendacji przyjaciół. Chociaż na wejście trzeba było czekać dłuższą chwilę ze względu na brak wolnych stolików, to samo czekanie oczywiście się opłacało. Jedzenie pyszne ! Obsługa na najwyższym poziomie. Napewno jeszcze tam wrócę ! Krem z kiszonej kapusty z borowikami i chipsami z boczku to coś co sprawiło że moje kubki smakowe zwariowały ❤️❤️❤️”
“Bar UFO to nostalgiczny punkt na mapie Grodziska – miejsce, w którym czas jakby stanął w miejscu, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. W erze modnych, hipsterskich lokali, Bar UFO pozostaje przytulnym miejscem, gdzie można dobrze zjeść, napić się piwa, pograć w bilard i lotki, obejrzeć mecz czy inne wydarzenia sportowe – i to wszystko w bardzo przystępnych cenach. W ilu barach można jeszcze kupić piwo za 13-14 zł? Wybór jest imponujący – kilkadziesiąt rodzajów, wszystkie w podobnych cenach. Latem dodatkowym atutem jest zadaszony ogródek. Bywam tu od niemal 20 lat i mam nadzieję, że będę bywać nadal. Oby to miejsce przetrwało kolejne dekady. Na koniec warto wspomnieć o bardzo miłej obsłudze i… absolutnie najlepszym hot dogu w okolicy. Gorąco polecam!”
“Nic dodać nic ująć 5/5. Obsługa, klimat jest super. Jedzenie duże i bardzo smaczne”
“Jedzenie 10 Obsługa 10 Klimat 10 Google nie ma takiej skaly. Po prostu cudownie.”
“Brakuje w Ząbkach kuchni Europejskich na takim poziomie jak w Arenie.Menu dla Każdego.05.08.2019-04.10.2020r. Pierwszy raz po otwarciu w pandemii 25.06.2021r. Zmiany na lepsze (wizualnie więcej miejsca).Przemiła,młoda obsługa.Jedzenie jeszcze lepsze niż było. Warto odwiedzić. Poezja smaków...... Polecamy.”
“Bardzo mocno polecam ten bar, jest naszym stałym elementem w czasie rowerowych wypadów. Dobre jedzenie (zupy i grill), miła obsługa, duża przestrzeń i fajny klimat. Jedyne czego brakuje do pełni szczęścia to chociaż mikro placu zabaw dla najmłodszych, którzy nie wysiedzą przy stole.”
“Lokal może nie jest typową restauracja, ale pewnie nie taki był zamysł. Jeśli chodzi o jedzenie jest bardzo dobre, dość szybko wydane, ceny też nie zwalają z nóg. Pani kelnerka bardzo przyjemna i uśmiechnięta potrafiącą robić drinki które nie tylko świetnie wyglądają, ale też smakują! Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo smaczne, domowe jedzenie w uczciwej jak na obecne czasy cenie. Fajny wystrój w środku z kilkoma tematycznymi rekwizytami.”
“Miejsce klimatyczne, można poczuć się jak w domu. Jedzenie smaczne, porcje ogromne, każdy naje sie do syta, polecam”
“Dostawa przyjechała bardzo szybko, jedzenie było gorące i niesamowicie smaczne. Wszystko starannie zapakowane, nic się nie rozlało. Widać, że zostało przygotowane z troską. Wielkie dzięki — zamówienie przerosło moje oczekiwania!”
“Przepyszna ryba wędzona i smażona na miejscu. Młody zespół i klimatyczne miejsce tuż przy wodzie. Polecam”
“Mega spoko bar. Jeździmy tam od kilku lat i od lat jest tak samo pyszny żurek z kiełbasą i jajkiem i flaki. Schabowy poprawny. Porcje są bardzo pokaźne. Bardzo tanio.”
“wszystko, co z działkowego jedzenia się wymarzy, a do tego bardzo miłe panie. no i jagodzianki, oczywiście ze świeżymi jagodam i;-) I bitą śmietaną - niebo w gębie”
“Lokal faktycznie... Słaby wystrojowi ale nadrabia kwiatkami :) pani z obsługi mówi po polsku jak przystalo. Kurczak z warzywami na ostro smakował mi bardzo, nawet powiem, że jeden z lepszych jakie jadłem :) drobno pokrojone kawałeczki kurczaka, delikatne mięciutkie mięsko. Jedzonko bardzo szybko pojawiło się na stoliku a dodatkowo miłym zaskoczeniem jest dostawa do stolika. Jak dla mnie - kolejny punkt na mapie głodu :) i śmiało polecam :)”
“Wpadłyśmy tam przypadkowo, prosto z trasy. Jedzenie podano nam bardzo szybko i wszystko było niesamowicie pyszne! Duże porcje, przystępne ceny, piękny wystrój, a przede wszystkim, wspaniała obsługa! Dziękujemy! PS. Miejsce dog friendly :)”
“Jedzenie pyszne, wszystko świeże, rybka pierwsza klasa, a co ważne nie trzeba długo czekać. Parking obszerny zawsze są miejsca Miejsce z letnim klimatem i z sercem. Fajny letni przystanek”
“Wszedłem i od razu byłem w szoku – idealnie dobrana muzyka, a obsługa niesamowita, miły głos pani za barem. Zamówiłem sobie pastrami burgera, ponieważ zawsze lubię próbować czegoś nowego. Składniki burgera były idealnie dobrane. Mięso wysmażone perfekcyjnie – jak z raju. Teraz już wiem na pewno, że wrócę tu jeszcze raz i będę pewien tego miejsca.”
“Bardzo dobre jedzonko, duży wybór sezonowych dań i dekoracje są adekwatne do pory roku ;) Bardzo miła obsługa kelnerska. Płatność kartą jest możliwa. Świetne miejsce na niezobowiazujace spotkanie ze znajomymi lub rodziną po spacerze w pobliskim Kampinosie. Serdecznie polecam tą karczmę.”
“Barka zacumowana na Wiśle. Dobrze zająć stolik przy samym brzegu- ładny widok i powiew wiatru. Bar jest na górze. Łazienki również na górze, dość czyste. Jedzenie zamawia się i odbiera przy barze. Kiełbasa bardzo dobra. Nie musieliśmy długo czekać. Przy okazji spaceru nad Wisłą, dobre miejsce na maly przystanek.”
“Jedzenie pyszka! Domowy obiadek! Do tego przemiła Pani! Prze prze przemiła! I klimat w związku tym wspaniały! Polecam! Aaa jeszcze ceny mocno w tyle do tych rynkowych. Czyli tanio!”
“Smaczne. Krewetki chrupiące i kurczak po tajsku. Nie ostre. Duże porcje i szybka obsługa.”
“Skuszeni ceną za warszawski nocleg trafiliśmy do Hostelu Siennicka. Bar letni znajduje się na terenie hostelu. Zwiedzający Warszawę na pewno tam nie trafią przypadkiem, a szkoda, bo mają w nim najlepsze pierogi w mieście. Jedliśmy z mięsem i ze szpinakiem. Tuż przed chwilą zrobione. Farsz mięsny wyczuwalny, nie przemielony na pasztet. Jest go dużo, ciasto w sam raz, nie za grube, nie za cienkie. Te ze szpinakiem dobrze doprawione. Porcje duże, ceny powalają w pozytywnym tego słowa znaczeniu - z mięsem 12 zł, ze szpinakiem niecałe 10 zł. Do tego piwko ok. 5 zł. Obsługa przemiła. Polecam!!”
“Dobre piwo, spoko obsluga i dobra muzyka. A no i wystrój rewelacyjny!”
“Bardzo dobre drinki w odpowiedniej cenie, smaczne. Miły dodatek w formie popcornu. Czegoś brakuje jednak w środku, jeśli chodzi o wystrój.”
“Bardzo przyjemne miejsc o dwóch twarzach. Jedno bardzo młodzieżowe i imprezowe. Bar, parkiet, swiatla. Najróżniejsze drinki, tłum ludzi przy barze i na parkiecie. Drugie kameralne, spokojne, na piętrze niby w środku zamieszania ale jednak na tyle z boku aby móc cieszyć się rozmową jak i pysznymi daniami które mają w sobie coś wykwintnego jak i tajemniczego. Niektóre nazwy zastanawiają a składniki mogą wymagać pomocy od obsługi. No bo jak rozszyfrować emulsje jako składnik dania? Warto przyjść. Jest pysznie.”
“Nie mam w zwyczaju pisać opinii ale.. Nie wiem czy jadłam lepszego burgera w Warszawie. Proste smaczne bez dodatku złota żeby kosztowały bo 60zl ale jednocześnie tanie jak na jakość. Każdemu polecam szczerze odwiedzić to miejsce. Frytki z batatów super smaczne, chrupiące, nie przypalone i doprawione jak trzeba. Drwal (u mnie bez żurawiny ale za to z majonezem na moje życzenie) nie oszukany camembert i placek. Obsługa bardzo miła, serdeczna a Pani, która stała na barze uśmiechnięta i bez jakiejkolwiek oznaki, że jest tam za karę. Duuuzy plus i zdecydowanie będę wracać :)”