Opinie

  1. Sebastian Stepaniuk ★★★★★

    Ocenę wystawiam po którejś wizycie w lokalu. Tak naprawdę za każdym razem wszystko było w porządku. Jedzenie na dobrym poziomie. Obsługa miła i sympatyczna. Ceny są przystępne. Klimat w lokalu niepodrabialny. Jedyne ‚ale’ to kwestia, że jeśli pani kelnerka sama pyta jaki stopień wysmażenia mięsa w burgerze to fajnie jakby później to mięso było rzeczywiście takie jak zamówione - czyli średnio wysmażone. Poza tym brak problemów. Polecam!

  2. Soraya Torres G ★★★★★

    Z pewnością tu wrócimy! Miejsce jest przepiękne; dekoracje i muzyka tworzą atmosferę, która naprawdę przenosi w inny świat. Jedzenie jest pyszne, a obsługa — nienaganna. Prawdziwy strzał w dziesiątkę: pięknie, przytulnie i naprawdę smacznie. We’ll definitely be back! The place is gorgeous; the décor and music create an atmosphere that truly transports you. The food is delicious and the service is impeccable. A real hit: beautiful, cozy, and flavorful.

  3. Kasza Kaszel ★★★★★

    Jesteśmy tu z kolegą już po raz drugi i muszę przyznać że jest to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza restauracja w jakiej byłem. Wygląd potraw nie oddaje tego jak przepysznie i z dbałością o jakość zostały one wykonane. Obsługa również jest tu niezwykle sympatyczna. Np. to jak przemile Pani Karolina zajęła się dzisiaj obsługą naszego stolika, było kolejną wartością dodaną dla tej wizyty. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce, ja z pewnością postaram się to zrobić przy następnej możliwej okazji :)

  1. Dawid Zarembski ★★★★★

    Od kilku lat przyjeżdżając do Warszawy żona mówiła że musimy kiedyś zjeść coś w tej restauracji aż nadszedł ten dzień i powiem od razu że w ogóle się nie spodziewałem. Lokal duży, przyjemny odzwierciedlający restaurację w USA, klimatycznie. Obłożenie było bardzo duże i na stolik trzeba było poczekać ale to tylko 10-15 min. Pani która nas obsługiwała bardzo miła i super doradziła. Wzięliśmy żeberka w sosie barbecue, żeberka w sosie musztardowo-miodowym, Burger i wiele innych ale o tych daniach napiszę bo je próbowałem i były bardzo pyszne, mięsko rozpływało się w buzi, każdy kęs przenosił mnie do innego świata. Dla mnie osobiście lepszy tzn mniej słodszy był sos musztardowo-miodowy więc lepsze były te żeberka. Burger mega duży, ale dobrze doprawiony i wypieczony. Kurde wrócę tutaj jeszcze nie raz. POLECAM

  2. Michał Komander ★★★★★

    Polecam lokal. Sobota wieczór - na wejściu kolejka 8 osób. Około 15 min czekania na 4 osobowy stolik. Obsługa miła, zaprowadziła do stolika gdzie przejął nas inny kelner. I tu z obsługą zaczyna się problem. Długi czas oczekiwania na domówienie i na paragon. Jedzenie bardzo smaczne, kuchnia uwija się błyskawicznie. Ceny akceptowalne. Dostalismy stolik z widokiem na kuchnie. W lokalu była muzyka na żywo. Wszystkie potrawy dobre, ale żeberka z sosem orzechowym podane mało apetycznie - pozostawiam do samodzielnej oceny.

  3. Rafał Pietrak ★★★★☆

    W lokalu byłem w ramach świątecznego spotkania ze znajomymi. Na wstępie okazało się, że nasz zarezerwowany stolik trafił się komuś innemu ale mimo to trafiliśmy w dobre miejsce w dalszej sali gdzie było trochę chłodniej i dzięki temu lepiej. Pani kelnerka miło, że poinformowała nas o kończącym się happy hours dzięki czemu zdążyliśmy jeszcze zamówić hurtowo kilka napoi. Z posiłków zamówiłem znane żeberka w sosie bbq i bardzo mi to danie przypasowalo, miękkie, rozpływające się żeberka jak i świetny kawałek kolby kukurydzy. Do drinków nachosy świetnie pasowały. Polecam odwiedzić Jeff'sa ,miejsce juz dobrze osiadłe na mapie Wwy i sprawdzone.

  1. Joanna Domańska ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce! Jedzenie pierwsza klasa! Duże porcje aż po kokardkę. Znając natężenie ruchu w godzinach popołudniowych w ndz, stolik zarezerwowany wcześniej ( info dla wszystkich , którzy narzekają na czas oczekiwania na miejscówkę- to restauracja na Polach Mokotowskich ...do tego dobrze znana i lubiana). Obsługa miła i szybka. Jedyne do czego można się przyczepić to ciut za głośna muzyka. Trzeba się przekrzykiwać, siedząc przy jednym stole, żeby się wzajemnie słyszeć. Ale to nie dramat. Rzecz, którą można wziąć pod uwagę. Reszta super!

  2. Revelka z www.revelkove-love.pl ★★★☆☆

    Niestety nasza wizyta nie należała do zbyt udanych. Po pierwsze musieliśmy dość długo czekać zanim obsługa wskazała nam stolik, choć przed nami nie było dużej kolejki, a kiedy w końcu udało się usiąść , to w niezbyt komfortowym miejscu przy barze, gdzie non stop przechodził ktoś z personelu. Do tego słyszeliśmy niezbyt przyjemną wymianę zdan między barmanem i kelnerkami - jeśli nie pałają do siebie sympatią, to w pracy powinni zachować profesjonalizm i nie dopuszczać do sytuacji, żeby goście byli świadkami takich potyczek słownych. Dodatkowo za naszym stolikiem cały czas obsługa rozmawiała o gościach, wewnętrznych sprawach i ustaleniach - równie mało profesjonalne, bo ciezko bylo skupić się na jedzeniu. Kelnerka,która nas obsługiwała była miła aczkolwiek zalatana i mało obecna, jakby recytowała regułki - zresztą większość kelnerek wyglądała jak zagubione kurczaki w kurniku :) Niby ogarniały, ale z pozoru. Co do jedzenia - równiez nas nie zachwyciło - stek na pewno nie miał 300g - przyrządzany ok, ale bez szału, a finger foody smażone w tym samym głębokim oleju - średnio smaczne. Chyba mieliśmy niefart tego dnia. Spróbujemy dać Jeffsowi za jakiś czas jeszcze jedną szansę, aczkolwiek na chwilę obecna 3/5.

  3. Bartosz S ★★★★★

    Do Jeffsa wielokrotnie już wracałem czy to z okazji spotkań w większej grupie osób, czy to obiadu w porze lunchowej i chyba jeszcze nigdy się nie zawiodłem :) ostatnio menu trochę bardziej nakierunkowało się na dania meksykańskie, ale połączenie kuchni amerykańskiej i meksykańskiej jak najbardziej się sprawdza. Któregoś razu uraczyliśmy nawet koncertu marriachi :) super atmosfera! Wracając do jedzenia uwielbiam żeberka wraz kolbą kukurydzy natomiast tym razem zdecydowałem się na coś ostrzejszego w porze lunchowej i padło na niezawodne skrzydełka z najostrzejszą wersją glazury/sosu. Dla amatorów ekstremalnej ostrości poziom SHU nie będzie zbyt wysoki ale wszystko bardzo smaczne, lekko kwaskowe. Dodatkowo zawsze marchewka, seler naciowy i sos śmietankowy. Mniam. Osoba towarzysząca zamówiła karkówkę. Super przyrządzona - w punkt. Do tego domówiliśmy drineczki, winko, piwko w promocji 2 za 1, w godzinach happy hours. Nic tylko wpadać na dłuższą posiadówkę. Obsługa bardzo kulturalna, znającą dania z karty. Nigdy nie miałem zastrzeżeń. Polecam wszystkim. Niekiedy trzeba swoje odstać w kolejce do wejścia ale warto!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JEFF'S POLE MOKOTOWSKIE?

JEFF'S POLE MOKOTOWSKIE znajduje się przy Żwirki i Wigury 32, Ochota, 02-109 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do JEFF'S POLE MOKOTOWSKIE?

Można skontaktować się z JEFF'S POLE MOKOTOWSKIE pod numerem +48 228 251 650

Jak można dotrzeć do JEFF'S POLE MOKOTOWSKIE?

Do JEFF'S POLE MOKOTOWSKIE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements