Przegląd katalogu
- 637 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 637 wyników
Przeglądaj pub grillowy w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 637 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 512,249 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub grillowy z miast takich jak Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Otwock i innych.
“Bardzo klimatyczne miejsce ze świetną muzyką zawsze i jeszcze lepszymi koncertami w weekendowe wieczory. My akurat trafiliśmy na Zespół Otulina i było naprawdę magicznie. W barze duży wybór drinków i piw. Bardzo fajne piwa z nalewaka, głównie czeskie, co wiadomo znaczy mega jakość, ale też jest np: bardzo smaczny Obołoń. Ceny spoko, obsługa miła, a dekoracja super, zwłaszcza po zmroku.”
“Fajne miejsce z dobra muzyka. Barman potrawi mieszać drinki na zamówienie i to bardzo smaczne.”
“W niedzielę wczorajszą (17.11.2024) odwiedziłem wspaniałe miejsce na Mapie Mokotowa-Bar Alinka! Jestem zakochany w klimacie jaki tam panuje i jeżeli będziecie nieopodal można wejść na piffko ale też i NIEKONIECZNIE! można napić się tam kawusi jak i herbatki… Na miejscu przywita was za barem urocza Pani A goście/stali bywalcy również przywitają was z otwartymi ramionami! BA! Pójdą obok do lokalu i kupią pizzę którą zostanie poczęstowany każdy będący w lokalu! Bardzo miło! Miło i serdecznie-tak być powinno nie tylko w Barze Alinka! Ależ się zakochałem normalnie!”
“Wspaniałe miejsce! Wyprawialiśmy małe przyjęcie urodzinowe dla najbliższych. Jedzenie przepyszne,każde danie zamawiane z karty było bardzo smaczne. Wspaniala obsługa w każdej fazie począwszy od pierwszego kontaktu,po obsługę na sali. Bardzo przyjaźni właściciele, weseli,otwarci i zabawiający gości. Super kontakt i wielka otwartość. Polecam rowniez torty które można zamówić u córki właścicieli. Do niczego nie można sie doczepić i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z tak wspaniałego miejsca. Bardzo za wszystko dziekujemy. Edyta,T”
“Pomimo małego rozmiaru New Vegas to miejsce, które kojarzy mi się z młodymi artystami. Byłem dwa razy na koncercie kompletnie nieznanych i undergroundowych młodych bandów, a zabawę miałem świetną. Piwo w dobrej cenie, a do tego całkiem dobre. Polecam każdemu wpaść!”
“ciekawe miejsce świetny wystrój dobre jedzenie super desery jeszcze tu wrocimy:)”
“Rewelacyjne miejsce dla osób lubiących dobrą muzykę i drineczki oraz pozytywne shoty. Barmani znają się na rzeczy jak nikt inny. My uwielbiamy tam B52. Zawsze smakują odlotowo i tak samo. Polecam szczerze. Oczywiście lokal przyjazny czworonogom. Niedługo znowu tam będziemy.”
“Niesamowity klimat, świetna muzyka i bardzo smaczne drinki.”
“Bardzo przyjemne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi lub wyjście we dwoje. Jedzenie smaczne, porcje duże, ceny przystępne :) Specjalnością lokalu są oczywiście drinki, w wersji % i bez %. Polecam pytać kelnera o "efekty specjalne", bo niektóre z drinków serwowane są w nietypowy sposób. Fajne przeżycie kulinarne i estetyczne. Polecam odwiedzić i spróbować samemu. My wrócimy na pewno jeszcze nie raz.”
“Zorganizowaliśmy tu urodziny. Bardzo przyjemne miejsce na taką uroczystość. Jubilat i goście byli bardzo zadowoleni. Pizze (próbowaliśmy wszystkich smaków) smaczne, tort też ok. Zawieszono urodzinowe dekoracje. Wszystko punktualnie i zgodnie z uzgodnieniami. Bardzo sympatyczna obsługa!”
“Przyjemne, klimatyczne miejsce bezpośrednio przy szlaku rowerowym, fajna muzyka, będę jeszcze nie raz”
“Ratunek w późny wieczór. Przemiła obsługa i mega luz. Po prostu Praski klimat. Tu się wami zaopiekują i powaliła na kolana uczciwość obsługi.”
“bardzo piękną atmosfera , pyszne jedzenie i napoje, chce osobno odznaczyć kelnerke Neziko, bardzo miła, dobrze zna się na menu, doradziła smaczne jedzenie”
“W samym środku parku , dużo zieleni dookoła , w sobote w południe mały ruch . Hamburger był spory dobrze zrobione mięso w środku w kompozycji ze świerzymi warzywami świetnie smakuje i jest w odpowiednich proporcjach.”
“Jinn and Joy to miejsce, które absolutnie skradło moje serce! Zimowa herbata, którą tutaj serwują, to prawdziwa rozkosz – idealnie rozgrzewająca, pełna aromatycznych przypraw, wprost idealna na chłodne dni. Ciasta są wręcz nieziemskie, świeże, pyszne i widać, że przygotowywane z ogromną pasją. Na dodatek obsługa to klasa sama w sobie – przemili, uśmiechnięci ludzie, którzy sprawiają, że każda wizyta staje się wyjątkowym doświadczeniem. To miejsce, do którego chce się wracać! Polecam z całego serca!”
“Bardzo klimatyczne miejsce z przemiłą obsługą i smacznym jedzeniem, które podawane jest tak że i oczy mają ucztę. Polecam.”
“Miła obsługa, jedzenie pyszne. Nie trzeba było długo czekać. Polecam!”
“Pyszne jedzenie , lokal z przyjemny klimatem obsługa szybka i miła . Zdecydowanie polecam to miejsce”
“Wspaniałe nowe drinki, w tym znakomity Porn Star z orzeźwiającą, świeża marakuja! Dania z karty - zawsze świeże i najlepsze w okolicy! Gorąco POLECAM!”
“Zawsze wracam do Kill Billa z pewnością, że zjem smacznie, mój ulubiony killer burger i tagliatelle z krewetkami nigdy mnie nie zawiodły, na uznanie zasługują też przepyszne drinki. Szybko podane jedzenie, bardzo miła obsługa, naprawdę warto odwiedzić to miejsce na obiad/kolację czy spotkanie ze znajomymi. Dodatkowym atutem są mile widziane zwierzaki, dla których zawsze oferowana jest miska świeżej wody ”
“Świetna, północno-amerykańska knajpa z prawdziwie barowym klimatem. Na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje oferta lunchowa zamykająca się w okolicy 35 zł, serwująca główne danie które normalnie kosztuje ponad 40 zł oraz dodaje przepyszną zupę (krem z pomidorów). Ponadto polecić zdecydowanie można pyszną lemoniadę, oraz duże talerze z przystawkami, chociaż ich ceny są raczej wysokie i poza lunchem zdecydowanie są się zjeść taniej w Warszawie. Niemniej, jedzenie jest przepyszne i warto przetestować kilka pozycji z menu.”
“Wspaniałe burgerki! Zamówiliśmy wersję mięsną i wege. Mięso idealne. Porcje ogromne, pyszna bułka. Frytki z batata top. Bardzo miła obsługa, interesujący klimat lokalu.”
“Lubię tu wracać. Między innymi za powtarzalność. Kebab jest dobry i zawsze smakuje tak samo. Tak samo dobrze. Próbowałem też innych dań z ryżem i kurczakiem i też były przynajmniej dobre. Jeszcze ani razu nie miałem żadnego "problemu z brzuchem" a to często zdarza się nawet w wyżej ocenianych lokalach. Mimo sporego ruchu nie będziecie długo czekać na zamówienie. Lokal ogólnie czysty i schludny. Ostatnio mimo mrozu siedzieliśmy na zewnątrz pod "namiotem" z włączonym piecykiem gazowym i było przyjemnie. Obsługa zawsze miła. Dobrze Im z oczu patrzy. Bardzo dobre ceny. Na plus też parking, Z czystym sumieniem POLECAM.”
“Najlepszy kebab w okolicy Redutowej. Te za 15 zł chowają się. Jak zawsze świeża pita, mięso i inne składniki. Pycha. Ostatnimi czasy jadam codziennie i dzisiaj będzie już trzeci raz.”
“Bardzo często robię zakupy w tym miejscu, ale dopiero niedawno zdecydowałem się na zjedzenie czegoś tutaj i zdecydowanie polecam. Zamówiłem zupę pomidorową za 8 zł i kotleta schabowego z dodatkami za 30. Porcje są naprawdę ogromne a wszystko jest bardzo smaczne, powiedziałbym nawet że są to domowe smaki. Duży ruch jaki zawsze jest w tym barze mlecznym jest idealnym dowodem na to że warto tutaj przyjść. Polecam.”
“Pan Wojtek i Pan Ignacy to kelnerzy, którzy wykonują swoją pracę z wyjątkowym profesjonalizmem i kulturą osobistą. Są zawsze uśmiechnięci, uprzejmi i chętni do pomocy. Potrafią doradzić w wyborze dań, dbają o każdy szczegół obsługi i sprawiają, że atmosfera w lokalu jest naprawdę przyjemna. Dzięki ich zaangażowaniu i życzliwości każda wizyta staje się miłym doświadczeniem. Serdecznie polecam obsługę w wykonaniu obu Panów!”
“W sobotę wyszła na jaw istotna wada tego miejsca: jest czynne pn-pt 12:00-18:00, zamiast 24/7.”
“daje piąteczke ponieważ byłem w pobliżu, pamiętam u chłopaków, gdzie stołowałem się często, liczyłem na domowy obiad i się nie zawiodłem, ponieważ domowo było średnio, ale pysznie, sos truflowy jest wspaniały, a leniwe latają jak chmurki po talerzu ! cudo cuda cudy goni pozdrawiam serdecznie!!!”
“Ceny jakby takie warszawskie, ale warto! Jest zdrowo, pysznie, porcje są bardzo duże. W restauracji jest również duży wybór dań i przy kasie obsługuje nas bardzo sympatyczna Pani. Polecam, napewno tam wrócę.”
“Jest to restauracja z kategorii niedrogich i jakość dań jest znakomita biorąc pod uwagę ich cenę. Zdecydowanie polecam spróbować udon z curry. Sala wymaga remontu i odświeżenia.”