Bardzo klimatyczne miejsce z przemiłą obsługą i smacznym jedzeniem, które podawane jest tak że i oczy mają ucztę. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
P Ż ★★★★★
-
Bożena Lipska ★★★★★
Korzystaliśmy z usługi cateringowej Lily’s Bistro. Wszystko prezentowało się i smakowało znakomicie. Goście byli zachwyceni. Najszybciej znikały pieczone bataty z konfiturą z cebuli i kanapki z tatarem z łososia na guacamole. Na pewno kiedyś jeszcze skorzystamy z tej oferty.
-
Łukasz Wachnicki ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce z wyjątkowym klimatem – idealne zarówno na spotkanie ze znajomymi, jak i spokojniejszy wieczór. Jedzenie świeże, dobrze doprawione, porcje solidne, a karta ma coś dla każdego – od klasyków po ciekawsze propozycje. Obsługa również na wysokim poziomie – szczególnie Ewelina, która była uprzejma, uśmiechnięta i sprawnie ogarniała wszystko przy naszym stoliku. Widać, że tu się dba o jakość. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.
-
Lukasz Grzella ★★★★★
Kameralny lokal z dostępnym ogródkiem na zewnątrz. W środku na piętrze mały kącik do zabawy dla dzieci za co ogromny plus. Szeroki wybór menu (zaktualizowałem menu w google maps właśnie), dania szybko podane i świetnie przyprawione. Ceny standardowe jak na Warszawę. Nie ma problemu z zaparkowaniem auta w najbliższej okolicy lokalu. Polecamy szczególnie burgery oraz frytki domowej roboty. Jedyny minus jaki widzę to mały wybór piw bezalkoholowych ;).
-
Ada Łukasz Jedz z Nami ★★★☆☆
Miejsce klimatyczne, jednak jedzeniem się zawiedliśmy. Zupa krem bez konkretnego smaku, pesto bazyliowe nie wyczuwalne. Spróbowaliśmy dwóch dań wege i niestety oba były przeciętne. Smażony ryż z bakłażanem w panko, bardzo tłusty i mało wyrazisty. Pieczony batat z warzywami niby smaczny, jednak niczym nie zaskakuje. Gdyby nie kilka liści kolendry na górze, byłby również nijaki. Dania niby ciekawe, jednak brakowało im tego czegoś.
-
Marcin Dela ★★★★★
Miejsce z klimatem :) Na plus na pewno lokalizacja Bistro - rzut beretem od przystanku Mehoffera. Jedzenie pyszne i ładnie podane. Miła obsługa. Wybór dań spory - zarówno z oferty śniadaniowej jak również lunchowej. Myślę, że jeszcze tam zajrzę by spróbować innych pozycji z menu. Gorąco polecam :)
-
Jakub Werbowy ★★★★☆
Pomidorowa zupa krem super w smaku, chociaż pieczywo lekko przypalone. Sajgonki bardzo dobre. Udon smaczny, chociaż trochę brakowało mi sosu, bo kurczak był trochę suchy. Zestaw dla dzieci - polędwiczki z kurczka - zbyt cienko pokrojone (miejscami była sama panierka :D). Najgorszy punkt posiłku to frytkoziemniaczki podane do tych polędwiczek. Ni to frytki, ni to ziemniaczki zapiekane - mokre i prawie niejadalne. Przepyszna lemoniada :) Ogólnie ok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lily’s Bistro?
Lily’s Bistro znajduje się przy Świderska 137, Białołęka, 03-128 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lily’s Bistro?
Można skontaktować się z Lily’s Bistro pod numerem +48 880 713 352
Jak można dotrzeć do Lily’s Bistro?
Do Lily’s Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku