Opinie

  1. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Burgery wypadły bardzo średnio. Najgorszy kotlet jaki kiedykolwiek jadłam - teksturą przypominał mielonkę. Czarna bułka była nieporozumieniem. Mieszkam niedaleko i zdaje się, że ta restauracja ma sporo klientów ze względu na klimat/odległość od domu, bo ciężko mi uwierzyć, że w mieście, gdzie jest dużo świetnych burgerowni, ludzie chcą płacić za jedzenie na takim poziomie.

  2. Eliza ★★★★★

    Zawsze wracam do Kill Billa z pewnością, że zjem smacznie, mój ulubiony killer burger i tagliatelle z krewetkami nigdy mnie nie zawiodły, na uznanie zasługują też przepyszne drinki. Szybko podane jedzenie, bardzo miła obsługa, naprawdę warto odwiedzić to miejsce na obiad/kolację czy spotkanie ze znajomymi. Dodatkowym atutem są mile widziane zwierzaki, dla których zawsze oferowana jest miska świeżej wody

  3. DIRKE “Dirke” GB ★★☆☆☆

    Po wypitym mojito pozistal mi tylko niesmak. Z definicji słodko-orzeźwiająco-mietowo było miętowe. Może niskokaloryczne, bo słodyczy ewidentnie zabrakło. Połowa drinka to paskudna, czarnawa mięta. Lemoniada mniej wstrętna, ale na niej również ktoś oszczędzał.

  1. Aldona Majchrowska ★★★★☆

    Burgery bardzo dobre. Pizza niezła. szkoda, tylko że niema do wyboru więcej napoi bezalkoholowych. Bo pić cały wieczór bavarie jabłkową nie należy do przyjemności:) a w dzisiejszych czasach kiedy mamy na rynku tyle piw kraftowych także bezalkoholowych to słabe wyposażenie jak na bar.

  2. Katarzyna Borowczyk ★★★★★

    Miejsce super! Jedzenie przepyszne w przystępnych cenach, obsługa również bardzo miła i uprzejma. Przychodzę bardzo często wraz z przyjaciółmi i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni :) Polecam z całego serca

  3. Adam Grzegorczyk (Gonzo) ★★★★★

    Super jedzenie i super obsługa. Zamówienie dostaliśmy bardzo szybko. Dziecko dostało zabawki i dużo uśmiechu od pani kelnerki. Vege Burger jest rewelacyjny i smakuje jak mięso. Fajna miejscówka z ogródkiem

  1. diabliq diabłecki ★★★★★

    Od wyboru piwa nie splątały mi się oczy, ale jest wszystko co trzeba - standardowe, słodkie, wymyślne. Zjeść można, ale nie probowałem. Wystrój przypomina Ci o fajnym filmie, gdyż plakaty wiszą na ścianach. Już dawno nie byłem tak blisko z Umą Thurman. Ceny sa ok, za cztery browary zapłaciłem 55 pln. Widziałem gości z psem, więc polecam włascicielom czworonogów. Fajne miejsce na niezobowiazującego browara ze znajomym. Bedąc następnym razem już coś zjadłem. Obsługa taka sobie tj. Pani trochę gwiazdorzyła, no ale robiła swoją robotę. Jedzenie dobre - kurczak soczysty i dobrze doprawiony, sos z gorgonzoli pasował idealnie. Hamburger, w czarnej bułce, też był dobry. A i piwko też. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Resto Bar Kill Bill?

Resto Bar Kill Bill znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 95, Ursynów, 02-777 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Resto Bar Kill Bill?

Można skontaktować się z Resto Bar Kill Bill pod numerem +48 694 630 333

Jak można dotrzeć do Resto Bar Kill Bill?

Do Resto Bar Kill Bill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements