Opinie

  1. Daniel Semenenko ★★★★★

    Dobry, poprawny burger, bardzo smaczny. Świeża bułka, mięso wysmażone zgodnie z zamówieniem, połączenie smaków takie jak powinno być, z chęcią jeszcze przyjdę spróbować smasha. Nie wiem czy mogę to nazwać najlepszym burgerem w swoim życiu, ale na pewno jest wysko.

  2. Piotr “Kaczonzi” ★★★★★

    Cześć. Burgery bardzo smaczne. Zamawiałem i jadłem już wiele razy i nigdy mnie nie zawiódł. Jest to jeden z moich ulubionych burgerów w Warszawie pomimo dużego poziomu w innych miejscach. Często zamawiam z dowozem i zawsze jest pysznie i jedzenie przyjeżdża ciepłe. Dodatki również są okej chociaż coleslaw mógłby być w podawany w większej ilości. Wielkim atutem jest to, że poziom jest trzymany już od kilku lat, a zacząłem przygodę z Roger od otworzenia ich lokalu na Postępu wiele lat temu. W lokalu często można usłyszeć dobre poczciwe kawałki Rapu Amerykańskiego z lat 90. Dołączam zdjęcia z ostatniego kwartału. Życzę powodzenia i pomyślności. Oby tak dalej Panowie.

  3. Aleksandra Matras ★★★★★

    Wspaniałe burgerki! Zamówiliśmy wersję mięsną i wege. Mięso idealne. Porcje ogromne, pyszna bułka. Frytki z batata top. Bardzo miła obsługa, interesujący klimat lokalu.

  1. Wiktoria Perz ★★★★★

    Jestem pełna podziwu, gdy przyszłam na posiłek facet był jedyny w restauracji i przyjmował zamówienia, był na kuchni i sprzątał po innych gościach. Jedzenie szybko przyszło i było przepyszne, nigdy takiego burgera nie jadłam. Polecam wszystkim!

  2. Liza Sapsai ★★☆☆☆

    Wybraliśmy się tutaj dzisiaj na obiad. Niestety, już na samym początku obsługa nie zrobiła dobrego wrażenia — pracownice stały w kuchni, śmiały się i w ogóle nie zwróciły na nas uwagi. Dopiero kiedy podeszliśmy bliżej i chwilę poczekaliśmy, odwróciły się do nas ze śmiechem i poinformowały, że czas oczekiwania wyniesie około pół godziny. Nie było to zaskoczeniem, bo z tyłu stało dużo toreb na wynos. Po chwili zastanowienia postanowiliśmy zamówić trzy burgery i dodatkowo trzy zestawy frytek z surówką coleslaw, która według menu kosztuje 12 zł. Niestety usłyszeliśmy, że surówka się skończyła i dostaniemy same frytki. Na pytanie, dlaczego mamy płacić tyle samo za połowę zestawu, usłyszałam, że surówka i tak jest gratis — chociaż w karcie jest wyraźnie napisane, że w cenie 12 zł jest i surówka, i frytki. Ostatecznie wzięliśmy tylko jeden zestaw frytek (oczywiście już bez surówki). Zapytałam, czy do frytek jest jakiś sos — powiedziano mi, że można wybrać ketchup albo majonez. Wybrałam ketchup. Niestety, kiedy przyniesiono nam jedzenie, o sosie zapomniano — musiałam przypominać. Tak samo z serwetkami — gdyby nie moja prośba, pewnie by ich nie było. Stoliki na ogródku, zarówno przed nami, jak i za nami, przez cały czas nie zostały uprzątnięte do końca. Co do burgerów — tylko jeden z trzech był naprawdę smaczny. Ogólnie bez większego zachwytu. Każde z nas miało później uczucie ciężkości i nieprzyjemny posmak — zarówno w sosie barbecue, jak i w ketchupie było czuć za dużo octu. Nie jest to miejsce, do którego chcielibyśmy wrócić i spokojnie zjeść smaczny posiłek.

  3. Michał Rak ★★★☆☆

    Zamówiliśmy 2 bekonatory i fryty z batatów. Kumpel dostał spalony bekon, mój Burger był ok chociaż nic nadzwyczajnego, smakował mi. Frytki bardzo dobre. Podsumowując, miejsce sprawdzę jeszcze raz jak wrócą do lokalu a nie w foodtracku, który na pewno ogranicza możliwości. Sama miejscówa bardzo fajna i z potencjałem, jest tam sporo knajpek i klimatycznie w byłych halach i magazynach porobione lokale.

  1. Marta Us ★★★★★

    Mi pasują na maxa te wypełnione po brzegi dodatkami i sosami burgery! Ostry był naprawdę ostry. Frytki baaardzo dobre ( zazwyczaj nie jem). Bułka "niestety" też pyszna ( też zwykle nie jem ;)). Obsługa jak na foodtruck przystało "jak dobrzy znajomi". Trzeba było długo czekać ( wynosów jest dużo czy innych tam uberów) ale warto. Czekam aż otworzy się lokal ( trochę stara na leżaki pod foodtruck jestem) I wtedy pewnie będzie z 5kg na plusie

  2. Marek Zlotopolski ★★★☆☆

    Długo miałem ten lokal na swoim bucket list. Dziś się udało dotrzeć i niestety się dość mocno rozczarowałem. Zamówiłem Hustlera, kompozycja wydała się ciekawa na papierze. Niestety w smaku mocny zawód. Sosu ze 3x za dużo nawalone. Nie mam pojęcia jaki był smak mięsa gdyż musztarda a zwlasza BBQ i ten szczypior (trochę tajskiego musztardowa z Khao Soi przypominający) nadały mu tak mocno słodko-kwaśnego smaku że zupełnie zdominowały całą resztę. Na bułkę czekałem też sporo bo 30min. Jak na tego typu kanapkę to sporo przy 2 zajętych stolikach. Z jednej strony rozumiem że dochodzi dużo zamówień ale to kolejny raz gdzie uważam że do zamówień powinno się Dark Kitchen wynająć jak to robi np Bydło i Powidło. Na plus bułka, wielkość i cena całkiem ok. Zapewne jak będę w okolicy sprawdzę inną kompozycje i poproszę połowę mniej sosu.

  3. Deer ★★★☆☆

    Zamówiłem dwa burgery (alessandro i vege boczniak) i frytki z batatów przez bolta. Frytki z batatów były zdecydowanie najbardziej rozczarowującą częścią tego zamówienia, można je było policzyć na wszystkich palcach jakie posiadam, oczekiwałem czegoś więcej płacąc za frytki prawie 16 złotych. Natomiast burgery przyszyły zawinięte w folię aluminiową, co w miarę dobrze utrzymało ich temperaturę. W alessandro mięso było smaczne i dobrze wysmażone, sos i dodatki były okay. Vege boczniak był przeciętny, nie najgorszy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Roger That Foods?

Roger That Foods znajduje się przy Postępu 5, Mokotów, 02-676 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Roger That Foods?

Można skontaktować się z Roger That Foods pod numerem +48 730 035 000

Jak można dotrzeć do Roger That Foods?

Do Roger That Foods można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements