Opinie

  1. katowa666 ★★★★★

    Jedzenie na restaurant weeku doskonałe, wybraliśmy menu wege i naprawdę sie nie zawiedliśmy. Jedzenie rozpływało sie w ustach, porcje naprawdę duże a sam niepowtarzalny i zapadający w pamięć.

  2. Xa Ra ★★★★★

    Późne śniadanie nad Wisłą to świetny pomysł, nawet w listopadzie a już szczególnie tutaj. Miejsce bardzo ładne i klimatyczne. Śniadanie pyszne, świeże i szybko podane. Polecam bardzo.

  3. Marcin Dzienis ★★★★★

    Pan Wojtek i Pan Ignacy to kelnerzy, którzy wykonują swoją pracę z wyjątkowym profesjonalizmem i kulturą osobistą. Są zawsze uśmiechnięci, uprzejmi i chętni do pomocy. Potrafią doradzić w wyborze dań, dbają o każdy szczegół obsługi i sprawiają, że atmosfera w lokalu jest naprawdę przyjemna. Dzięki ich zaangażowaniu i życzliwości każda wizyta staje się miłym doświadczeniem. Serdecznie polecam obsługę w wykonaniu obu Panów!

  1. Mi Zio ★★★★☆

    Ciekawe miejsce. Odwiedziłam je w ramach Breakfast week i jadłam farinatę - czyli bezglutenowy omlet z mąki z ciecierzycy ze świeżymi warzywami, bekonem, jajkami w koszulce i kruszonką z prażonej ciecierzycy. Prażona ciecierzyca i jajka były bardzo dobre, natomiast omlet był ociekający tłuszczem i zużyłam całe opakowanie chusteczek, żeby go chociaż trochę odsączyć. Moja przyjaciółka nie była na tyle zdeterminowana i po prostu go zostawiła, a szkoda, bo to połowa dania. Taki placek powinno się odsączyć po usmażeniu. Ten niestety pływał w tłuszczu, co nie było zbyt apetyczne. Latte na mleku migdałowym było spienione na cappuccino - nie przeszkodziło mi to w cieszeniu się smakiem, natomiast pianka wypełniała ponad połowę kubeczka. Na plus bardzo miła obsługa :)

  2. Łukasz Hajkowski ★★★★★

    Nasze ulubione miejsce od lat w słoneczne weekendy. Bardzo miło i rodzinnie. Pizza jak i inne dania bardzo smaczne. Szkoda, że Miasto st Warszawa nie pozwala na mostek i schody bo pomogłoby to restauracji na pewno.

  3. ic_kolobrzeg ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na wieczorny wypad na drinka i jedzenie w Warszawie. Miła i szybka obsługa, jedzenie bardzo dobre, obok boiska do gry w siatkówkę plażową. Polecam i na pewno wrócę tu nie raz.

  1. Zenon Lembas ★★★★★

    Bardzo sympatyczne miejsce... Fajny, luźny klimat, smaczne pizze, przemiła obsługa... Polecam, zwłaszcza w ciepłe dni :)

  2. Hattori Hanzō ★★★★☆

    Lokal położony na Srodmiesciu, bardzo blisko Wisły, ale nieco schowany, nie jest widoczny ani z żadnej większej ulicy, ani z pobliskich bulwarów. Ogromny plus za to że dzięki położeniu nie słychać żadnych samochodów - to akurat ewenement jak na Warszawę. Warto się tam udać na jakieś dłuższe rozmowy z kimś albo dłuższe posiedzenie przy laptopie, bo po prostu restauracja wygrywa tym jak tam przyjemnie się siedzi, jest przytulnie, klimatycznie i ładnie, ale wystrój nie jest ani trochę nachalny, do tego przyjemne oświetlenie. U mnie wygrali też bardzo wczesną porą otwarcia, bo już od 10, niewiele tego typu lokali w Warszawie ma takie wczesne godziny. Obsługa bardzo miła. Samo jedzenie, bo to one jest tu w zasadzie najważniejsze - po prostu dobre i satysfakcjonujące, do tego świetna kawa. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Na Cyplu?

Restauracja Na Cyplu znajduje się przy Generała Mariusza Zaruskiego 12, Śródmieście, 00-468 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Na Cyplu?

Można skontaktować się z Restauracja Na Cyplu pod numerem +48 510 453 907

Jak można dotrzeć do Restauracja Na Cyplu?

Do Restauracja Na Cyplu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements