Pyszne śniadanie i dobra kawa przelewowa. Jadłam jajka w wersji ze szparagami, pycha ;)
Zdjęcia
Opinie
-
Tamara ★★★★★
-
Martyna Szewczyk ★★★★☆
Ciastka są bardzo smaczne. Szczególnie ptyś z malinami. Zw śniadaniami jest, niestety, gorzej. Jajka poche dostałam zrobione w pełni na twardo. Po zgłoszeniu tego obsłudze zostały wymienione, jednak w tym czasie zdążyły wystygnąć inne elementy kanapki. Croque madame bardzo smaczne, jednak zdecydowanie za drogie, jak na porcję tej wielkości.
-
Maria Kurdas ★★☆☆☆
Porcja „croque madame” zmniejszyła się o około 50%, niestety cena pozostała bez zmian. Wygląda to dość dziwnie. Lubię to danie, ale jedna taka „kanapka” za 40 zł to chyba trochę przesada… Dla porównania zamieszczam też zdjęcie porcji sprzed miesiąca – różnica jest naprawdę spora.
-
Krystian Jackowski ★★★★★
Wow! To jest zdecydowanie najlepsze miejsce śniadaniowe na Żoliborzu. Wszystkie 3 śniadania, które zamówiłem były absolutnie genialne: najlepsza w Warszawie Croque Madame, ogromna i przepyszna szakszuka oraz wybitne syrniki. Znalazłem swoje kolejne ulubione miejsce, do którego będę z pewnością często wracał. Nie mogę się doczekać spróbowania pozostałych śniadań, które są w ofercie.
-
Monika Monika ★★★★★
Prze py szna jagodzianka! Mój pierwszy kupiony wypiek w piekarni „po sąsiedzku”, ale na pewno nie ostatni. Będę z chęcią wracać.
-
Maciej Kisiel ★★★★★
Miła kawiarnia z ofertą śniadaniową. Śniadania smaczne i, wbrew zapowiedzi, czas oczekiwania nie był długi. Dania są urozmaicone, tost z awokado zawierał na przykład sporą ilość kiełków i warzyw. Jeśli miałbym mieć do czegoś zastrzeżenia to do kawy: inne lokale przyzwyczaiły nas do otrzymywania napojów prawie od razu, tutaj były podane wraz z jedzeniem. Dobór kubków też mało trafny, brak ucha sprawiał że parzyły dłoń przy podnoszeniu. No i sam rozmiar: w tej cenie spodziewałbym się trochę większej kawy. Mimo to, na pewno wrócimy, daję 5 na zachętę, mając nadzieję że problemy z kawą zostaną rozwiązane.
-
B B ★★★★★
Cieszę się że przy Rydygiera pojawiło się nowe miejsce, w którym mogę zjeść na śniadanie coś co lubię. Jadłam to dwukrotnie. Pierwszy raz bajgla z serem białym i warzywami. Był bardzo duży i bardzo dobry. I Boctocka - chałkę z owocami i migdałową pierzyną - pycha. Dziś śniadanie pierwsze z gory na liście - awokadowy tost na brioszce. Bardzo smaczne, trochę podkręcone chilli i lekkie dzięki lekkiemu pieczywu. Zmieści się po nim jeszcze ciastko, których jest wybór, ale jeszcze nie jadłam nic poza Bostockiem. Do tego napar z imbirem, który jest już zaparzony i tylko dodaje się dodatki, więc mnóstwo smaku od pierwszego łyka. Wahałam się między 5 a 4 gwiazdkami, bo obsługa jeszcze niedoświadczona i menu śniadaniowe słabo widoczne oraz nie polecane przez dziewczyny obsługujące. Zauważyłam je za pierszym razem już wychodząc. Ale najważniejsze, że smacznie, świeżo i z potencjałem. Super, że Luka dołączyła do śniadaniowni.
-
valeria k ★★★★★
czekaliśmy na miejsce dla 4 osób w niedziele o 10:30 około 15 minut, co, uważam, jest bardzo w porządku w porównaniu do innych, „starszych” miejscówek ze śniadaniami:) miła pani przy kasie przyjęła od nas zamówienie jak jeszcze czekaliśmy na stolik, żeby zaczęło się ono przygotowywać jak tylko usiądziemy, a więc prawie odrazu dostaliśmy jedzonko wszystkie dania były pyszne i ze świeżutkim pieczywem, również dobry przelew i świeżo wyciskany sok, fajna promka właśnie na przelew i sok do śniadania-tylko 5 ziko, więc całość wychodzi bardzo spoko pod tym względem wnętrze dość minimalistyczne, jednak przytulne, na stolikach są miłe drobne ozdobienia napewno będę wracać:)
-
Ewa ★☆☆☆☆
W tłusty czwartek po raz pierwszy poszłam do Luki, po rekomendacji znajomych. Na miejscu zamówiliśmy pączka lemon curd, który był bardzo smaczny, więc zamówiłam trzy inne na wynos - wiśnię, lemon curd i krem patisserie. Pączek zjedzony na miejscu był pełen kremu, te zamówione na wynos okazały się niestety suchą bułą bez nadzienia… Pączek z wiśnią na szczęście nadzienie miał i był całkiem smaczny. Ale ogólnie wielki zawód, 8 czy 9 zł za pączka, który okazał się być suchą bułką w lukrze… Dodam, że tego dnia kupiliśmy pączki w 8 różnych cukierniach i to było jedyne miejsce, gdzie nam się coś takiego przytrafiło. Szkoda.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Luka Żoliborz?
Luka Żoliborz znajduje się przy Ludwika Rydygiera 18, 01-796 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Luka Żoliborz?
Można skontaktować się z Luka Żoliborz pod numerem +48 517 075 065
Jak można dotrzeć do Luka Żoliborz?
Do Luka Żoliborz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku