Opinie

  1. Kasia Wegielek ★★★★★

    Typowe miejsce w biegu. Dziewczyna była sama,ale mimo tego uwijała się jak mrówka i mimo zapewnień,że trochę poczekam prawie wcale nie czekałam. Bajgiel z łososiem na ciepło całkiem smaczny. Polecam!

  2. akaflyinggentelman ★★★★☆

    Dwa razy pod rząd jadłem śniadania. Dobre porcje, dobre składniki. Jedyne co, to jajka sadzone przypalone, całe czarne od dołu. Ogólnie plus i pozytyw za całokształt.

  3. Senator Superior ★★★★☆

    Nowocześnie urządzony, nieduży lokal. Raczej jest to kawiarnia (lub miejsce spotkań) - poszerzona o małą gastronomię. Śniadania serwowane w tematycznych wariantach - pakiety różności: chlebki i warzywka i inne takie-takie:) Ogólnie spoko, ale bez szału - pełno tego samego w innych 'śniadaniowniach'. Kawa ok, a inne napitki też oczywiście są. Miło się siedzi wewnątrz, bo obsługa dba o klienta. Muzyczka brzdąka, czasami dużo ludzi, ale jest dość klimatycznie... Fajnie!

  1. Mariusz ★★★☆☆

    Zamówiłem śniadanie Polskie + kawa, czas oczekiwania nie był długi, obsługa miła, to na plus Porcja mała, 2 kromki chleba i grzanka, to o wiele za mało dla dorosłego mężczyzny, to na minus. Na minus jest też brak łazienki. Cena za wszystko 43 zł

  2. Justyna Mędrek ★★★★★

    W Kafelku bywam od lat, zdecydowanie to moja ulubiona miejscówka w okolicy. Miła obsługa, świetna kawa, pyszne jedzenie i do tego zawsze przyjemna muzyka w tle. W tygodniu oferta lunchowa z daniem wege i mięsnym do wyboru, można zjeść super obiad za przystępną cenę. Menu sezonowe też zawsze zawiera jakieś perełki :)

  3. Karol Wojciechowski ★★☆☆☆

    Śniadanie ok. Dobre ale problem z jakością produktow, które psują smak. Pieczywo miało być grillowane ale nie było, do tego kiepski serek chrzanowy nie będący chrzanowym i łosoś, nie do zjedzenia. Kawa dobra. Dramatyczny czas oczekiwania. 15 minut na przyjęcie zamówienia, 30 minut na kawę, 35 minut na śniadanie. Zjedliśmy było ok, ale nie wrócimy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kafelek?

Kafelek znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83/U6, 02-777 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kafelek?

Można skontaktować się z Kafelek pod numerem +48 221 198 175

Jak można dotrzeć do Kafelek?

Do Kafelek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements