Przegląd katalogu
- 363 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 363 wyników
Przeglądaj grill bar w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 363 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 328,682 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera grill bar z miast takich jak Warszawa, Radom, Otwock, Ząbki, Piaseczno i innych.
“Burger świeży i bardzo smaczny. Jego konsumpcja sprawiła mi ogromną przyjemność :D”
“Pobyt dwutygodniowy. Pokoje i łazienka jest czysta. W porze letniej na 2 piętrze jest dość gorąco ale da się wytrzymać. Łóżka są wygodne, pościel czysta. Jedzenie w hotelu nie tyle smaczne co wręcz pyszne. Obsługa jest bardzo miła, bezproblemowa, dbająca o klienta. Duży parking, paczkomat tuż obok, sklep 3 min pieszo. Zdecydowanie POLECAM.”
“Dziś Osobiście , czasem zamawiamy jedzenie tutaj .Osobiście dobre ,dużo za rozsądne pieniądze.Chcecie się najeść i czasami nie dojeść,to takie miejsce .Polecam”
“Bardzo smaczna pizza, jedna z lepszych na Pradze. Pierwszy raz szybciej miałem pizze niż drinka. Wszystko smaczne i dobrze zrobione”
“Jestem już wieloletnim klijetem w tym lokalu zawsze miła obsługa zawsze opcje adekwatne go ceny nawet gdy zachorowałem na cukrzycę typu 2 kelnerki nie dodały na moją prośbę tego czego nie powinienem jeść bez dodatkowej opłaty co nie zaraza się często szkoda tylko że kebab nie jest czynny również w niedzielę ale kelnerki też ludzie mi muszą odpocząć. Polecam to miejsce każdemu kto chce zjeść na mieście i nie bardzo ma czas żeby coś gotować.”
“Bardzo nam się tam podobało. Pyszna sałatka z panierowanym kozim serem. Ceny przystępne, miła obsługa.”
“Bardzo smaczne świeże mięso, super frytki. Obsługa bardzo miła i pomocna . Tylko kawa do poprawy, ale jedzenie na wysokim poziomie. Polecam!!!”
“Dobry kebab, duży wybór dań szczególnie polecam z grilla. Klasyczna oferta też niczego sobie, można wypić piwko, ayrana lub soczek. Mają także ofertę kids.”
“Kebab na cienkim bardzo smaczny, co do talerza na wynos rozczarowałem się porcją ale nadal polecam. Jak na taką budkę to jest spoko. Obsługa zawsze w humorze a ceny zdecydowanie na plus!”
“Rzadko zdarza mi się wystawiać tak wysoką ocenę. Lokal w małej budce obok sklepu spożywczego w miarę schludny, wnętrze czyste. Pan obsługujący ponadprzeciętnie sympatyczny, uśmiechnięty, dopytują osy o szczegóły zamówienia naprawdę klasa. Ceny bardzo przystępne sam kebab bardzo smaczny, ale odejmuje jedną gwiazdkę za słonego kurczaka. Mięso krojone bardzo długim nożem nie żadną maszynką świeżo pakowane do lavasza, bez żadnego leżenia w tłuszczu czy podgrzewania w mikrofali. Największym plusem lokalu jest niespotykana wręcz jakość surówek. Wszystko bardzo świeże tak jakby krojone 10 minut temu. Generalnie lokal bardzo polecam i jeżeli będę przyjeżdżał przez Tarchomin na pewno tu zajrzę.”
“Zamówiłam kebaba standard z wołowiną w Lawaszu, z dostawą. Nie spodziewałam się czegoś niesamowitego, ze względu na to że w zielonce każdy kebab jest mocno średni. No i ku mojemu zaskoczeniu jednak ktoś w Zielonce umie w kebaby. Na prawdę, bardzo dobry kebab- lawasz mięciutki, mięsko czuć że z płatów, świeże warzywa. Jedyną uwagę mam do sosu ostrego, który jest jak dla mnie za słony. To było moje pierwsze zamówienie, ale na pewno nie ostatnie!”
“Przejechalam specjalnie 500km Aby sprubowac tego kebaba goraco polecam swiezosc I nie zastspiony smak mega pysznosci”
“Pyszne lody,bardzo miła obsługa, polecamy całego serca”
“W środku klimat fajny, aczkolwiek niespójny. Ponadto zastanawiam się, po co tak duża przestrzeń z tyloma miejscami siedzącymi. Bywam tam regularnie i przeważnie każdy bierze na wynos, a zajętych stolików przy których siedzą klienci jest max. 5 sztuk. Na zewnątrz ogródek restauracyjny typu tramwaj. Jest też parking, czasami znaleźć można wolne miejsce postojowe. Wewnątrz toaleta. Obsługa szybka i sprawna. Baklava pyszna, kebaby z haloumi całkiem smaczne.”
“Kebab smaczny, ale nie jest to kebab na wysokim poziomie. Sos dość neutralny w smaku. Fajnie, że można wybrać surówkę. Największy kebab jest naprawdę ogromny. Dużym plusem są późne godziny otwarcia.”
“Bardzo polecam ,szaszłyki doprawione i smaczne,ilekroć przejeżdżam służbowo przez Raszyn to wstępuje. Wlaściciel zna się na swojej robocie. Klimat jak z lat 70 tych ,trochę przaśnie,ale ma to swój urok.”
“Świetne miejsce i pyszna szama. Jest klimat!”
“Mój i męża ulubiony kebab. Moim zdaniem leszy niż każdy jakiego jadłam w Warszawie. Dużo surówki i sosu, a to lubimy. Porządnie zgrillowany. Pasta czosnkowa wymiata. Wielkości idealne, tak żeby każdy znalazł odpowiednią dla siebie.”
“Jadąc w trasę muzyczną przez Warszawę natrafiliśmy na SEDO KEBAB, i bardzo miło nas to miejsce zaskoczyło. Klimat oryginalny rodem prosto z Turcji. Jedzenie na wysokim poziomie, smaczne i świerze. Polecamy każdemu Luch, który jak się dowiedzieliśmy jest każdego dnia inny. Polecamy.”
“„Powiem, że to miejsce jest naprawdę wspaniałe i obsługa jest miła, a podane potrawy są jeszcze lepsze i smaczniejsze. Ponadto w tej knajpie pierwszy raz się spotykam, że gdy zamawiasz kebab Rollo, podają ci go na talerzu zapakowany w folię, zamiast w zwyczajny sposób, jeśli zamawiasz na miejscu. A smak to już sami oceniacie, nie do opisania jest...””
“Najlepszy kebab w Brwinowie:) sosy robione przez pracowników (nie kupne), mięso zawsze świeże i idealnie doprawione. Porcje uważam za bardzo duże, nie do przejedzenia :) Obsługa bardzo kontaktowa, miła i uśmiechnięta. Lokal może nie jest idealny ale przytulny. Polecam gorąco.”
“Właściciel i załoga wiedzą co to znaczy prawdziwy kebab. Mięso prima sort, świeże i genialnie skomponowane dodatki. Przyjeżdżam tu często a latem jeszcze częściej nad zalew... potem pyszny kebab z frytkami i smaczne lody”
“Najbardziej dopieszczony składnikami kebab w okolicy. To wszystko w rozsądnej cenie - na zdjęciu Kapsalon za 19 zł.”
“Urządzałam chrzciny w domu i katering Żak obsługiwał przyjęcie. Przywieziono stoły, krzesła i zastawę - wszystko ładne. Na przyjęciu była bardzo dobra obsługa. Jedzenie smaczne. Polecam!!”