Co tu dużo mówić? Od otwarcia mniej więcej do 2022 najlepszy w Łochowie a teraz chyba najgorszy. Mięsa jest tyle co kot napłakał, kebab tak zwinięty że po prostu cały sos z niego leci i do tego jeszcze frytki do kebaba amerykańskiego i boxa często nie są świeże.
Zdjęcia
Opinie
-
Fifek ★★☆☆☆
-
Zuza Sikorska ★★★★★
Mój i męża ulubiony kebab. Moim zdaniem leszy niż każdy jakiego jadłam w Warszawie. Dużo surówki i sosu, a to lubimy. Porządnie zgrillowany. Pasta czosnkowa wymiata. Wielkości idealne, tak żeby każdy znalazł odpowiednią dla siebie.
-
Gastro Podróżnik ★★★☆☆
Bardzo przeciętny kebab. Z mięs dostępny kurczak oraz wołowina. Kurczak dobrze przygotowany, nie był wysuszony, lekko doprawiony. Wołowina to kula mocy, o dziwo praktycznie bez smaku, na plus to że była cienko ścięta. Zamówiliśmy kebaba amerykańskiego małego. Frytki całkiem dobre, nie rozpadły się. Sosy bardzo neutralne, łagodny nie wyczuwalny, ostry bardziej ketchupowy. Pita ok, nie rozwalała się podczas jedzenia. Na koniec kebab był posmarowany pastą czosnkową co jest na plus, natomiast pasta jak dla mnie była zbyt mało czosnkowa. Obsługa miła, zamówienie dostaliśmy szybko. Lokal natomiast wymaga porządnego czyszczenia oraz remontu.
-
J C (JC) ★☆☆☆☆
Jadłem kilka razy i niestety nie polecam. Ale dzisiejszy dzień przebił wszystkie :) Ser 2zl za jeden plaster topionego, najtańszego sera, na pytanie czy naprawdę place za jeden plasterek sera 2 zł, Pan powiedział "możesz przynieść swój ale wtedy zapłacisz 5 zł" , dodatkowe mięso 4 zł w mięsa co kot napłakał. Widać jaka cienka tortilla. Cena 22 złote. Odradzam.
-
motorynka ★★★★★
Pychotka :) mały box wcale nie taki mały, najadłam się i był pyszny :) wspaniały sosik lekko czosneczkowy.
-
Amunin Pospolity ★★★☆☆
Średnio średnio, kebab za 22zł, porcja spora, frytki bardzo nasiąkniete wszystkim innym mimo, że jedliśmy na miejscu, mięska też dość mało - odgrzewane.
-
Emil Wiechowski ★★☆☆☆
Będąc dzisiaj zamówiłem mały i średni talerz i porcje niczym się nie różniły. Jak zapytałem ile gram jest w porcji to człowiek który robił kebaba powiedział że nie ma gramatury.... Biorąc to pod uwagę uważam że cena co do ilości dania ma się nijak do tego gość obsługujący bardzo niemiły.... 2 gwiazdki za to że mimo wszystko dość smaczny
-
Patryk Chodzyński ★★☆☆☆
Zmuszony jestem zmienić ocenę lokalu. Początkowo kebab prezentował się nie najgorzej i uplasował się na średniej półce. Niestety ostatnimi czasy jakość spadła... Aktualnie serwowane tutaj dania są niskich lotów. A przynajmniej tak trafiam ja. Przesolone mięso, ogromna ilość niesmacznych zbytnio sosów, które zalewają całe danie tworząc nieprzyjemną papkę. Brak konkretnego, smacznego elementu. Porcje są dalej dość duże. Niestety ceny sporo poszły w górę i również niestety brak jest poprawki odnośnie tych cen w menu widniejącym w sieci. Obsługa się nie zmieniła. Dalej jest po prostu nijak. Podajesz nazwę dania, odliczasz pieniądze i czekasz. Być morze uda Ci się dostać poprawnie złożonego kebaba. Głowy sobie odciąć nie dam gwarantując to, że nie zabraknie żadnego ze składników... Wystrój lokalu jest bardzo typowy jak na "budy kebabowe". Nic specjalnego wzroku nie przyciąga a i sam klimat nie zachęca by jeść na miejscu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ajmer Kebab- Łochów?
Ajmer Kebab- Łochów znajduje się przy Aleja Łochowska, 07-130 Łochów, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ajmer Kebab- Łochów?
Można skontaktować się z Ajmer Kebab- Łochów pod numerem +48 505 129 349
Jak można dotrzeć do Ajmer Kebab- Łochów?
Do Ajmer Kebab- Łochów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku