Przegląd katalogu
- 363 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 363 wyników
Przeglądaj grill bar w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 363 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 328,682 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera grill bar z miast takich jak Warszawa, Radom, Otwock, Ząbki, Piaseczno i innych.
“Bardzo dobre jedzonko, porcja adekwatna, polecam!”
“Ostatnio odwiedziłam tę restaurację i muszę przyznać, że dawno nie wyszłam z lokalu tak zachwycona. Już od momentu wejścia czuć tam ciepłą atmosferę. Zamówiłam stek i był absolutnie przepyszny. Idealnie wysmażony, soczysty i pełen smaku - jeden z najlepszych, jakie jadłam w Warszawie. Czuć, że kuchnia stawia na jakość produktów. Chciałabym też wspomnieć o kelnerze Michale, który opiekował się moim stolikiem. Bardzo uprzejmy, profesjonalny, a przy tym naturalnie sympatyczny. Doskonale znał kartę i z ogromną cierpliwością wyjaśniał różnice między daniami, pomagając wybrać dokładnie to, na co miałam ochotę. Jego rekomendacje okazały się strzałem w dziesiątkę. Widać, że lubi swoją pracę i naprawdę zależy mu na gościach - dzięki niemu cała wizyta była jeszcze przyjemniejsza!!!! Na pewno wrócę do Pini nie raz. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka w Warszawie dobrego jedzenia i wyjątkowej atmosfery.”
“Knajpa z fajnym klimatem ( nad jeziorkiem) , w Parku Skaryszewskim , czasami można poczuć zapach czekolady z pobliskiego Wedla.Ceny przystępne obsługa, wesoła sympatyczna.Zakupimy do jedzenia też ciasto czy lody albo pizze, alkohol wiadomo jak to w knajpie.Niestety osoba niepełnosprawna raczej z asystentem musi przybyć ponieważ do kasy trzeba pokonać kilka schodków.”
“Nie jem mięsnych kebabów ale dania vege z falafelem są bardzo dobre. Niczego nie brakuje. Dobre sosoy, szybko zrobione, bulka w stopniu przypieczenia zawsze w takim, jaki lubię. Mila obsluga, pomocna i uśmiechnięta. Ja mogę polecić to miejsce na szybkiego vegeKebaba. PS. Sa oczywiscie mięsne, ale o tych wiele nie powiem, tylko tyle, że są.”
“Ostatnio odwiedziłam tę restaurację i muszę przyznać, że dawno nie wyszłam z lokalu tak zachwycona. Już od momentu wejścia czuć tam ciepłą atmosferę. Zamówiłam stek i był absolutnie przepyszny. Idealnie wysmażony, soczysty i pełen smaku - jeden z najlepszych, jakie jadłam w Warszawie. Czuć, że kuchnia stawia na jakość produktów. Chciałabym też wspomnieć o kelnerze Michale, który opiekował się moim stolikiem. Bardzo uprzejmy, profesjonalny, a przy tym naturalnie sympatyczny. Doskonale znał kartę i z ogromną cierpliwością wyjaśniał różnice między daniami, pomagając wybrać dokładnie to, na co miałam ochotę. Jego rekomendacje okazały się strzałem w dziesiątkę. Widać, że lubi swoją pracę i naprawdę zależy mu na gościach - dzięki niemu cała wizyta była jeszcze przyjemniejsza!!!! Na pewno wrócę do Pini nie raz. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka w Warszawie dobrego jedzenia i wyjątkowej atmosfery.”
“Kozi burger sztos - do tego zaproponowany sos estragonowy daje czadu, mega frytki i gdyby nie centrum handlowe to mogłoby być klimatycznie, bardzo dobra obsługa, zna się na rzeczy i mega leciutko tylko podsmażony burger, czuć dobrą wołowinę, ogólnie polecam.”
“Lokal normalny. Wszystko czego można oczekiwać znajdziemy na miejscu. To znaczy wypijemy piwo a także coś przekąsimy, oczywiście zwolennicy mocniejszych alkoholi również znajdą coś dla siebie. A wszystko to w przystępnych cenach. Uwaga, można zagrać w lotki co może urozmaicić nasz pobyt.”
“Bardzo dobre burgery,soczyste mięsko,fajne grube frytki.Obsługa złoto-rzadko się spotyka tak zaangażowaną. Naprawdę polecam”
“Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne . Kebab jak kebab nie mam zbytnio nic do zarzucenia . Na pewno trochę inny niż ogólnie przyjęte standardy w Polsce ale dla mnie to na plus. Tą wisienka na torcie jest właściciel . Bardzo sympatyczny Pan umilający oczekiwanie na jedzenie. Co do wyglądu lokalu to jego stan jest adekwatny do miejsca pochodzenia potraw w tym lokalu i to chyba najbardziej daje klimacik :) Osobiście na pewno wrócę.”
“Nie jestem fanką słodkości ale za każdą razą jak tu jestem to nie mige uwierzyć że sernik może być tak dobry!”
“Najlepszy sklep w okolicy, zawsze zimne piwko i bardzo miła obsługa”
“Super miejsce, bardzo dobre jedzenie i duże dania. Dużo pokojów, bardzo fajne i sympatyczne. Polecam Kadra lubelska”
“Bardzo smaczne i duże zapiekanki ze świeżych składników, możliwość płacenia kartą.”
“Po długiej wycieczkę po Warszawie zamówiliśmy duży kebab z frytkami. Smakowało prosto MEGA. Sałatka świeża, sos łagodny, mięso też bardzo smacznie. Polecam, chociaż zakład od wewnątrz nieluksusowy.”
“Bardzo miła obsługa. Przepyszne burgery. Miejsce przyjazne dla małych dzieci. Serdecznie polecam”
“Świetny kebab w tortilli! Mięso soczyste i dobrze doprawione, tortilla świeża i chrupiąca, a sosy idealnie dobrane – nie dominują smaku, tylko go podbijają. Porcja solidna, można się porządnie najeść. Co najlepsze – smakowało zarówno mnie, jak i starszej osobie, która normalnie nie przepada za fast foodem! Obsługa miła i szybka. Zdecydowanie jeden z lepszych kebabów, jakie jadłem w ostatnim czasie. Wrócę na pewno!”
“Burgery bardzo dobre, sosy w nich pyszne! Jednak dostaliśmy bułki bez logo, tak jak było to widoczne na zdjęciach :)”
“Witam, to nie jest kebab kraftowy i w tych kategoriach nie można go rozpatrywać, natomiast taki z lat 2000 nych, smaczny schludny dobry ostry sos, po prostu powrót do przeszlości w dobrym wydaniu, pozdrawiam”
Bistro Pod Dębami to wyjątkowe, rodzinne miejsce rekreacyjno-gastronomiczne położone przy ulicy Hanki Ordonówny w Warszawie. Lokal stanowi idealną oazę wypoczynku dla mieszkańców Białołęki, łącząc pyszne jedzenie z aktywnym relaksem na świeżym powietrzu. W bogatym menu klienci znajdą wyśmienite burgery, domową lemoniadę oraz kultowe smażone pierogi serwowane także z dedykowanego food trucka. Na miłośników chłodnych napojów czeka doskonałe piwo beczkowe oraz szeroki wybór innych trunków.
“Bardzo dobry kebab. Duże porcje, rozsądne ceny. Do wyboru kurczak(Kraftowy)i wołowina.(Kula mocy) Oba mięsa smaczne, dobrze doprawione. Dodatki świeże. Najbardziej polecam wersje z sosem serowym. Lokal czysty. Właściciele bardzo mili.”
“Najlepszy kebab w ząbkach dosłownie nie ma do czego sie przyczepic po za wystrojem lekko i jednym siwym lekko pracownikiem ktory nie rozumie polecen typu prosiłbym bez surówki itd sos łagodny jest bardzo wyczuwalny jest pyszny w ręcz so samego kebaba nie ma do czego sie doczepić surówka wypada minimalnie gorzej bo jest taka klasyczna ale napewno lepsza niz w sklepach mięsą szapoba nigdy nie jadłem lepszego kebsa najbardziej wyrozni sie w nim mięso sosy bo czuc ze sa swieze j nie kupowane z marketu pozdrawiam”
“Bardzo dobry kebab. Dobre mięso (brałem drobiowe) dobrze wysmażone frytki. Surówki też ok. Wziąłem mały na talerzu, chyba dostałem bonus dla pierwszego klienta bo porcja na dwa podejścia. Chłopak bardzo miły, mimo panującego potwornego upału (32° w cieniu).”
“Pyszne świeże jedzenie, obsługa miło i sprawnie. Ja wzięłam kebab mix na talerzu mały ale nie do pokonania a byłam po godzinnej jeżdżę rowerem. Mąż kebab duży i ledwo dał radę a apetyt ma porządny. Cieszył się, że nie wziął większego Mega. Trzeba popracować nad porządkiem w ogródku. Ale jeśli chodzi o jedzenie to zdecydowanie polecam, brawo.”
“Kebab Oslo w Radomiu – to nie jest kebab, to jest doświadczenie duchowe. Weszłam głodna - wyszłam spełniona. Mięso takie, że aż mam podejrzenia, że kucharz podpisał pakt z kebabowym bogiem. Bułka chrupiąca, sos mógłby wygrać wybory prezydenckie. Obsługa? Miła, szybka, z poczuciem humoru – jakbyś wpadł do ziomka na kolację, tylko lepiej. POLECAM.”
“Pyszny kebab., mila i szybka obsluga z dostawa do domu Dobra miejscowka z fajnym klimatem Polecam”
“Pyszne jedzenie, sympatyczna obsługa. Polecam ❤”
“Dawno nie jadłem tak kozackiego ostrego sosu. Ostatnio z trzy lata temu u marcinka. Piekło trzy razy. Polecam”
“Ostatnio zacząłem tam znowu jadać i muszę przyznać że podoba mnie się to :) Dobry kurczak ,przypieczony i smaczny(Drugie mięso widać że kula,więc nie oceniam-nie jadam tego) Porcja mała to jak duża w innych lokalach, więc śmiało idzie się nią najeść.Dobry sos mieszny.Lokal nie najwyższych lotów gabarytów,ale nie o to tu chodzi. Świeżo i smacznie,a to podstawa. Ceny w normie. Obsługa zawsze na +. Polecam z czystym sumieniem:)”