Nie rozumiem,jak można pozytywnie ocenić takie jedzenie. Żywa sól, zero smaku mięsa. Wszystko tapla się w sosie jak zupa. Czuć tylko słony smak. Beznadzieja...
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Karpowicz ★★☆☆☆
-
Krzysztof Ostromecki ★★★★★
Kebab był absolutnie rewelacyjny! Mięso perfekcyjnie doprawione i soczyste, świeże warzywa chrupały przy każdym kęsie, a sos idealnie dopełniał całość. Porcja bardzo duża, podana szybko i w świetnej temperaturze. Jedno z najlepszych miejsc, w jakich jadłem kebaba — zdecydowanie polecam każdemu!
-
KaZiU SzPaKu ★★★★★
Dla mnie ocena średnia jest nieco zaniżona. Kebab był smaczny.I w dobrych pieniądzach Na wierzchu posmarowano go pastą czosnkową. Mięso (kurczak) było smaczne i stanowiło sporą część dania – około 60% zawartości. Resztę stanowiły warzywa: kapusta czerwona, kapusta biała, ogórek kiszony oraz marchewka z sosem. Całość bardzo dobrze smakowała. Moim zdaniem, lokal ten śmiało zasługuje na mocne cztery gwiazdki za smak. Obok konkurencja moim zdaniem ma gwiazdkę niżej w mojej ocenie
-
Paweł Kostrzewa ★★★★★
Jem w tym lokalu od 18 lat. Jadłem w setkach miejsc kebsy, ale do tego zawsze wracam i uważam go za najlepszy. Niedościgniony smak kuraka przygotowanego na miejscu(wołowego nie zamawiam). Sosy w starym stylu, których nie uświadczysz w żadnym innym lokalu. Polecam szczególnie w grubym cieście.
-
Maciej B ★★★★★
Rzadko zdarza mi się wystawiać tak wysoką ocenę. Lokal w małej budce obok sklepu spożywczego w miarę schludny, wnętrze czyste. Pan obsługujący ponadprzeciętnie sympatyczny, uśmiechnięty, dopytują osy o szczegóły zamówienia naprawdę klasa. Ceny bardzo przystępne sam kebab bardzo smaczny, ale odejmuje jedną gwiazdkę za słonego kurczaka. Mięso krojone bardzo długim nożem nie żadną maszynką świeżo pakowane do lavasza, bez żadnego leżenia w tłuszczu czy podgrzewania w mikrofali. Największym plusem lokalu jest niespotykana wręcz jakość surówek. Wszystko bardzo świeże tak jakby krojone 10 minut temu. Generalnie lokal bardzo polecam i jeżeli będę przyjeżdżał przez Tarchomin na pewno tu zajrzę.
-
Prezes Kozłowski ★★★★★
Miejsce legenda dla prawdziwych smakoszy. Danie z makaronem to podstawa, obowiązkowa pozycja do spróbowania w tym miejscu. Jeśli ktoś nie jadł hasana ten nie jadł nigdy kebaba. Taka jest prawda. Lokal klimatyczny, fajny wystrój. Polecam z całego serca. Ps. Przed spróbowaniem lepiej założyć prezesa lub nawet dwa.
-
alchem19801 ★★★★★
Zdecydowanie najlepszy kebab na Tarchominie. Jeżeli masz ochotę na kebsa w tych okolicach to nie ma konkurencji jeżeli chodzi o smak.
-
przemek PRZEMEK ★★★★★
Jadłem wiele razy. 21zl za dużego kebaba. Bardzo dobry. Nie za słony,dużo mięsa. POLECAM EDIT ; Duzy 18zl Mega 22zl(jest naprawdę mega) Podtrzymuje opinie . Naprawdę dobry( jem kolejny raz)
-
Ernest ★★★☆☆
Polecam, chodź Kebab jest takiej średniej półki, do wyrzucenia jest ogórek, ani trochę nie pasuje do mięsa które jest naprawdę w porządku. Sosu powinno być więcej i powinien być rozłożony ponieważ miejscami zasusza, na plus to ze jest błyskawiczna realizacja zamówienia. Ceny przystępne.
-
DOBERMAN ★☆☆☆☆
Ja nie rozumie jak to miejsce jeszcze tam legalnie działa? Powiem delikatnie jak potrafię.wczoraj chciałem zamówić kebab człowiekowi kapał glut z nosa na deskę gdzie coś tam preparował. Nie zwróciłem uwagi a zapytałem czy kurczak swierzy a człowiek się oburzył zrobił lekko agresywny i nie podziękowałem. No nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hasan Kebab?
Hasan Kebab znajduje się przy Nagodziców 1, 03-188 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Hasan Kebab?
Do Hasan Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku