Opinie

  1. kwaki 7 ★★★★★

    Kebab WY-ŚMIE-NI-TY !!!!! Na kebaba z Warszawy do Nowego Miasta. Takie miejsca, zasługują na cotygodniowe odwiedziny wraz z ucztą. Bierzcie kebab-talerz z surówką a frytki wymieńcie na zdrowszy dodatek.

  2. Radek Misiewicz ★★★★★

    Jak tam byłem to pan Syryjczyk wysmażyl mi solidnego kebaba. Sosy jak z początku lat 2000, lepsze niż teraz dają. Polecam.

  3. Dawid Wysokinski ★☆☆☆☆

    Fatalnie mięso nie smaczne włosy w jedzeniu nigdy więcej tu nie przyjadę

  1. gościu ★★☆☆☆

    Nie polecam sosy słabe pita nie dosmażona 2 gwiazdka za to że nie wzielem 31 zł i pan obniżył cene

  2. Małgorzata Pawłusiak ★☆☆☆☆

    Tragedia... Masakra... Obrzydliwy...pióra w kebabie .. frytki na starym oleju.. nie polecam!!!!!

  3. piotr buczynski ★☆☆☆☆

    Pierwszy i ostatni raz byłem w tym kebabie byłem. Obsługa nie miła chamska. Kebab extra i XL wielkością taki sam zawinięte na odwal się pita surowa sosy ochyda. Nie polecam tego kebaba omijajcie z daleka to miejsce.

  1. Artur ★☆☆☆☆

    Słabo. Zajechaliśmy tam z dziewczyną na rowerach, po nakręconych prawie 50 kilometrach. Chcieliśmy dobrze i przede wszystkim dużo zjeść. Najpierw zapytaliśmy się czy falafel jest w ogóle dostępny, ponieważ nie jemy mięsa. Dostaliśmy informację że jest, więc zamówiliśmy dwa duże. Po dosłownie chwili czekania przed lokalem jedzenie było już gotowe. Przy ladzie okazało się, że Pani zwraca nam część pieniędzy, oraz informuje, że falafele są małe ponieważ ciecierzycy starczyło już tylko na takie... Szkoda że nie poinformowano nas o tym przed ich wykonaniem, bo przecież Pani musiała wiedzieć o tym zaczynając je przygotowywać. Gdybyśmy dostali wybór, poszlibyśmy zjeść gdzie indziej. No ale była to typowa zagrywka właśnie po to, żebyśmy nie zrezygnowali i nie zjedli u konkurencji obok. Co do samego jedzenia też słabo. Falafele chłodne, ciecierzycy ledwo co, większość zawartości to lodowata surówka. Więcej tam się już nie pojawimy.

  2. Patryk Bieniek ★★☆☆☆

    Mięso ma smak i fakturę taniej mielonki, lawasz praktycznie bez warzyw. Sosy całkiem w porządku. Niestety konsumpcją poskutkowała małą rewolucją żołądkową i to u osób które nie są wrażliwe na to co zjedzą. Na plus czysty lokal i miła obsługa. Drugi raz raczej nie zawitam

  3. Wojciech Pałuska ★★★★★

    Właściciel i załoga wiedzą co to znaczy prawdziwy kebab. Mięso prima sort, świeże i genialnie skomponowane dodatki. Przyjeżdżam tu często a latem jeszcze częściej nad zalew... potem pyszny kebab z frytkami i smaczne lody

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab LOCA BISTRO NM?

Kebab LOCA BISTRO NM znajduje się przy Główny Rynek 35B, 09-120 Nowe Miasto, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab LOCA BISTRO NM?

Można skontaktować się z Kebab LOCA BISTRO NM pod numerem +48 690 055 321

Jak można dotrzeć do Kebab LOCA BISTRO NM?

Do Kebab LOCA BISTRO NM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements