Przegląd katalogu
- 363 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 363 wyników
Przeglądaj grill bar w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 363 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 328,682 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera grill bar z miast takich jak Warszawa, Radom, Otwock, Ząbki, Piaseczno i innych.
“Zapiekanki super!! Da się najeść, polecam każdemu spróbować! Do wyboru chyba z 15 sosów w cenie, szybka obsługa nic dodać nic ująć!!”
“Miałem przyjemność dzisiaj odwiedzić te świetne miejsce, super profesjonalna i przy tym miła obsługa, krótki czas oczekiwania, dosyć tanie ceny w porównaniu do porcji, ogromny kebab, w dobrej cenie, dużo smacznego mięsa dobrej jakości, ponieważ zamówiłem bez surówki zaoferowano mi frytki do środka, dobre smakowo i jakościowe sosy, duży wybór sosów, prawdziwy lawasz a nie jakaś tortilla, możliwość wzięcia pojemniczku sosu na wynos. Podsumowując idzie się dobrze smacznie najeść w dobrej cenie. (opinia dotyczy dużego kebaba mieszanego w lawaszu) Gorąco polecam”
“Super swiezutkie jedzonko, "jak u mamy", pierś grillowana soczysta, polana sosikiem fantazja. Barszcz czerwony - prawdziwy, pycha, surówki wyborne (kiszona kapusta - palce lizać)!!!”
“Super jedzonko, polecam żeberka bbq i placek po joniecku.”
“Rewelacyjne miejsce! Pyszne, świeże burgery. Na serio wysoka półka. Lokalizacja bardzo dobra, bo przy samej stacji WKD. Po drugiej stronie ulicy spory parking. W ciepłych miesiącach działa letni ogródek z widokiem na pociągi. Nasze dzieci to uwielbiają - mogą tu zjeść frytki i nuggetsy oglądając pociągi i rysując lub grając w planszówki. To nasza ulubiona restauracja w okolicy Nadarzyna.”
“Obowiązkowy przystanek po spacerze w parku. Panowie właściciele to przemili ludzie. Pękła nam dętka w rowerze, panowie poratowali nas pompką oraz porcją lodów na koszt firmy. Świetne lody, czuć, że własnej roboty. Mottem tego miejsca to jest: "nikt nie wychodzi stąd z pustymi rękami" i jest to zdecydowanie prawda.”
“Niesamowite miejsce nigdy nie byłem na lepszej imprezie”
“Można tu kupić naprawdę duże burgery. Bardzo polecam na duży głód, bo ceny i jedzenie bardzo przyjemne. Lokal nie zachwyca, ale dramatu też nie ma. Zamówiłem sułtana i był świetny. Polecam.”
“Kawał solidnego burgera! Można najeść się do syta:) Frytki w zestawie z burgerem robią robotę! Najlepsza burgerownia na Ursynowie i okolicy Edit: Kolejna wizyta i kolejna satysfakcja, obsługa fajna, wesola, uśmiechnięta, lokal czysty, schludny. Burger nadal trzyma mega wysoki poziom, kawał mięcha, warzywa pyszny sosik.. Frytki chrupiące, grubo krojone! Jednym słowem trzeba wpaść i zjeść! Pozdrawiam ekipę Ale Burgera :)”
“Uwielbiamy tam przebywać. Burgery, frytki, czeskie piwko i ketchup który uwielbiam ;) Klimat widok i obsługa super!!! Można rowerem a nawet trzeba, jest dużo stojaków. Polecam !!!”
“Z pewnością tu wrócimy! Miejsce jest przepiękne; dekoracje i muzyka tworzą atmosferę, która naprawdę przenosi w inny świat. Jedzenie jest pyszne, a obsługa — nienaganna. Prawdziwy strzał w dziesiątkę: pięknie, przytulnie i naprawdę smacznie. We’ll definitely be back! The place is gorgeous; the décor and music create an atmosphere that truly transports you. The food is delicious and the service is impeccable. A real hit: beautiful, cozy, and flavorful.”
“Wodnik Szuwarek to absolutna perełka nad Wisłą. Klimatyczny bar z grillem, który robi robotę – i to dosłownie! Zamówienia odbiera się w stylu „luz i dobra energia”, a to tylko początek. Na kranach znajdziecie m.in. wszystkie rodzaje Grimbergena, co samo w sobie jest już powodem, by tam wpaść. Mój faworyt? Grimbergen Blanche z grillowanym halloumi – zestaw idealny. Kiełbasa z grilla jest wyjątkowa, aromatyczna, bez porównania z typowym fast foodem. Na ogromnym terenie jest mnóstwo stolików, a w centrum – miejsce na ognisko, gdzie wieczorami toczy się życie towarzyskie. Dla dzieci świetna przestrzeń – plac zabaw i tor wyścigowy. Wszystko przemyślane, bezpieczne i z pomysłem. A wisienką na torcie są toalety – czyste i… zaskakujące. Mycie rąk w zlewie z metalowej beczki i gumowym wężem? To się nazywa klimat. Wodnik Szuwarek to więcej niż bar. To miejsce, do którego chce się wracać.”
“Pyszne jedzonko. Na lunch domowa zupa i 2 danie tradycyjnej polskiej kuchni. Pycha. Porcje duże i można się najeść. Stoliki w środku, na zewnątrz i opcja na wynos. Miła obsługa. Masa sąsiadów wpada po dania na wynos co świadczy o tym jak smakowite są oferty dnia. Polecam”
“Dobra Buła – smaczne burgery, świeże składniki i porządne porcje. Obsługa szybka, klimat luźny. Ceny uczciwe jak na jakość. ⭐️⭐️⭐️⭐️”
“Chciałam serdecznie podziękować Ekipie Amcia Grill&Pub za zorganizowanie przyjęcia rodzinnego w ostatnią niedzielę. Pobyt u Państwa przebiegał w przyjaznej, pomocnej, przemiłej i pełnej zaangażowania atmoswerze. W przyszłości chetnie skorzystam z Państwa usług. Pozdrawiam”
“Serdecznie polecam! Trafiłyśmy przypadkiem, a na pewno zostaniemy na dłużej! Bardzo sympatyczna obsługa, miejsce zaopatrzone w leżaki, wygodne siedzenia i dużej ilości poduszek. Jedzenie jest świetne, uważam, że każdy powinien spróbować. Burger rozpływa się w ustach, czuć że wszystkie składniki są wysokiej jakości, czekam kiedy będę mogła spróbować reszty pozycji z menu!”
“Wpadłem z kumplem na piwko i mecz. Przywitał nas na pięterku przemiły Pan Krystian który dbał o nas pod względem nawodnienia. Fajne miejsce na obejrzenie meczyku nieważne gdzie patrzysz zawsze widzisz telewizor.”
“Trochę na uboczu, ale bardzo klimatyczne miejsce. Smaczne jedzenie, codziennie jakaś promocja, wieczorami atrakcje typu karaoke czy quiz pub. Fajnie wpaść ze znajomymi”
“Bardzo przyjemne miejsce na mapie Tarchomina, piękne, zielone otoczenie, można odpocząć od zgiełku miasta, miły i zaangażowany personel, świetne imprezy muzyczne, będę polecać dalej!”
“Klimat bardzo przyjazny. Świetna muzyka, dobre drinki, pyszne jedzenie. Barmanka w czarnych włosach z tatuażami - mega sympatyczna, miła i rozmowna. Skupiona na kliencie i oddająca się aktualnej atmosferze. Aż chce się wracać.”
“Pyyyyszna amerykańska pizza! Duża, przeładowana składnikami, chrupiące ciasto! Ogólnie czad !”
“Mex burger w zestawie z frytkami i napojem. Bardzo dobry burger. Jeden z lepszych jakie jadłem. Nie opiszę wszystkiego ani nie zrobię recenzji bo jestem tylko klientem ale burger bardzo dobry. I nachosy nie przemoknięte. Szybko zrobiony i w rozsądnej jak nie bardzo dobrej cenie. I obsługa sprząta (przeciera) stoliki po każdym kliencie. Super. Polecam.”
“Fajne miejsce na spotkanie integracyjne i nie tylko bo stoły ok a przy tym miła obsługa. Polecam”
“Miejsce czyste i zadbane - o co trudno w burgerowniach często wali dymem, żywe kwiaty na plus, burgery naprawdę jedne z najlepszych jakie jadłam. Dużo każdego ze składników, bardzo dobre mięso. Super opcja wege z halloumi lub camembertem. Stosunek jakości do ceny zdecydowanie na plus. Fajnie, że są również promocje w zależności od dnia. Dodatki też bardzo smaczne. Bardzo polecam!”
“Bardzo dobre i tanie domowe jedzenie. Porcje są duże a z kuchni słuchać jak rozbijają kotlety. Ciężko tu trafić ale warto.”
“To drugi raz w tym tygodniu w Sake - bo sushi było pyszne. Tym razem wzięłyśmy vege box dla 2 osób, ale takie sycące, ze jeszcze dla trzeciej osoby było na wynos. Pięknie podane i baaardzo miła obsługa, pani kelnerka złoto!”
“Lokal ma swój klimat :) a szczególnie jak jest muzyka na żywo, urozmaicone menu oraz karta na barze sprawi, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Wina z nalewaka i kraftowe piwa są dla mnie dużym atutem, bawarska pszenica i marakuja moje ulubione :)”
“Jedzenie 10 Obsługa 10 Klimat 10 Google nie ma takiej skaly. Po prostu cudownie.”
“Bardzo dobre jedzenie . Wysoka jakość .Przemiła obsługa Pani Kasi i Agaty . Pani Agata odkąd pamiętam dba o klientów i z przyjemnością aż się tu przychodzi na jedzenie .”
“Tatar bardzo dobry, burger również :) Stek bardzo duży, a forma podania pozwala dopasować stopień wysmażenia :)”