Opinie

  1. Sławomir Małaczewski ★★★★★

    Sam zapach zachęca do odwiedzenia tego miejsca Smak to niebo w gębie. Porcje duże w atrakcyjnej cenie. Polecam!!!

  2. Bartosz Fijałkowski (Lunen) ★★★★★

    Mięso soczyste i dobrze przyprawione, frytki trochę za mocno przypieczone jak dla mnie, ale pewnie kwestia gustu. Obsługa w porządku, niby tylko gotówka ale można zapłacić przelewem na telefon. Ogólnie warto zajrzeć.

  3. krzysiekurs ★★★★☆

    Do piątej gwiazdki zabrakło mi jakichkolwiek chusteczek na tarasie, i podanie frytek dużo wcześniej niż burgera. Samo jedzenie bardzo pyszne. Pozdrawiam

  1. Patrycja Kowalska ★★☆☆☆

    Odwiedziłam lokal drugi raz. Na początek obsługa bardzo miła. Stoliki brudne w szczelinach oraz na. Podanie burgerów bardzo fajne. Frytki za bardzo przesiąknięte tłuszczem. Musiałam wyjmować składniki, bo były źle pokrojone ( nie powinny być takie nawet podane). Brak serwetek na stoliku, na cały lokal były na jednym stoliku serwetki, gdzie siedzieli już inne osoby. W łazience rozwodnione mydło.

  2. eM Wu ★★★★★

    Próbowałam warzywnych zapiekanek. Super cena, danie bardzo smaczne. Czas oczekiwania ok. 30 minut niestety.

  3. Zwierzak Kazreiwz ★★★★★

    Byliśmy w niedzielę (2 kwietnia ). Zamówione Burger Pułtuski i Danie burger bez bułki. Bardzo dobrze przygotowane i doprawione mięso, wszystko smaczne, miła obsługa. Polecam! Wrócimy

  1. Julia Mastalerz ★★★☆☆

    Lawasz Burger bardzo fajny, mięso trochę za bardzo wysmażone, ale wciąż smaczne, jednak burger letni. Zawiedliśmy się wszyscy frytkami teksańskimi - latem były pyszne. Dzisiaj ledwo wysmażone, ser nieroztopiony. Mam wrażenie, że porcja znacznie mniejsza niż ostatnio. Niestety, frytki były jak wyjęte z lodówki. Rozumiem, że przy sobocie jest duży ruch, ale może lepiej zabezpieczyć jedzenie, żeby przyjechało chociaż ciepłe (już nie mówię gorące)? Czas dostawy tez szalony - prawie 2h. Zwykle dałabym 5, ale dzisiaj 3 mając w pamięci bardziej udane wieczory.

  2. Lukasz Obiedzinski ★★★★★

    Polecam nie śmierdzi frytkami miła spokojna atmosfera burger pułtuski mniam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GRILL BAR "u Siekiera"?

GRILL BAR "u Siekiera" znajduje się przy Rynek 40A, 06-100 Pułtusk, Polska

Jaki jest numer telefonu do GRILL BAR "u Siekiera"?

Można skontaktować się z GRILL BAR "u Siekiera" pod numerem +48 502 313 100

Jak można dotrzeć do GRILL BAR "u Siekiera"?

Do GRILL BAR "u Siekiera" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements