Przegląd katalogu
- 50 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 50 wyników
Przeglądaj cafe w Kozienicu, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 50 wyników w Kozienicu, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 11,838 opinii i ocen.
“Bardzo dobre zapiekanki! Takie jak kiedyś.”
“Jestem zaskoczony tak dużą ilością negatywnych opinii. Odwiedziliśmy to miejsce dzisiaj i byliśmy zachwyceni. Obsługa super, czas oczekiwania na zamówione dania dla czterech osób ok 20 minut. Jedzenie świeże i pyszne, porcje duże a cena naprawdę przystępna. Chętnie wrócimy”
“Cud, miód i malinka! Polecam Yagi Sushi nie jadłam nigdzie pyszniejszego! Wszystko było przepyszne, i te smaki mmm niebo w gębie!”
“Restauracja "Sami Swoi" to prawdziwa perła! Jedzenie jest fenomenalnie pyszne, każdy kęs to czysta rozkosz dla podniebienia. Atmosfera przyjazna i ciepła, a obsługa niezwykle miła. Warto tu wrócić, a nawet trzeba – to miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić!”
“Super miejsce, czysto i na wejściu pachnie ładnie pizzą ale najważniejsze jest to, że pizza jest po prostu pyszna! Ciasto rewelacja, składniki też bardzo dobrej jakości. Naprawdę dawno żadna pizzeria mnie tak miło nie zaskoczyła. Byłem przejazdem i naprawdę gorąco polecam.”
“Najlepsze pieczywo w Kozienicach, Obsługa szybka, Panie bardzo miłe. Polecam”
“Jedna z ostatnich piekarni, w której można kupić tradycyjny chleb .”
“Piekarnia z dobrymi wypiekami pieczywo dobrej jakości smaczne długo poleży i nie zepsuje sie szybko. Ciasto próbowałem jedno niestety nie moje smaki.... trochę dziwne jak na konsystencję sernika.....”
“Pyszne jedzenie , miła obsługa, super imprezy.”
“Polecam. Miejsce na imprezy takie jak komunia, chrzciny, wesele. Osobiście zrobiłem tam 2 x chrzciny moich córeczek, oraz sam miałem tam wesele na 140 osób. Jedzenie bardzo dobre, stoły przystrojone, ceny przystępne. Właściciel w porządku, kontaktowy i można się z Nim dogadać. Otwarty na klienta.”
“Po raz pierwszy kupiłam tam kawałek ciasta, okazało się rewelacyjnie, zero sztucznego posmaku, smakowało jak domowe”
“polecamy! przepyszne ciasta, kawki i świetna obsługa:) pozdrawiamy Panią Olę W.!!! ❤️”
“Bardzo dobre jedzenie. Ceny super!! A porcje ogromne, zamawiałam tutaj już bardzo dużo razy i nigdy się nie zawiodłam!”
“Jestem dwa razy do roku w Kozienicach i zawsze jestem klientem na burgera …po prostu pyszny burger -wczorajszy kolejny raz to potwierdził .Pozdrawiam z Bielska Białej”
“Ten lokal gastronomiczny zasługuje na uznanie za doskonałą jakość świadczonych usług. Ich menu, skupiające się na potrawach z grilla, charakteryzuje się wyjątkowym smakiem i starannością w przygotowaniu. Personel jest nie tylko kompetentny, ale także profesjonalny i zawsze gotowy sprostać oczekiwaniom gości. Atmosfera w lokalu jest zawsze przyjemna, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na spotkania towarzyskie, jak i rodzinne. W pełni rekomenduję ten grill bar jako topke gastronomiczną w okolicy.”
“Bardzo dobre obiady typowo domowe ,nie naszprycowane przyprawami jak w kiepskich barach, bardzo dobry zestaw surówek, zupy smaczne. Polecam!!!”
“Po zakończonym pływaniu, treningu lub saunach można uzupełnić energię. Całkiem smaczne domowe obiady, duży wybór: dwie zupy, przystawki, cztery mięsa, warzywa na zimno i ciepło, ziemniaki i coś jeszcze na deser. Nakładasz sobie ile chcesz i co chcesz. Ceny przystępne. Polecam. Obsługa uśmiechnięta i miła. Przestronna sala.”
“Fantastyczna restauracja z ciekawym wystrojem. Jedzenie pierwsza klasa. Fenomenalny placek po węgiersku. Mały minus to bułka do burgera, która wygląda słabo, ale w 100% broni jej wołowina w środku, idealnie wysmażona i doprawiona. Frytki z prawdziwych ziemniaków a nie z mrożonek. Miła obsługa. Gorąco wszystkim polecam.”
“Jedzonko dobre, porcje duże. Jedliśmy zupę Pho, była pyszna i duża, wystarczyła żeby się najeść. Kurczak chrupiący też bardzo dobry i też duża porcja. Lokal czysty, miła obsługa. Ceny bardzo dobre w stosunku do ilości jedzenia.”
“Często kupuje inne rzeczy niż paliwo. I to działa:)”
“Bardzo polecamy, restauracja duża, przestronna w środku czysto, porcje na prawde solidne a co najwazniejsze wszystko swiezutkie i smaczne !”
“Podczas przejazdu przez Kozienice trafiliśmy przypadkiem na ten bar. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni jedzeniem. Rzeczywiście jak u babci. Ceny rozsądne. Polecam”
“Pyszny kebab, szybka obsługa. Polecam!”
“Bardzo fajne miejsce na mapie Kozienic :-) zdecydowanie najlepsza pizza w okolicy z jakościowymi składnikami. Warte polecenia są również zapiekanki i frytki z batatów. Wszystko połączone z przemiłą obsługą :-)”
“Jedzenie bardzo smaczne i tanie patrząc na wielkość porcji. Zawsze gdy jesteśmy w Kozienicach stołujemy sie tylko w tej restauracji. Na obiad najlepiej przychodzić wcześnie - ok.12 bo wtedy wiadomo, że zdąży się jeszcze na danie dnia a i kolejek takich nie ma bo potem to istne tłumy ale to świadczy o tylko o tym jak dobre są posiłki. W menu jest też opcja śniadaniowa, menu dla dzieci oraz napoje. Klimat restauracji w środku bardzo przyjemny, jest strefa z zabawkami dla dzieci, stoły na kilka osób więc można przychodzić większą grupą. Są także stoły na dworzu z widokiem na camping. Bardzo polecam!”
“Mój ulubiony Lidl. Zawsze są produkty w promocyjnej cenie, po które przyjeżdżam. Polecam tel sklep do osób które robią zakupy w LIDL, na tyłach sklepu jest Biedronka to też zaleta tej lokalizacji. Jeden podjazd i dwa dyskonty obok siebie.”
“Kebab pyszny. Kupiłam w celu sprawdzenia jak również z polecenia. Warty każdej złotówki, dawno nie jadłam tak smacznego. Zdecydowanie polecam.”
“Jedzenie bardzo dobre szczególnie spaghetti miła obsługa a klimat jak we włochach”
“Każdy z 3 rodzajów mięsa w porządku. Wołowina Premium kilka poziomów wyżej nad zwykłą wołowina jeśli chodzi o smak i jakość. Wadą jest to, że pita nie jest w żaden sposób zabezpieczona od dołu, poza folijka. Największy kebab z wołowiną Premium 30zl, ale warto. Zwykła Wołowina 22zl, też smaczny. Zaletą jest brak mikrofali w lokalu, wszystko z grilla. Na zdj Premium duża pita”
“Przytulnie urządzona kawiarnia. Duży wybór kaw, herbat, ciast i tortów. Miła i profesjonalna obsługa. Wygodne miejsca przy stolikach. Polecam to miejsce dla narzeczonych, dla małżeństw, ale także dla rodziców z dziećmi. Jest to ciche i spokojne miejsce. Także osoby, które muszą coś w spokoju zrobić na laptopie w ramach postoju w podróży służbowej na pewno będą zadowolone. Czysta toaleta.”