Opinie

  1. Joanna Węgrzecka ★★★★☆

    Spoko. Plus za wybór sosów, oraz do czosnkowy. Szkoda, że jedno danie vege

  2. Olczix .x ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie. Ceny super!! A porcje ogromne, zamawiałam tutaj już bardzo dużo razy i nigdy się nie zawiodłam!

  3. Łukasz D ★★★★★

    Bardzo dobry "chinol", każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam danie Hong Kong, kurczak chrupiący też super. Seczuan i Teryaki bajka! Ceny są Ok, miła obsługa i parking na przeciwko również na wielki Plus!

  1. Klaudia Zając ★★★☆☆

    Jedzenie bardzo smaczne, porcje duże. Natomiast jeśli chodzi o obsługę to po dzisiejszym dniu jestem bardzo zawiedziona. Osoba, która odbiera telefon nie jest w stanie poprawnie zapisać zamówienia. Wielokrotnie zamawialiśmy tam dania i jak do tej pory byliśmy zadowoleni, natomiast dzisiaj mimo podania Pani zarówno numerów jak i nazw dań zamiast kurczaka w zestawach dostaliśmy zupę. Niestety nikt nie przywiózł nam poprawionych dań, zaproponowano nam jedynie zwrot pieniędzy. Ogólnie bardzo nieprzyjemna sytuacja, biorąc pod uwagę, że dania zamawiane były dla naszych gości. Uważam, że właściciel powinien zwrócić większą uwagę na jakość obsługi, bo ta mocno podupadła.

  2. Karolina Iwanowska ★★★★★

    Bardzo smaczne i świeże jedzenie, ogromne porcje nie do przejedzenia. Taki prawdziwy, dobry "chińczyk" jak za dawnych czasów.

  3. siwarek95 ★★★★★

    Kiedyś dawniej był tu kebab a dziś mamy dobrą i niedrogą chińską restaurację. Jadłem tutaj kilka dań z menu i mogę śmiało polecić. Moje ulubione danie to wołowina po kantońsku. Mięso jest delikatne, warzywa smaczne Wszystko świeże i czas podania jest niedługi. Co do obsługi to też jest bardzo dobrze. Lokal wygląda normalnie, nie ma tu przesady w żadną ze stron, łazienka ok. Na przeciwko restauracji jest duży parking a to dodatkowy plus. Czasem tutaj wracam jak mam ochotę na dobrego i taniego chińczyka

  1. Izabela Danielewicz ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie duże porcje czasmi nawet nie do przejedzenia

  2. Fizolof Agw ★★★★★

    Najlepsze jedzenie azjatyckie w okolicy. Można się najeść na większość dnia i nie wydać majątku.

  3. Michał Piątkowski ★★★★☆

    Bardzo dobre jedzenie w rozsądnej cenie. Kaczka w sosie pikantnym doskonała.

  1. sebekg ★★★☆☆

    Niestety ale mega się zawiodłem !! Byłem w sobotę, zrobiłem zamówinie na 90zł na wynos i niestety, kurczak w 5 smakach, warzywa nie dogotowane, sos wodnisty... Zupa PHO totalna porażka, już z torebki lepsza i bardziej przypominająca. Duży plus za lokal i obsługę, inne lokale mogą się uczyć od Was... za jakiś czas zawitam znowu i coś zamówie, wówczas jeśli poprawa będzie, zrobię korektę oceny. Na razie, przeciętnie niestety :(

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Sajgon?

Bar Sajgon znajduje się przy Warszawska 39, 26-900 Kozienice, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Sajgon?

Można skontaktować się z Bar Sajgon pod numerem +48 729 290 651

Jak można dotrzeć do Bar Sajgon?

Do Bar Sajgon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements