Przegląd katalogu
- 50 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 50 wyników
Przeglądaj cafe w Kozienicu, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 50 wyników w Kozienicu, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 11,838 opinii i ocen.
“Ależ fajne miejsce! W samym środku Kozienic! Nie da się tego miejsca ominąć. Przesympatyczna obsługa. I w końcu zjadłem leniwe, które smakują jak leniwe z mojego dzieciństwa. A te pierogi z kapustą, na dodatek z barszczem - ah, patrzę, wącham i…szkoda mi zacząć je jeść, bo wiem, że zaraz znikną z talerza. Oby więcej takich miejsc w naszym kraju. Warto tu wpaść, zjeść i wio do puszczy!”
“Spoko osiedlowy sklep, duży wybór artykułów”
“bardzo mily pan Pawel z plakietka ucze sie”
“Zabawne, jak łatwo ludzie oceniają kebaba mając w życiu styczność może z trzema lokalami na krzyż. Ten kebab to w rzeczywistości mocny kandydat do jednego z najlepszych w całych Kozienicach: dobre i świeże mięso, sosy z charakterem. Do tego obsługa zawsze pomocna i uśmiechnięta. Ale wiadomo, łatwiej jest zrzędzić niż docenić coś, co faktycznie trzyma poziom.”
“Super Kebab! Dużo wołowiny, sosu, ser, papryczki jalapeno, czerowna cebula, do wyboru są tez różne surówki. Można kupic Ayran i jest bardzo fajny klimat. Polecam”
“Obsługa super. Jedna Pani pracuje tam na siłę. Szkoda, że psuje opinię innym dziewczynom. Asortyment spoko. Jedzenie czasem są braki ale wolę żeby brakowało bo to oznacza że schodzi i jest rotacja towaru niż mam zjeść coś starego. Czasami zamknięta wcześniej. Człowiek zdenerwowany jak biegnie na ostatnią chwilę a tam zonk ale trudno. Też ludzie tam pracują. Czasami potrzeba jest zamknąć wcześniej z różnych powodów. Mimo wszystko czy to niedziela czy święto dziewczyny pracują a My dzięki nim możemy kupić coś o czym zapomnieliśmy lub na co naszła Nas ochota w danym czasie. Trzeba to doceniać.”
“Dobry wybór piwa z beczki, świetne miejsce na spędzanie czasu. Oglądaj mecz piłki nożnej mały, ale przytulny i przyjazny”
“Dzisiaj żyjesz jutro gnijesz. Co zarobisz to przepijesz”
“Polecam bardzo dobre pieczywo :-D”
“Przy okazji obiadów - zupa + drugie danie - na wynos stołuję się w Galerii Smaku już parę ładnych lat. Setki, może nawet tysiąc posiłków spożytych. Czasem wezmę coś ekstra (ciasto marchewkowe, tartę etc.) lub świeżo wyciskany sok. Jedzenie jest bardzo smaczne i zdrowe. Widać przez szybę w bemarach, co jest serwowane. Obecny szef kuchni co i rusz zaskakuje ciekawym daniem, którego zapewne inaczej bym nie poznał ;) Ewidentnie jego specjalnością są wszelkiego rodzaju "pierzynki". Jak widzę potrawę tego typu, biorę w ciemno :3 Nie mogę, nie wspomnieć o piątkowych rybach. Po prostu mniam! Obsługa i właściciele zawsze kulturalni oraz uśmiechnięci. Nie z jednego lokalu zamawiałem posiłki. Jak wszędzie pojedyncze przypadki np. nie do gustu doprawionej potrawy się zdarzały, ale w porównaniu do poprzednich gastro, jest tego znacząco mniej. Słowem statystycznie nieistotne przypadki. W Kozienicach zdecydowanie restauracja mojego pierwszego wyboru. Miłego”
“Świetne miejsce! Bylismy na imprezie urodzinowej, jedzenie przepyszne, rosół pierwsza klasa, pierogi mistrzostwo świata i całe mnóstwo różnorodnych przystawek. Atmosfera miejsca swobodna, czuliśmy się bardzo dobrze, a obsługa sprawna, szybka, stoły były sprzątane ma bieżąco, przez co było czyściutko i sympatycznie. No i było też gdzie potańczyć :) Polecam miejsce, mam nadzieję, że będę miała okazję jeszcze tu wrócić :)”
“Bardzo chętnie kozustam z ich oferty jeśli tylko mam okazję. Jakość nadal się trzyma na wysokim poziomie. Można syto zjeść ale się nie zapchać”
“Bardzo dobre wyroby. Paczki pycha.”
“Jedzenie świeże. Widać że wszystko jest przygotowane tego samego dnia. Pan z obsługi bardzo miły. Serdecznie polecam”
“Pyszne ręcznie robione bułki z truskawkami, pełne nadzienia! Pycha!”
“Pyszne lody i przemiła obsługa. Mała i stmpatyczna kawiarenka. Polecam”
“Sklep schludny, tym razem trafiłem na bardzo miłą młodą panią. Ostatnim razem obsługiwała mnie ukrainka, czekałem przy kasie z dobre 7 minut aż łaskawie skończy rozmawiać. Na hotdoga też musiałem czekać i dostałem spaloną bułkę...”