Opinie

  1. Sebastian Jankowski ★★★★★

    Trochę spóźnione ale napewno szczere. Pyszne jedzenie i super obsługa. Bardzo tanio dużo dobrego jedzenia. Właśnie zmierzam do nich po saunach na kolację jak post zostanie to znaczy że drugi raz się nie zawiodłem. Pozdrawiam i polecam

  2. Marcin Wołos ★★★☆☆

    Ogólnie fajna restauracja choć w środku zimno, nawet obsługa siedzi w kurtkach. Jedzenie - trochę się zawiodłem, fajnie wyglądające duże porcje i jedynie do surówki nie można się przyczepić. Wołowina twarda w bezpłciowym sosie z papryką i kalafiorem. Kurczak na chrupko, rzeczywiście super panierka i miękki kurczak ale znowu bezpłciowy. Sajgonki są ok. Tak jakby kucharz bał się przypraw a szkoda, zapowiadało się bardzo smacznie. Może jeszcze kiedyś spróbuję.

  3. Krzysztof Młynarz ★★★★★

    Jedzonko dobre, porcje duże. Jedliśmy zupę Pho, była pyszna i duża, wystarczyła żeby się najeść. Kurczak chrupiący też bardzo dobry i też duża porcja. Lokal czysty, miła obsługa. Ceny bardzo dobre w stosunku do ilości jedzenia.

  1. Szymon Skóra ★★★★☆

    Jedzenie dobre, duże porcje. Kelner bardzo przystojny i pracuje jak za 3. Dla niego tu warto przyjeżdżać.

  2. Marcin Kocyk ★★★★★

    Jedzenie dobre czuć i widać że że świeżych warzyw w przystępnych cenach.Jedyne co to można się przyczepić obsługi że w tak dużym lokalu i mimo to że obsługa chodzi po całym obiekcie trzeba samemu sobie przynieść zamówione jedzenie.Mimo to polecam bo warto

  3. Wiktoria Cytryniak ★★★★★

    Jedzenie wybitne i bardzo szybko wydawane. Fajny klimacik - idealny do konsumpcji pysznych posiłków samemu czy też w gronie najbliższych. Obsługa - bez zarzutów, uprzejme dziewczyny - widać że wiedzą co jest 5. 5/5 to uczciwa ocena szkoda że nie da się dać np 8. Pozdrawiam cieplutko i polecam każdemu, u kogo akurat w lodówce jest obecne tylko światło.

  1. Maksym Uspenskyi ★★★★★

    Bardzo dobry kurczak w panierce. Spore porcje, dosyć tanio. Dużo miejsca, czysto. Polecam

  2. Kalina Wróbel ★★★★★

    Jedzenie świeżutkie i pełne smaku. Duże porcje i szybko podane. Lokal sam w sobie duży i czysty.

  3. Tomasz Kanadys ★★★★★

    Podejście nr. 1 I klasyka gatunku - ryż smażony z kurczakiem na 5tke z plusem! Lokal duży, czysty i przestronny. Będziemy próbować dalej bo pierwsze wrażenie super. Polecajka!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kuchnia orientalna Ha Tinh?

Kuchnia orientalna Ha Tinh znajduje się przy Batalionów Chłopskich 5, 26-900 Kozienice, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kuchnia orientalna Ha Tinh?

Można skontaktować się z Kuchnia orientalna Ha Tinh pod numerem +48 790 677 775

Jak można dotrzeć do Kuchnia orientalna Ha Tinh?

Do Kuchnia orientalna Ha Tinh można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements