Przegląd katalogu
- 1,091 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 1091 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,091 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 396,222 opinii i ocen.
“Trafiłam tutaj przypadkiem z polecenia Pań z laboratorium, mówiły że najlepsze wypieki i kawa! Definitywnie DUZE TAK ! Od wejścia witają Cię sympatycznie i uśmiechnięte twarze, miła atmosfera, piękny wystrój , a pączki?! Najlepsze jakie jadłam od dawien dawna ! Serdecznie polecam każdemu! Kawa idealnie uparzona, mój paczk z pistachami wyborny! Nie przeslodzony, idealnie wywarzony, do czarnej kawy to najlepszy duet dnia! Dziękuję serdecznie za dzisiejsze doświadczenie ❤️”
“Zaglądam do tej kawiarni, ilekroć jestem w Rzeszowie. Mam słabość do tutejszych ciast, klimatu i obsługi. Jeśli miałbym taką kawiarnię na moim osiedlu pod swoim blokiem, pewnie schodziłbym tam w przysłowiowym szlafroku i kapciach na kawę. Kawa (zawsze piję espresso) jest bardzo dobra! Innych nie ocenię, ale znajomi brali latte i chwalili sobie. Ciasta też bardzo dobre i w zasadzie trudno się zdecydować, na co ma się ochotę. Ale co się weźmie, na pewno będzie smaczne. Do tego fajny kawiarniany wystrój, miękkie kanapy, do tego kącik dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogą się w spokoju napić kawy, a dzieci zajmują się sobą i zabawkami :) Aaaa wspominałem o obsłudze, że jest doskonała? To wspominam jeszcze raz i dzięki za wielokrotny uśmiech i miłe, krótkie rozmowy. Mam nadzieję jeszcze niejednokrotnie wrócić.”
“Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce położone na patio Storczykarni. Przy okazji spaceru po parku lub przy okazji podziwiania kwiatów w otaczającej kawiarnię Storczykarni (są to dwa niezależne obiekty), warto wstąpić na kawę lub coś słodkiego, choć ceny niemałe. Dla spragnionych wybór piw regionalnych. Nawet podczas upałów przyjemniej na leżaku pod ogromnym parasolem i w sąsiedztwie oczka wodnego. Dla milusińskich kącik zabaw w obiekcie, książeczki, a dla wszystkich gry planszowe. Ogromny plus za dobrą muzykę.”
“Café Mini to prawdziwa perełka! Miejsce ma niesamowity klimat i przepyszne jedzenie! Zawsze chętnie tu wracam, bo mają przepyszne gofry i desery – świeże, pięknie podane i po prostu nie do pobicia.”
“Bardzo miła obsługa, bardzo dobra kawa ;)”
“Wielokrotnie przechodziłem obojetnie obok tego miejsca. Jednego dnia skusiło mnie żeby dać szansę i spróbować czegoś z tej kawiarni i muszę przyznać że było warto. Pratko Cafe to godna polecenia i przede wszystkim odwiedzenia kawiarnia. Pyszna kawa i matcha. Do kawy można dobrać pyszne ciasta. Na miejscu można również zjeść lody czy też gofry na słodko jak i w wersji słonej. W sezonie dostępne są też przeróżne kawy sezonowe. Jeżeli chodzi o samo miejsce, jest bardzo przytulnie. Człowiek czuje się jak w domu. Dostępny jest również ogródek. Obsługa bardzo miła I przyjazna. Gorąco zachęcam wpaść na dobrą kawe i ciacho!”
“Na to miejsce trafiliśmy zupełnie przypadkiem ale z czystym sumieniem mogę polecić kawa przepyszna ciasto również obsługa pomocna i mila.”
“Świetne jedzenie w dobrej cenie, fabryka smaku powinna się uczyć od tego miejsca. Może nie wygląda ale smakuje.”
“Jestem mega zadowolona z organizacji w Restauracji ArtCafe przyjęcia urodzinowego,wszystko na 5 z plusikiem, jedzenie przepyszne,obsługa fantastyczna, goście bardzo zadowoleni ,miejsce rewelacja godne polecenia Pięknie przygotowana sala, pięknie podany tort (mega pyszny). Wszystko to sprawiło, że to była piękna uroczystość. Bardzo dziękuje i polecam z całego serca.”
“Miejsce z niepowtarzalną atmosferą. Można tutaj poczuć się jakby czas stanął w miejscu. Totalna chillerka i utopia, a w uszach ciągle gra przepiękna i relaksująca muzyka. Miejsce idealne dla ludzi kochających vintage, stare graty, muzykę itp. Szczególną uwagę przykuwają tam eleganckie kanapy, na których można spokojnie spędzić czas przy dobrej kawie. Dobrze zagospodarowana przestrzeń i nie czuć, że brakuje w tej kawiarni miejsca. Książki i gry znajdujące się tam mogą umilić wspólny czas ze znajomymi. Jest tam również dużo obrazów muzyków, co zawsze przykuwa moją uwagę i wywołuje uśmiech na twarzy. Jedyną wadą dla niektórych, ale nie dla mnie, to jest to, że menu się nie zmienia. Jest jednak ono wyjątkowe i smaczne. Wpadajcie na kawę cynamonową i pyszne tosty!”
“Genialne gnocchi z polędwiczką i suszonymi pomidorami. Byliśmy z Żoną już dwukrotnie i na pewno wrócimy. Zdecydowanie polecam.”
“Bar jak nazwa wskazuje w zaciszu rynku. Ceny barowe. Ale klimacik znacznie lepszy jak bar. Wygodnie, czysto i bez ścisku. Sympatyczna obsługa. 5 osobowa rodzinka z najmłodszym 13 latkiem 200 za rachunek. Najedzeni do syta i w spokoju.”
“Klimatyczne miejsce, dla Rowerzystów polecam z rana już można zjeść przepyszne zapiekanki serwowane przez urocza Panią Nikole”
“Świetne miejsce! Miła obsługa, dobre jedzenie, polecam szczególnie placki z cukini i poledwiczka;) Dobre śniadanie!”
“Fajny małomiasteczkowy klimat, wracają wspomnienia dzieciństwa :) alkohol szeroko dostępny, ceny bardzo przyjazne, można też coś przekąsić. Polecam każdemu!!!”
“Bardzo przytulna, rodzinna kawiarnia! Najbardziej spodobało mi się to, że dzieci mają świetne miejsce do zabawy, dzięki czemu można spokojnie odpocząć przy stole. Jedzenie przepyszne, a kawa absolutnie wyjątkowa — aromatyczna i naprawdę wysokiej jakości. Na pewno wrócimy!”
“Hier kann man sich in nette Atmosphäre ausruhen, servierte Leckerlis sind unbeschreibar !!! Man musst unbedingt probieren - must go, wenn du Stadt Rzeszów besuchst. Café Park bietet nicht nur Desers, hier außer verschiedene Caffee Sorten, findet Ihr auch Shakes, Smoothies, frisch gepresste Säfte, Salaten, Tosts. Diese kleine Café hat mich bezaubert ❣️ Można tu odpocząć w miłej atmosferze, serwowane smakołyki są nie do opisania!!! Trzeba spróbować - pozycja obowiązkowa, jeśli odwiedzicie Rzeszów. Café Park oferuje nie tylko desery, oprócz różnego rodzaju kaw znajdziesz tu także koktajle, Shakes, Smoothies, świeżo wyciskane soki, sałatki, tosty. Ta mała kawiarenka mnie oczarowała ❣️”
“Oceniam miejsce- nie miałem okazji oceny jedzenia. Wchodząc do restauracji przeniosłem się w czasie, w miejsca w których bywałem w najlepszych restauracjach Toskanii. Daje za to najwyższą ocenę. Z pewności wrócę by ocenić dania ale nie zakładam że się rozczaruje.”
“Bardzo polecam. Osoby pracujące tam uśmiechniete, pomocne. Jedzenie bardzo smaczne. Klimat lokalu rowniez na duzy plus. Minus ze czasami muzyka w weekend gdy duzo ludzi moglaby byc ciszej, bo trzeba sie przekrzykiwac.”
“Naprawdę bardzo smaczne jedzenie.”
“Mały Orlen ale w zasadzie nic mu nie brakuje. Trzyma wszystkie standardy sieci.”
“Dobre miejsce na krótką przerwę w podróży. Bardzo pozytywny i gościnny personel, kawa bezglutenowa i burgery.”
“Bardzo dobre jedzenie. miła obsługa.”
“Bardzo miła obsługa i pyszne jedzonko ☺️”
“Szanowni panstwo wasza na dobrym poziomie kawiarnia jest wielka zasluga pani ja prowadzacej czyli przesympatycznej I zawsze usmiechnietej pani Katarzyny ktora jest najbardziej odpowiednia osoba na tym stanowisku ! Jestem stalym bywalcem na codziennej kawie I razem z moimi znajomymi z roznych zakatkow swiata ktorzy spedzaja urlopy w Tarnobrzegu jestesmy bardzo zadowoleni z obsugi tej pani Kasi I jej czarujacego usmiechu I nigdzie indziej nie pijemy kawy tylko w waszym lokalu !!! Wielkie uznanie za posiadanie takiego skarbu jaki panstwo posiadaja wsrod swojej zalogi !!! I”
“Po 5 latach jedzenie jak domowe pycha.”