Czekanie 30min na zwykłe mohito to gruba przesada. Frytki były suche i nieposolone, a niestety na stole nie bylo ani soli ani pieprzu zeby móc to zmienić. Obsługa fatalna, niemiła, wręcz pozbawiona szacunku do klienta. Nie polecam...
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina ★☆☆☆☆
-
Mateusz Kutyła ★★★★☆
Schabowy bardzo dobry. Ciasto pizzy mocno przesuszone i bardziej smakuje jak podpłomyk.
-
Cezary X ★★★★★
Jestem zaskoczony tak dużą ilością negatywnych opinii. Odwiedziliśmy to miejsce dzisiaj i byliśmy zachwyceni. Obsługa super, czas oczekiwania na zamówione dania dla czterech osób ok 20 minut. Jedzenie świeże i pyszne, porcje duże a cena naprawdę przystępna. Chętnie wrócimy
-
Sylwia Kosciolek ★☆☆☆☆
Lokal czysty to na plus. Na zamówionego hamburgera czekaliśmy 40 minut. Zapiekanka na strasznie spieczonej bułce nie miała nic wspólnego z zapiekanką. Panie z obsługi byly bardziej zainteresowane znajomymi przy barze niz obsługą klientów.
-
Aleksandra Połeć ★☆☆☆☆
Miejsce słabe , alkohol nie dobry jedzenie jeszcze gorsze ..z całego serca nie polecam . A brunetka za barem nie kulturalna i nie miła . Chciała wyprosić nas przed godzina 22 pomimo tego ze lokal jest otwarty do 22:30 . Pani Daria Walos wykazała się pełna niekompetencja w pracy za barem . Pozdrawiam wszystkich odwiedzających
-
Urszula Trautmann ★☆☆☆☆
Tragedia.... 45 min czekaliśmy na zapiekanki nawet z przymrużeniem oka to akceptuje był *duży ruch *ale jak można takkkkkk zjeba**zapiekanki nie wiem Dzieci które lubiły zawsze zapiekanki stwierdziły że tak suchej bułki nie da się jeść. Niby ser niby szynka niby takie proste a tak to zepsuć to rzecz niemożliwa.3 zapiekanki 45zl wylądowały w koszu.
-
RODO ★★★☆☆
Dostawa punktualna a czasami nawet przed czasem. Pizza 3/5
-
Michal Lik ★★★★☆
Próbowałem burgera. Polecam. Duży i smaczny. Burger na zdjęciu BBQ
-
Kunktator ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa. Siedzę przy stoliku już piętnaście minut. Nikt z obsługi się mną nie zainteresował. Właśnie poszedłem sam wziąć sobie z lady menu. Karta zawiera chyba sto pięćdziesiąt pozycji. To nie może być przygotowywane na świeżo. Kolejne minuty i nadal obsługa nawet nie dotarła by odebrać zamowienie. Na zmywaku syf i smród. Chcąc iść na basen minąłem zmywak i udałem się na tył knajpy by wejść po schodach na basen. Zmywak był zaskoczeniem ale fetor śmieci jaki mnie uderzył gdy otworzyłem tylne drzwi restauracji to skandal. Smród gnijących w pełnym słońcu odpadków trzymanych chyba pod schodami na klatce schodowej to szok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cafe Bar Mors Kozienice?
Cafe Bar Mors Kozienice znajduje się przy Legionów 4, 26-900 Kozienice, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cafe Bar Mors Kozienice?
Można skontaktować się z Cafe Bar Mors Kozienice pod numerem +48 486 117 222
Jak można dotrzeć do Cafe Bar Mors Kozienice?
Do Cafe Bar Mors Kozienice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku