Opinie

  1. Antek ★★★★★

    Super kawiarnia. Obsługa Pani Dominiki i reszty załogi pierwsza klasa a nawet klasunia

  2. Wiktoria ★★★★★

    polecamy! przepyszne ciasta, kawki i świetna obsługa:) pozdrawiamy Panią Olę W.!!! ❤️

  3. Katarzyna Ziętara ★★★★★

    Słodki leniuch w Kozienicach to bardzo przyjemna kawiarnia. Lody smaczne,podane w pucharkach. Duży wybór ciast, kawa czarna americano rownież dobra. Lokal posiada stoliki wewnątrz oraz na zewnątrz z fajnym ogródkiem.

  1. Daniel Mazur ★★★★★

    Pyszna kawa,ciasta również i przede wszystkim bardzo przystępna cena :) Miła obsługa,wystrój przyciaga oko :) Aktualizacja 25/05 - chcialbym podzielic sie opinia po kolejnej wizycie,po 3 latach :).Super ciasta,lody i cenowo przystepnie :).Jako smakosz kawy zakupilem kawe ma wymos,smaczma,super pianka i wielkie uklony dla obslugi szczegolnoe dla dziewczyny w okularach ;). A i pozdrowienia dla corki wlascicieli Agaty :). Do zobaczenia!

  2. Agnieszka W ★★★★★

    Duża kawiarnia że stolikami na zewnątrz. Pyszne kawy, duży wybór słodkości. Czysto i przyjemnie. Miejsce do parkowania obok przy Netto. Jedynie uprzejmość obsługi dość średnia.

  3. Sylwia Matuszewska ★★★★★

    Super klimat, kawa i desery bardzo smaczne. Owoce świeże ,a obsługa bardzo miła.

  1. Bartek ★☆☆☆☆

    Ciasta dość drogie a co najgorsze - niesmaczne. Czuć typową cukiernie, sztuczny smak. Bardzo niedobry sernik.

  2. rilej viorek ★☆☆☆☆

    Witam. Składam zażalenie gdyż iż, ponieważ dzisiaj miałam okazje skosztować jeden z kilku tortów tego lokalu. Tort kosztował 80zł, niemiła obsługa, jedyny plus tego ciasta jest taki, że jest dobrze nasączone. Tort bezowy posiada wręcz obrzydliwą beze nie do spożycia. Owoce na górze tortu są suche i gorzkie. Cały sie rozwala, krem też jest słaby. W porównaniu do innych ciast (np.kawałków) jest obrzydliwy. Najgorszy tort jaki jadłam w życiu. Ostrzegam pare osób gdyż iż jest to tylko strata pieniędzy i tort robiony w domu wyszedłby lepiej w smaku i koszcie. Kolejna sprawa to, że cukiernia ma godzine otwarcia do 21 a jest zamknięta czasami o 19. Tragedia zmiencie prace nad tym tortem. To nie jest do spożycia!!!

  3. Gigi 82 ★★★★★

    Jedna z najlepszych cukierni w Kozienicach Rzemieślnicze wyroby. Pyszne ciastka deserowe Pączki i rożki francuskie z jabłkiem dosłownie smak dzieciństwa W lato pyszne lody pierwsza klasa. Jeśli jesteście przejazdem lub mieszkacie wstąpcie do tej cukierni na ,,coś słodkiego,, nie pożałujecie Dodatkowo w centrum Kozienic prowadzą kawiarnie z ciastkami Słodki leniuszek gdzie zakupiłem tortowe ciastka w tym ciastko Kozieniczanka bardzo pyszne Gorąco polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SŁODKI LENIUCH?

SŁODKI LENIUCH znajduje się przy Warszawska 40, 26-900 Kozienice, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SŁODKI LENIUCH?

Można skontaktować się z SŁODKI LENIUCH pod numerem +48 483 603 567

Jak można dotrzeć do SŁODKI LENIUCH?

Do SŁODKI LENIUCH można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements