Opinie

  1. Егор Деркач ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca. Mięso było przesolone i suche, lawasz twardy jak guma. „Duży” kebab miał wielkość dziecięcą, a obsługa źle wydała resztę. Na pewno tu nie wrócę.

  2. \\ ★☆☆☆☆

    Dwie panie obsługujące nie rozumieją języka polskiego, dały mi zupełnie innego kebaba (mięso i sos) niż ten za którego zapłaciłem. Podczas zamawiania są bardzo nieuprzejme. Szkoda, że menago tego interesu nie ogarnia, bo kebab zrobiony przez inną obsługę (jakiś młody chłopak) był naprawdę smaczny.

  3. Piotr Mantga ★☆☆☆☆

    Szajs jakich mało . Przyszedłem spróbować. Wziołem 3x talerz na wynos . W jednym miał być sos łagodny a był ostry . Przez co jeden z domowników nie mógł zjeść. Porcję tak małe ze dziecko by sie nie najadło . W peperoni czy w Madinie są o wiele większe porcje i mięso napewno jest smaczniejsze . Więc radzę omijać i w innym miejscu zjeść. Zdjęcie nie oddaje tego co tak naprawdę było.

  1. szymon szymon ★☆☆☆☆

    Witam,opinia na gorąco !!!kebab w Kozienicach zakupiony przed2h .Pani Ukrainka ,sprzedawczyni nie tylko że uprzejmością nie grzeszy to sprzedała kebab z olbrzymią ilością sosów ,żeby był cięższy a mięsa z kurczaka cuit ciut,ale ważyło.Okazalo się że następnej klikentce która czekała 10 min kurczaka nie starczylo i że może zrobić coś innego żenada.Karta z pieczatkami dla stałego klienta też dla wybranych hehe.Bylismy tam już kilka razy obsługa przez chłopaka super,pomocny poinformował o 2 napojach w promocji ,porcja kebabowa odpowiednią wszystko tak jak powinno być,niestety Pani musi się jeszcze dużo uczyć,gdy bedzie sprzedawała nie zajeżdżamy na kebsa!!!

  2. Andrzej ★★☆☆☆

    Niestety nie polecam. Przede wszystkim ciasto nie zostało przypieczone. Było niemalże surowe i gumowe przez co kebab został wyrzucony do kosza. Stosunek ceny do wielkości słaby. Kebab duży, który jest szerokości hotdoga ze stacji. Mam nadzieję, że właściciel wyciągnie jakieś wnioski z mojej opinii i będę mógł tam wrócić.

  3. Jan So ★★★★★

    bardzo miła obsługa przepyszny kebab super miescówka

  1. Kuba Utnicki ★★★★★

    Obsługa bardzo miła a sam kebab najlepsze jakie jadłem

  2. Maksymilian Z ★★★★★

    Pyszny kebab świetna obsługa. Polecam gorąco

  3. Dominik Bielecki ★★★★★

    Pyszny kebab, szybka obsługa. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bafra Kebab?

Bafra Kebab znajduje się przy Warszawska 59, 26-900 Kozienice, Mazowieckie, Polska

Jak można dotrzeć do Bafra Kebab?

Do Bafra Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements