Przegląd katalogu
- 649 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 649 wyników
Przeglądaj barber shop w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 649 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 94,197 opinii i ocen.
“Najlepszy salon w Warszawie! Bardzo miła Pani właścicielka, która strzyże dokładnie tak, jak chcesz. Usługa wykonana perfekcyjnie i w rozsądnej cenie. Polecam jak najbardziej!”
“Od kilku lat jestem związana z tym salonem i od zawsze obsługa jest tam na najwyższym poziomie. Ja korzystam z usługi stylistki paznokci, syn natomiast z usług strzyżenia u Pani Doroty. Obie usługi zawsze wykonane profesjonalnie, zawsze z nastawieniem na zadowolenie klienta a nie na odwalenie roboty. Zdecydowanie polecam.”
“Cześć Do Pana Marka chodzę od dobrych 40 lat. Strzygł On mojego chrzestnego, jego synów i strzyże mnie. Niestety ostatnio zamknął zakład na Goclawiu i jest teraz tylko na Bemowie jednak warto wybrać się na wycieczkę przez całą Warszawę by wyjść zadowolonym z efektu pracy fryzjera. Pozdrawiam i życzę wielu lat w zdrowiu”
“Super salon pani wysłuchała jaki chcę uzyskać efekt i spełniła moje oczekiwania. Super atmosfera, super efekt Balejage jestem bardzo zadowolona i napewno tam wrócę.”
“Wspaniały salon !!! Do Pani Bogusi chodzę od kilkunastu lat, zawsze jestem bardzo zadowolona z koloryzacji i cięcia. Pani Bogusia to mistrzyni w doborze koloru. Po każdym farbowaniu moje włosy są lśniące i zdrowe !!! W salonie panuje bardzo miła atmosfera, usługi na najwyższym poziomie. Uwielbiam to miejsce i Panią Bogusię !!! Polecam wszystkim !!!”
“Jasne refleksy tak jak chciałam. Pani Tetiana bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę. Z moimi gęstymi włosami wizyta trwała trochę dłużej niż zakładałam, ale było warto. Polecam”
“Fryzjer damski, męski, paznokcie, zabiegi na twarz, miła i uśmiechnięta fachowa obsługa, dobre ceny i bliziutko. Dla mnie największym odkryciem od jakiegoś czasu jest Pani Oksana, mistrzyni nożyczek i grzebienia. Siadam na fotel, a Ona sama mi wybiera fryzurę. Żona i córka zachwycone, koledzy zazdroszczą. Prawdziwy Salon Urody. Brawo.”
“Po każdej wizycie jestem zachwycona. Pan Jakub radzi sobie z włosami moimi i syna, z oboje mamy niełatwy materiał do pracy. Dużo, dziwnie się kręcą i ciężko je ujarzmić, ale jest super i nie bankrutuje po wizycie. Polecam gorąco”
“Szybko, sprawnie, bardzo Miła Pani Fryzjerka.”
“Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Rzadko spotykana uwaga oraz ponad standardowe zainteresowanie np. kondycją skóry głowy czy dobraniem odpowiednich kosmetyków do dalszej pielęgnacji. Polecam usługi Pani Marty.”
“Profesjonalny i sympatyczny personel. Przyjemna atmosfera. Pyszna kawa”
“Naprawdę fantastyczny masażysta! Wizyta u tego profesjonalisty była czystą rozkoszą dla mojego ciała i umysłu. Podejście do klienta było niesamowicie życzliwe i zrelaksowane, co sprawiło, że czułem się od razu zrelaksowany i komfortowo. Masaż był wykonany perfekcyjnie, skupiając się na moich problematycznych obszarach, które czułem ulgę od razu. Po zakończonym masażu poczułem się jak nowa osoba - odświeżony i pełen energii! Masażysta wykazuje nie tylko doskonałą wiedzę, ale także pasję do tego, co robi, co sprawia, że wizyta jest naprawdę wyjątkowym doświadczeniem. Gorąco polecam tego masażystę wszystkim, którzy potrzebują chwili wytchnienia od codziennego stresu i chcą zadbać o swoje ciało. Nie mogę się doczekać następnej wizyty!”
“Marcin to fryzjer, który nie owija w bawełnę – wchodzisz, siadasz, 15 minut i gotowe. Od lat perfekcyjnie, bez zbędnych pytań i niepotrzebnych kombinacji. Po prostu konkretna robota i pewność, że fryzura będzie dokładnie taka, jak trzeba. Rzemiosło w najlepszym wydaniu. Jeśli cenisz sobie swój czas, precyzję i pewny efekt, Marcin to właściwy adres. Raz spróbujesz i nie będziesz szukać innego fachowca!”
“Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Szczerze polecam”
“Dawno nie miałam tak pieknie dobranej fryzury. Pełny profesjonalizm Pani Marty od momentu koncepcji po finał ! Dziękuje.”
“Super atmosfera, świetna muzyka, bardzo przyjemna obsługa. Najlepszy fryzjer w jakim byłem w Warszawie”
“Po prostu wszedłem z ulicy i przywitał mnie uśmiech i gościnność. Golilem głowę na zero ale Pan wykonał usługę doskonale. Niewątpliwie wpadnę na golenie brzytwą!”
“Witam bardzo miła obsługa na bardzo wysokim poziomie, szybki termin jestem bardzo zadowolony. Jak następnym razem będę w Warszawie na pewno zajrzę.”
“Pani Beata prezentuje sobą pełen profesjonalizm. Pomogła w doborze koloru farby. Wyszłam z salonu zadowolona z nowej fryzury. Cena dość niska w porównaniu do innych warszawskich salonów. Miłe spędzony czas i fajna atmosfera.”
“Jestem klientką salonu od kilku lat i jest to miejsce, które mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo sympatyczna obsługa i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie najlepszy salon w okolicy”
“Mój nastoletni syn chodzi od dłuższego czasu do Pana Radka i jest bardzo zadowolony. Dobiera odpowiednio fryzurę, tak że syn zawsze wychodzi zachwycony.”
“Partner już od kilku lat korzysta z usług salonu. Pomimo, że przeprowadziliśmy się sporo dalej od Targówka to nadal uważamy, że Pani Marina albo Marika (bardzo przepraszam jeśli popełniłam błąd) strzyze go doskonale. Nie spieszy się jest bardzo dokładna, idealnie dopasowuje fryzurę i technikę do włosów. W dodatku jest niezwykle sympatyczna, podobnie jak reszta personelu. Można też bez problemu zaparkować, jest blisko do autobusów różnego rodzaju. Polecamy z czystym sumieniem.”
“Super miejsce. Fajny, przyjazny klimat bez napinki. Samo cięcie pierwsza klasa, widac że facet zna sie swoim fachu.”
“Najlepszy barber u jakiego byłem. Julianna doskonale sobie radzi z moimi włosami, od konkurencji i od kolegów z zakładu. Zdecydowanie polecam zapisać się do niej.”
“Kolejna wizyta i jak zawsze wszystko ok. Strzyżenie, kolor i modelowanie super. Polecam salon p.Dawida za profesjonalizm i bardzo miłą atmosferę w czasie wizyty.”
“Chodzę od wielu lat do Pani Gosi. Polecam, bardzo dobra fryzjerka! A moje włosy nie należą do najłatwiejszych.”
“Polecam!!! Wszystko jest bardzo wysokiej jakości na najlepszych materiałach!!!”
“Jak za kazdym razem tak i tym pani Justyna nie zawodzi, bardzo dobrze wie co robi. Slucha potrzeb klienta. Klimat salonu jak i ceny bardzo przyjazne. Wracam za kazdym razem bo wiem ze oddaje sie w dobre rece, polecam serdecznie”
“Pani Marzeno... Z całym szacunkiem, ale w naszym salonie jest wszystko zgodne z wymogami sanepidu. Byłyśmy szkolne z zasad dezynfekcji sprzętu. Pilniki mogą być dezynfekowane, jednorazowe nie są wymagane. Szanujemy zatem wymagających klientów, dzięki którym możemy się wiele nauczyć i dziękujemy za uwagę, pilniki jednorazowe zostały zakupione. Dla stałych klientek mamy założone i podpisane pakiety. Nie mogę się zgodzić, że Pani paznokcie zostały opilowane używanym pilnikiem, ponieważ gdy została zwrócona uwaga to wymienilam pilnik na nowy choć myślałam, że już nie mam. Jeżeli mamy klienta z paznokciem zmienionym chorobowo wtedy taki pilnik wyrzucamy także proszę się nie obawiać o zarażenie. Co do mojej osoby to jestem raczej pogodna jesli odebrała to Pani inaczej to przepraszam, ale nie przypominam sobie nieprzyjemnej rozmowy. Dziękuję za dobre słowa na temat pedicure i mam nadzieję, że porady które otrzymała Pani przydadzą się w przyszłości.”
“Pierwszy raz w salonie. Bardzo zadowolony. Pomimo później pory Pani Nataliia szybko i profesjonalnie. Polecam”