Przegląd katalogu
- 649 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 649 wyników
Przeglądaj barber shop w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 649 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 94,197 opinii i ocen.
“Polecam bardzo barbera Jakuba, sam nie miałem pomysłu na fryzurę jednak doradził tak trafnie ze jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo czuć pewną rękę i profesjonalizm w tym co robi. Bardzo polecam”
“Zasłużone 5☆. Wpadłem z ulicy bez uprzedniego umawiania się. Od razu na fotel - combo wykonane bez zająknięcia. Miałem wrażenie, że Artem zrozumiałby co potrzebuje nawet gdybym nic nie powiedział :) Wrócę napewno i szczerze polecam 5!”
“Profesjonalni barberzy, bardzo dokładni i skrupulatni. Cięcie godne polecenia! Zaangażowani całym sercem, w to co robią. Panuje miła atmosfera, salon jest ładny i nowoczesny. W tle zawsze fajna muzyka. Można zagrać w konsolę podczas strzyżenia czy napić się kawy. Ja jestem zadowolony i mogę gorąco polecić Vladika lub Maxa.”
“Byłem tu po raz pierwszy i mam wspaniałe wrażenia! Atmosfera jest przyjemna, personel uprzejmy i życzliwy. Szczególne podziękowania dla stylistki Julii — to profesjonalistka z prawdziwego zdarzenia.”
“Pan barber spisał się świetnie. Ostrzygł mojego syna z dużą starannością i dokładnie w takim stylu, jaki sobie zażyczył. Był uprzejmy i cierpliwy, a efekt końcowy wyglądał naprawdę świetnie. Syn wyszedł z salonu bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam.”
“Do pana Piotra chodzę od wielu lat i zawsze jestem zadowolony. Klimat miły, przyjemny, ciepły, "rodzinny". Nigdy nie spotkałem się z problemami, pan Piotr słucha potrzeb klientów i się do nich dostosowywuje. Co do cen za usługi to cóż można powiedzieć, wszędzie idą w górę więc nie wiem skąd oburzenie u niektórych osób z innych opini :)”
“Przychodzę od początku ze Starego Ursusa i jest czystość i schludnie i Pani blondynka wie jak profesjonalnie ostrzyć, i ma bardzo dobrą pamięć, że jak przychodzi się za kolejnym razem, to nie trzeba tłumaczyć jak się chce ostrzyć. Bardzo jestem zadowolony i polecam salon z całego serca bo na pewno będzie Państwu też odpowiadało.”
“Bardzo polecam ten salon. Dzis miałam okazje być u pani Oleny-pełen profesjonalizm i doświadczenie. Robilam refleksy i koloryzacje na moich brązowych włosach. Pani wybrała przepiekne kolory a refleksy wyszły przecudownie. Pani Oleno bardzo dziękuje i do zobaczenia. Jestem baaardzo zadowolona.”
“Pani Paulino dziękuję za wspaniałą fryzurę- sombre i boskie cięcie moich kręconych, trudnych włosów. Po tylu wizytach w różnych innych salonach w Warszawie jestem zachwycona. Dziękuję też za super atmosferę, właśnie taką jakiej oczekuje każdy klient. Cudowny salon, który na pewno będę polecać!”
“Jestem lojalną klientką salonu od momentu jego powstania i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Niezależnie czy przychodzę na szybkie strzyżenie czy na pełną transformację, zawsze wychodzę zadowolona. Do tego efekt salonowy jestem w stanie odtworzyć sama w domu bez dużego nakładu pracy - nie jest tak, że wychodzę z super włosami a po pierwszym myciu nagle gdzieś to znika. Dla mnie jest to najlepszym znakiem, że fryzjer zna się na rzeczy. Podsumowując: mega profesjonalna, kompetentna i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam! Ps. Szczególne podziękowania dla Pauliny za ciągłą gotowość do eksperymentowania z nowymi kolorami, gdy co chwila nudzi mi się stara fryzura :))”
“Co tu dużo mówić, Pan Sławomir który mnie strzygł wykonał znakomitą robotę. Warto pochwalić Pana Sławka za doglądanie jakości swojego zakładu w najlepszy możliwy sposób czyli strzygąc klientelę osobiście. Miejsce jest czyste, zadbane a sprzęt ewidentnie wymieniany był niedawno. Polecam oby więcej takich fachowców.”
“Oddałam swoje włosy w ręce Roberta już kata temu i to była najlepsza decyzja. Jest prawdziwym maestro kolorów – ma niesamowite wyczucie i wie, co najlepiej pasuje. Profesjonalizm i talent w jednym!”
“Jestem bardzo zadowolona z efektu. W związku z nagłą potrzebą zmiany fryzjera, został mi polecony Szał Hair Studio. Przyjęła mnie Pani Asia, która zadbała o moje włosy fenomenalnie. Cena jest bardzo adekwatna do usługi. Na pewno to nie był mój ostatni raz u Pani Asi :)”
“Najlepszy fryzjer w mieście. Zarówno włada nożyczkami jak również świetnie zna się na koloryzacji. Regeneracja włosów zawsze przynosi skutki a po wyjściu spod jego rąk zawsze czuję się jak "gwiazda". Fryzjer z pasją. Polecam!”
“Pani Aneta rozpoznala strukture wlosa, technicznie bardzo dobrze sciela do srednio krotkich wlosow. Wyszla super fryzura, taka jaka bardzo lubie i super w niej wygladam.”
“Byłam dzisiaj u Pauli i w 100% POLECAM. Jest prawdziwą profesjonalistką w swoim zawodzie. Spędziłam u niej kilka godzin w czasie których Paulina walczyła z dekoloryzacją moich włosów. Mam naturalnie bląd włosy na które przez ostatnie 2 lata nakładałam czarną sklepową farbę. Wiedziałam, że łatwo nie będzie dlatego nie miałam żadnych oczekiwań co do tego jaki kolor uda się uzyskać. Paulina uzyskała na moich włosach piękne brązowe ombre w którym czuję się fantastycznie a włosy nie są zniszczone. Dodatkowo uważam, że czas spędziłam miło a atmosfera była po prostu świetna. Cieszę się, że przyszłam właśnie tu a Paulina podjęła się tego wyzwania.”
“Super fryzjerka od Pani Dagmary. Jestem zadowolona z czarnego koloru, wyszlo naturalnie.”
“Bardzo profesjonalne podejście miła obsługa wobec klienta pani podchodzi pytając o coś do picia stuł bilardowy dla osub które czekają na swoją kolejkę panowie którzy strzyzom i stylizują włosy są bardzo mili i żartobliwi.”
“Serdecznie polecam, lokal bardzo schludny, strzyżenie wykonane porządnie.”
“Korzystam z ich usług od 3 lat i zawsze wychodzę zadowolony. Fred mega profesjonalnie ogarnia wlosy, brodę i jej odsiwianie. Efekt jest zawsze 100 % idealny. Polecam każdemu, kto oczekuje usługi na najwyższym pozimie. Najlepszy barber w okolicy ! Tip : Mają swój parking, trzeba tylko zarezerwować.”
“Dzisiaj odbyła się moja kolejna wizyta do Pani Anie w U12. Od 2 lat chodzę w ten Barbershop i zawsze miałem komfortowe strzyżenia, ciekawe rozmowy oraz lepsze wyniki, niż oczekiwałem od samego początku! Pani Ania na sto procent zasługuje oddzielny akapit, bo od zawsze staram się trafić wyjątkowo do niej. Profesjonalnie podejście, komfortowe strzyżenie oraz bardzo ciekawe rozmowy na różne tematy, w wyniku czego każde strzyżenie minie bardzo szybko! Mam nadzieję że ilość klientów w tym Barbershop będzie tylko rosła, ale nie za bardzo, żeby zawsze mogłem trafić do Pani Anie!”
“Bardzo miła i komunikatywna obsługa, strzyżenie dokładnie takie jak się poprosi. Bardzo polecam szukałem takiego fryzjera od dawna.”
“Pierwsza wizyta, bardzo pozytywne wrażenie. Strzyżenie trwało ~10min, wyszło tak jak miało wyjść, zgodnie z zaprezentowanym zdjęciem, do którego referowaliśmy. Szybko, sprawnie, bez ulepszeń. Polecam!”
“Nie dość, że Dima wspaniale wystylizował mi brodę i sam doradził jak wyglądałaby najlepiej (pomimo prześwitów i, której nie goliłem ani nie regulowałem ponad pół roku), to jeszcze stworzył doskonałą fryzurę z moimi dość długimi włosami, których również długo nie strzygłem. Postępował dokładnie według ustaleń, był skupiony i widać było u niego pewność umiejętności i elegancko dopytywał o sprecyzowanie o co mi chodzi, jeśli coś było niejasne. Sam przyznał, że wiele osób z takimi włosami woli iść do fryzjera, ale z racji tego, że nabył też doświadczenia z włosami, to sprawił, że jestem piękny. To była moja pierwsza wizyta i najpewniej jedna z wielu przyszłych. Meega polecam!!”
“Dziękuję bardzo, za przepiękny balayage! Pozdrawiam serdecznie Pana Bartka i do zobaczenia! :)”
“Świetne miejsce z profesjonalnym i elastycznym podejściem do klienta. Przyjemna atmosfera przyjacielskiej rozmowy sprawia że wizyta zawsze wydaje się za krótka. Gorąco polecam, ale napewno trzeba się wcześniej umówić.”
“Dziś byłem na strzyżeniu w MisterCut. Barberka Nastia zaproponowała mi nową fryzurę — efekt przerósł moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam!”
“Polecam Panią Agnieszkę, niezwykle serdeczna i profesjonalna osoba. Niezmiennie odwiedzam salon od paru lat i za każdym razem wychodziłem zadowolony :).”
“Unlimited to wyjątkowe miejsce z eleganckim, przytulnym klimatem i profesjonalną obsługą. Barber Aleksander to prawdziwy mistrz – precyzyjny, z dużym wyczuciem stylu i świetnym podejściem do klienta. Gorąco polecam!”
“Chodzę już tu 2 lata i zawsze jest wszystko dobrze.”