Jestem zadowolona z cięcia i fryzury, fryzjer obciął włosy tak jak chciałam-szybko,profesjonalnie,efekt w domu tak samo dobry jak w salonie. Fotel z masażem podczas mycia to fajne doznanie:) byłam pierwszy i na pewno nie ostatni raz,ze swojej strony polecam!:)
Zdjęcia
Opinie
-
Emilia Gałczyk ★★★★★
-
Julia B ★☆☆☆☆
Edit: nie zgłaszałam podczas wizyty wątpliwości, bo ufałam fryzjerowi do którego poszłam. To on tu jest profesjonalistą. Włosy są związane- nie uważam jednak by prawidlowe cięcie włosów generowalo taki efekt. Nigdy nie spotkałam się z takim widokiem włosów, nawet gdy inni fryzjerzy podcinali mi włosy maszynką. Włosy spięte czy rozpuszczone- wyglądały po prostu źle. Abstrakcją jest dla mnie pisanie, że włosy są równe jak są rozpuszczone, więc jest okej, a jak są spięte to mogą wyglądać jak na zdjęciu z warkoczem. Efekt zębów przy spięciu wiem jak wygląda przy prawidłowym podcięciu- tutaj wyglada to strasznie i wszyscy moi znajomi widząc stan końcówek łapali się za głowę, za co ja zapłaciłam aż tyle pieniędzy. Fryzjer nawet nie zapytał jak ścinamy końce, on założył, że chcę ścięcia na równo golarką. Kazał mi stanąć tyłem, przyłożył golarke. Kazał obrocic sie prawą stroną- przyłożył golarkę. To samo z lewą stroną. I to tyle z pocięcia. Zero wyrównania warstwami, całość podcinania trwała z 3 minuty razem z grzywką. 170 zł razem z myciem :) Włosów nie macie już jak oglądać- poszłam do innego fryzjera który załatwił sprawę lepiej. Odpisujecie na opinię po 6 tygodniach od wizyty. A jeśli uważacie że takie "zęby" są prawidłowym efektem, to nawet jakbym nie miala wlosow wyrównanych, to nie widziałabym sensu jechania do Was :) dorzucam zdjęcia gdy miałam całkowicie rozpuszczone włosy, dwa dni po strzyżenie. Wygląda to po prostu źle. O ile podcinanie grzywki zawsze było dla mnie okej, tak zaplacenie 170 zł za podciecie grzywki i ucięcie wlosow golarką, bez żadnego wyrównania, to żart. Mialam włosy ścięte w łuk, teraz mam proste krzywe druty, które wyglądają tak jak na zdjęciach poniżej. Podcięcie wlosów polegało na tym, ze mialam stanąć i wlosy zostały przejechane golarką. Zero wyrównywania. Tak więc teraz bede czekala aż coś odrośnie i bede musiala isc gdzie indziej, by końcówki wygladaly sensownie. Efekt widac na rozpuszczonych włosach i związanych w warkocza. Jestem wściekła, bo nigdy nie straciłam takich pieniędzy na takie podciecie. W ten sposob sama sobie podcinalam wlosy golarką, z takim samym efektem. A tutaj zaplacilam za to niemałe pieniądze, slysząc, że glowe umyjemy mimo ze mylam godzine wczesniej, zeby wlosy byly podciete równo.
-
nikokuc ★★★★★
jak zwykle wychodzę w pełni zadowolona. zawsze wracam do Pana Adama czy to na lekkie przycięcie włosów, czy na większe zmiany. nigdy nie byłam u tak sympatycznego fryzjera. jeszcze dodatkowo w pięknym, schludnym miejscu, gdzie reszta pracowników zawsze jest uśmiechnięta. polecam każdemu
-
Małgosia Jakimowicz ★☆☆☆☆
Fatalne doświadczenie. Zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami umówiłam się do The Open Place, pod nieobecność mojej dotychczasowej stylistki. I BARDZO żałuję. Paznokcie są pomalowane niechlujnie i niestarannie, a zgłoszone wątpliwości zostały zignorowane. Ważne, żeby klientka zapłaciła i sobie poszła - taką postawę zaprezentowały na koniec obsługujące mnie panie. Bardzo odradzam.
-
Kris Wola ★☆☆☆☆
To moja pierwsza a zarazem ostatnia wizyta w tym miejscu. 1 gwiazdka to za dużo, jedyny plus to miła obsługa. Czas - 45 minut, Koszt około 325 złotych (dłonie + stopy) Pedicure - po 3 dniach od wizyty w tym salonie znajomi na urlopie zapytali mnie czemu na wakacje nie zrobiłem porządku ze stopami - Zamórowało mnie, zamilkłem. !!!! Myślę że więcej komentarza nie trzeba. Dłonie- manicure biznesowy + SPA dłoni (kupon otrzymany w prezencie) Dłonie robione w "powietrzu" w trakcie robienia stóp. Aby szybko aby było. Skórki "obcięte" byle jak, powciskane - po powrocie do domu sam docinałem resztki, zresztą do teraz docinam. SPA - maska na dłonie 3 minuty, kremik na dłonie i do domu !- aby szybko aby było. Pani nawet nie pofatygowała się zapytać czy nałożyć odżywkę, pomalować jakoś te paznokcie. Ewidentnie odnosisz wrażenie że liczy się ilość a nie jakość. Aby szybko aby było! Panom radzę unikać tego salonu bo nie jest to miejsce dla Was !!!
-
Anette ★★★★★
Usługi fryzjerskie 10/10! szczególnie polecam Panią Martę i Pana Adama:) Dodatkowo zawsze miła atmosfera i pyszna kawa!
-
Apartament105 Mokotow ★★★★★
Salon poleciła mi córka. Byłam na wizycie u Pana Adama. Bardzo dobry i sympatyczny stylista fryzur. Salon świetnie wyposażony, przestronny, obsługa kulturalna i pomocna. Polecam. Justyna
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres THE OPEN PLACE?
THE OPEN PLACE znajduje się przy Prosta 36, 00-838 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do THE OPEN PLACE?
Można skontaktować się z THE OPEN PLACE pod numerem +48 511 069 339
Jak można dotrzeć do THE OPEN PLACE?
Do THE OPEN PLACE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku