Każda wizyta to czysta przyjemność. Profesjonalna i przyjazna obsługa sprawia, że czuję się zawsze wyjątkowo. Fryzjerzy są prawdziwymi mistrzami w swoim fachu – zawsze doradzą najlepsze rozwiązania i dbają o najmniejsze detale. Efekty ich pracy są zachwycające, a atmosfera w salonie jest relaksująca i przyjazna. Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje włosy będą w najlepszych rękach, to właśnie tutaj! Serdecznie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Davx ★★★★★
-
PROTIGY ★★☆☆☆
Strzyżenie męskie nie polecam, bardzo się zawiodłem. Jak widać po komentarzach strzyżenie damskie okej to męskie kaplica. Musiałem iść do drugiego fryzjera na poprawkę.
-
Kasia Katarzyna ★★★★★
Pełen profesjonalizm :) Chodzę z moimi synami , zarówno roczniak jak i 4 latek dają obciąć włosy bez najmniejszego broblemu. Polecam !
-
Daniel Daniel ★★★★★
Bardzo duży salon, można usiąść i poczytać gazetę, chodzę tylko tu,najlepsza fryzjerka jak dla mnie, to Justyna, strzyze perfekt, naprawdę wyśmienita fryzjerka,ma fach w ręku,mycie głowy jest w cenie strzyżenia, także polecam wszystkim :-) tamte komentarze niekorzystne pod spodem, to wyczuwam ze chyba je konkurencja napisała, oj nieładnie nieładnie :-/ pozdrawiam Daniel :-)
-
Justyna ★★★★★
W salonie można czuć się swobodnie, ponieważ jest w nim wspaniała atmosfera. Zrozumienie ze strony fryzjerki (u której niejednokrotnie się czesałam) sprawia, że każdy komu polecam strzyżenie lub upięcie wychodzi zadowolnony po wizycie chwaląc profesjonalizm uśmiechniętej pani Justyny. Potrafi odpowiednio doradzić klientom, ale nie narzuca własnej opinii. Nie boję się usiąść na fotelu, gdy nie mam nawet jasnego planu co do fryzury. Polecam.
-
Agnieszka Rybak ★☆☆☆☆
Całkowity brak zrozumienia potrzeb, fryzjerka ma własny (niestety słaby) pomysł. Cena strzyżenia 70 zł. Z kosmetyków użyto tylko szampon. Wyszłam w przylizanymi, elektryzujacymi się i przyklejony i do twarzy włosami. Bez grama choćby lakieru.
-
Arek Koszyk ★☆☆☆☆
Całkowicie zepsute strzyżenie. Przy poprawianiu w innym salonie byłem zapytany czy to ktoś znajomy mnie strzygł czy w salonie, co najlepiej świadczy o jakości usług. Nie chodzi mi o dogadanie się z fryzjerem (co było trudne, gdyż od pani czuć było papierosami i podejrzewam, że nie tylko), lecz o to, że w kilku miejscach włosy były niedostrzyżone.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "Sk - Studio" Salon Fryzerski, Kosmetyczny, Solarium?
"Sk - Studio" Salon Fryzerski, Kosmetyczny, Solarium znajduje się przy Łabiszyńska 21, Targówek, 03-204 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do "Sk - Studio" Salon Fryzerski, Kosmetyczny, Solarium?
Można skontaktować się z "Sk - Studio" Salon Fryzerski, Kosmetyczny, Solarium pod numerem +48 222 250 064
Jak można dotrzeć do "Sk - Studio" Salon Fryzerski, Kosmetyczny, Solarium?
Do "Sk - Studio" Salon Fryzerski, Kosmetyczny, Solarium można dotrzeć, korzystając z poniższego linku