Opinie

  1. Zuzanna Zielińska ★★★★★

    Z przyjemnością dzielę się moją opinią o salonie fryzjerskim Edyta, który zajął się farbowaniem mojego blondu. Profesjonalizm Pani Kasi był widoczny w każdym detalu — od indywidualnego podejścia do moich potrzeb, po doradzenie mi idealnego odcienia blondu, który pasował do mojego typu urody. Jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno wrócę do tego salonu. Gorąco polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu, dbałości o szczegóły i wyjątkowego efektu.

  2. Katarzyna Podgórska ★★★★★

    Dziś przyszłam na konsultacje do Pani Kasi w sprawie mojego koloru blond, który uzyskałam w innym salonie. Rozmowa była bardzo rzeczowa, Pani Kasia mówiła szczerze co myśli bez owijania, naciągania itp. Bardzo to doceniam! Poza konsultacją poprosiłam Panią Kasię o strzyżenie - dawno nie wyszłam tak zadowolona z usługi. Serdecznie polecam ten salon i Panią Kasię ☺️ ja na pewno tu wrócę!

  3. Marcin Szadkowski ★★★★★

    Jestem klientem salonu Pani Katarzyny od kilku lat i za każdym razem wychodzę stąd bardzo zadowolony. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i świetna atmosfera sprawiają, że zawsze chętnie tu wracam. Strzyżenie i stylizacja na najwyższym poziomie, a do tego sympatyczna obsługa. Gorąco polecam!”

  1. Beata Kiecana ★★★★★

    Bardzo dziękuję p. Kasi Ołdak za otwartość, odwagę i zwykłą serdeczność i zrozumienie, podczas akcji ratowania włosów mojej córki. Dwa okoliczne salony odmówiły podjęcia się rozczesaniu sfilcowanych i skołtunionych włosów, proponując bez pardonu obcięcie włosów do skóry. Pani Kasia w dwie godziny poradziła sobie bez cięcia. Uratowała nie tylko włosy, ale i psychikę mojej córki. Polecam. I dziękuję.

  2. All Day ★★★★★

    Super miejsce , Pani Kasia najlepsza fryzjerka na Bródnie

  3. Urszula Mielczarek ★★★★☆

    Pani Edyta bardzo profesjonalna i przemiła perfekcyjne obcięcie i balejaż bardzo polecam

  1. Beata Pniewska ★★★★★

    8 lipca pierwszy raz byłam w tym salonie na czesaniu, jestem mega zadowola,pełny profesjonalizm,przy moich twardych włosach fryzura trzymała się 3 dni , tylko nie wiem jak Pani miała na imię. Polecam salon na 100%. Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Fryzjerski Edyta?

Salon Fryzjerski Edyta znajduje się przy Chodecka 21, 03-350 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski Edyta?

Można skontaktować się z Salon Fryzjerski Edyta pod numerem +48 504 776 630

Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski Edyta?

Do Salon Fryzjerski Edyta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements