Opinie

  1. Ali Moghaddas ★★★★★

    Miałem świetne doświadczenie w Dywizjon 303 . Obsługa była przyjazna, profesjonalna i bardzo utalentowana. Wysłuchali dokładnie, czego oczekiwałem, i wykonali perfekcyjne cięcie. Atmosfera była czysta i przyjazna. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają usług na najwyższym poziomie!”

  2. Денис Кривенко ★★★★★

    Ostatnio miałem okazję odwiedzić barbershop “Dywizjon 303” w Warszawie i muszę przyznać, że wrażenia są na najwyższym poziomie! Szczególnie chciałbym wyróżnić niesamowitą koncepcję, która nawiązuje do historycznych osiągnięć legendarnego polskiego Dywizjonu 303 – eskadry pilotów walczących podczas II wojny światowej. Wnętrze jest ozdobione imponującymi muralami przedstawiającymi samoloty bojowe i symbole z tamtej epoki, co tworzy naprawdę wyjątkową atmosferę. Takie detale w pełni przenoszą w tamte czasy i dodają miejscu niepowtarzalnego charakteru. Jeśli chodzi o samo strzyżenie, to było ono wykonane perfekcyjnie – profesjonalne podejście barberów, pełna uwaga i znakomity efekt. To miejsce, gdzie o styl i jakość dbają prawdziwi fachowcy. Polecam “Dywizjon 303” każdemu, kto szuka nie tylko doskonałej fryzury, ale też niezapomnianych wrażeń!

  3. Arek Z ★★★★★

    Była to moja pierwsza wizyta w salonie tego typu. Co do samego strzeżenia: byłem obsługiwany przez Żenię, młodego dopiero co nabierającego wprawy pracownika i muszę powiedzieć że jak na początki jego przygody z fryzjerstwem jest baaardzo zadowolony. Czas strzyżenia był co prawda długi ale Żenia bardzo skrupulatnie i dokładnie przycinał każdy, nawet najmniejszy włosek. Końcowy efekt jest fenomenalny: nigdy chyba nie byłem tak zadowolony wychodząc od fryzjera. Żenia ma potencjał, a gdy nabierze on pewności siebie będzie to bardzo bardzo dobry barber.

  1. Kamyczek “Krzysztof” Kamiński ★★☆☆☆

    Jeżeli masz długie włosy to nie polecam, jeden z panów imienia nie pamiętam ale z akcentem koniecznie musi się podszkolić w tym temacie lub wcale nie brać się za długie włosy bo ewidentnie trzęsły mu się ręce ze stresu i braku koordynacji, niestety nierówno mnie obciął po a mycie włosów myślałem że zawsze robi się na początku strzyżenia a nie na koniec, podgolenie szyi wyszło poprawnie, czas usługi 1h 10 minut, całkiem sporo w porównaniu do innych lokali gdzie średnio wynosi to 40 min, 80 złotych byłoby rozsądną ceną gdyby usługę wykonano przez osobę z odpowiednimi kwalifikacjami, życzę powodzenia, rozwoju oraz samooceny swoich umiejętności

  2. Tomasz Rutkowski ★★★★★

    Świetni barberzy i świetna obsługa, zdecydowanie będę tam wracał

  3. Bartek Bieliński ★★★★★

    Doświadczeni pracownicy , z dużą wiedzą Atmosfera miła Wystrój ciekawy Jestem zadowolony z usługi :)

  1. Cezary F ★★★★★

    Właśnie wrocilem ze strzyżenia włosów i brody. Jestem bardzo zadowolony. Mila i profesjonalna obsługa z duza wiedza na temat strzyżenia i jego technik. W pełni polecam.

  2. Pawel Gruszka ★★★☆☆

    Ogólnie fryzura spoko ale jak zaczęliśmy gadać o bitwie o anglie zrobiło się słabo

  3. Pablo M ★★☆☆☆

    Byłem raz kilka miesięcy temu, ostatnio przyszedłem bo mój barber jest na urlopie. Wnioski? Nie warto, 130 za combo w tym miejscu to zdecydowanie za dużo, słaba atmosfera, mocno średnie strzyżenie ( combo zajęło niecałe 40 minut…) i pracownicy średnio gadają po polsku. Omijać

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dywizjon 303 Barbershop?

Dywizjon 303 Barbershop znajduje się przy Jurija Gagarina 33, Mokotów, 00-753 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dywizjon 303 Barbershop?

Można skontaktować się z Dywizjon 303 Barbershop pod numerem +48 575 233 135

Jak można dotrzeć do Dywizjon 303 Barbershop?

Do Dywizjon 303 Barbershop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements