Byłam dziś u pana Darka na dekoloryzacji, wyrównaniu koloru i strzyżeniu. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Pan Darek pracuje z wyczuciem, spokojem i pełnym profesjonalizmem. Widać doświadczenie w każdym etapie – od doboru koloru po końcowe cięcie. Atmosfera była swobodna, a ja czułam, że moje włosy są w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Chojnowska ★★★★★
-
Natalka ★★★★★
Świetny salon! Profesjonalnie, komfortowo i z sercem. Fryzura wyszła perfekcyjnie! A ten masaż pod czas mycia głowy … nie zapomnę
-
Patrick K ★★★★★
Świetne miejsce! Strzyżenie męskie na najwyższym poziomie – precyzyjnie, szybko i dokładnie tak, jak chciałem. Profesjonalne podejście, przyjemna atmosfera i pełne zaangażowanie. Zdecydowanie polecam salon Więcej Piękna dla Każdego każdemu facetowi, który ceni sobie dobrą fryzurę i fachową obsługę.
-
Anna Skirzynska ★☆☆☆☆
Opinię wystawiam na google ponieważ uniemożliwiono mi jej wystawienie na Booksy odwołując wizytę 1 minutę po moim wyjściu z salonu. Zacznę od tego, że fryzjer, który miał zajmować się moimi włosami spóźnił się jakieś pół godziny, w salonie panował straszny bałagan, nikt nic nie mógł znaleźć. Samo nakładanie rozjaśniacza trwało ponad 3(!) godziny, do tego czas trzymania na włosach to razem daje jakieś 5 godzin. Według p. Tomasza włosy miały się nie rozjaśnić po wieloletnim nakładaniu ciemnej farby, jednak po zmyciu rozjaśniacza kolor wyglądał nawet ok. Niestety, nałożono na to tak ciemny toner, że niewiele było widać ze zmiany, jakbym spryskała ciemne włosy suchym szamponem, kolor szaro-zielony. Farbę na odrostach miałam trzymać 20 minut ale została zmyta po niecałych 10. Stan włosów po tym wszystkim jest fatalny. Miałam gładkie włosy, teraz popalony puch, którego niczym nie da się wygładzić. Za tę wątpliwą przyjemność, mimo mojego wyraźnego niezadowolenia trzeba było zapłacić 500 zł. Kasa kasą ale, żeby normalnie wyglądać muszę czekać aż włosy całkiem odrosną. Zdecydowanie nie polecam.
-
A F ★★★★★
Dziękuję Pani Marzenie o bardzo profesjonalnym podejściu, i cierpliwości, szczególnie, że strzyżenie było na włosach po chemioterapii. Dzięki Pani Marzenie mama jest zadowolona i pewna siebie, a strzyżenie trzyma formę
-
Kacper M ★★★★★
Wielokrotnie byłem u Pana Tomasza, włosy są starannie obcięte, nie mógłbym się do niczego przyczepić. Polecam!
-
Klaudia ★☆☆☆☆
Robiłam w tym salonie botoks na włosy. Zero efektu, włosy identyczne jak przed wizytą. Pani dodatkowo mocno szarpała za włosy przy suszeniu. Czesała bardzo intensywnie zaczynając od nasady zamiast od splątanych końcówek. Powiedziałam po wizycie, że nie widzę totalnie żadnej różnicy na co Pani odpowiedziała, że dziwne bo inne klientki widzą. Chciałam ocenić wizytę na booksy, ale wizyta została od razu usunięta! Nie polecam, szkoda kasy.
-
Katarzyna Patalan ★☆☆☆☆
TRAGEDIA Pan Andrzej miał mi podciąć i postopniować włosy. Proste zadanie. Włosy wyglądają tragicznie, są w ogóle niepostopniowane , w ogóle się nie układają, każdy włos układa się w inną stronę. Nie sądziłam, że tak zwyczajną usługę można zepsuć. Jestem bardzo rozczarowana, gdyż była to moja druga wizyta w tym salonie, za pierwszym razem jakiś Pan, nie pamiętam jak się nazywał , obciął mi włosy przepięknie, cudownie wyglądały, bez modelowania układały się super.
-
Magdalena Kropiwnicka ★☆☆☆☆
NIE POLECAM! Korzystałam z usług salonu, konkretnie farbowanie odżywianie (Olaplex) oraz strzyżenie. Olaplex nie został wykonany - fryzjer poinformował mnie o tym, że zapomniał, gdy na wykonanie usługi było już za późno. Strzyżenie - zostało wykonane fatalnie, gołym okiem było widać ze włosy źle się układają, ścięte są nie równo. Moja prośba o nie ścinanie z długości, a tylko pocieniowanie nie została uwzględniona. Włosy mocno zostały skrócone. Farbowanie - odcień po tygodniu zupełnie inny niż po wyjściu z salonu, włosy były w 100% naturalne - mimo to koloryzacja nie wyglada dobrze (zwłaszcza tył głowy - farba najprawdopodobniej nie przyjęła się, ponieważ nie ma na niej w ogóle pasemek). Podczas usługi suszenia włosów zostałam poparzona suszarka. Cała usługa trwała od 17 do 22:45 - wiec była to moja najdłuższa wizyta u fryzjera prawie 6h!!!! Nie zaproponowano nawet wody! Ogólnie od fryzjera wyszłam niezadowolona. Fryzura nie spełniała moich oczekiwań i była nieestetyczna. Oczywiście po kontakcie z szefem zakładu strzyżenie zostało poprawione - natomiast nadal włosy są krzywo ścięte - muszę czekać około miesiąca jak to stwierdził fryzjer, aż włosy odrosną, żeby można było coś z tym zrobić. Nie usłyszałam nawet PRZEPRASZAM!!! NIE POLECAM!!!! Totalny brak profesjonalnej obsługi klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Więcej Piękna dla każdego?
Więcej Piękna dla każdego znajduje się przy Krzyżówki 1/lok. U2, 03-191 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Więcej Piękna dla każdego?
Można skontaktować się z Więcej Piękna dla każdego pod numerem +48 223 088 999
Jak można dotrzeć do Więcej Piękna dla każdego?
Do Więcej Piękna dla każdego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku