Opinie

  1. Ivan Herutskyi ★★★★★

    Świetny salon z miłymi i pięknymi dziewczynami. Polecam, szczególnie fryzjerkę Natalię ☺️

  2. Mila Kocięcka ★☆☆☆☆

    Po tym, co odwaliła pani, która miała mi jedynie podciąć suche końce, uważam, że nie powinnam była zapłacić a wręcz przeciwnie - ona powinna zapłacić mi - odszkodowanie. Ta osoba nie ma pojęcia o obcinaniu włosów, nie uwierzę, że skończyła jakąkolwiek szkołę fryzjerską. Przerażające było już samo to jakimi nożyczkami obcinała cieniowane włosy. Miejsce jest brudne a pani fryzjerka miała sztuczne paznokcie o długości chyba 5cm ponad opuszek palca.

  3. Joanna Medrek ★☆☆☆☆

    NIE POLECM!!! Obsługa na najniższym poziomie. Lokal i czystość w lokalu też pozostawia wiele o życzenia. Wizyta ma manicure i pedicure umówioną przez booksy na godzinę 17:00. W salonie byłam o godzinie 16:50 Pani Waleria poinformowała mnie że trzeba poczekać. O 17:20 zapytałam ile trzeba jeszcze poczekać usłyszałam że jeszcze 5 minut. Z rozmowy Pani Walerii z Panią której robiła paznokcie wynikało że są koleżankami i Pani właśnie się przypomniało że nie ma zrobionych paznokci, a jedzie nad morze więc wpadła właśnie na wizytę żeby zrobić paznokcie. O 17:40 zapytałam jeszcze raz za ile odbędzie się wizyta bo jest już 40 minut opóźnienia. Pani Waleria na mnie nakrzyczała że "nikt mi nie każe czekać jak mi się nie chce, mogę sobie iść. Jak skończy to skończy". W booksy Pani odznaczyła że nie pojawiłam się na wizycie....

  1. Wampi ★☆☆☆☆

    Uwaga‼️ Nim Zdecydujecie się państwo sięgnąć, nawet w pilnej sytuacji po usługi z tego salonu, radzę się dobrze zastanowić. W moim przypadku, pani z ukrainy niedość, że odeszła od koncepcji fryzury, bo chciałem zapuszczać/odświeżyć koncówki, to zrobiła pseudo buzzcut. Dodatkowo nikt dawno nie zrobił mi takiej dysproporcji na głowie z włosów jak właśnie Ona. Z prawej strony głowy włosy dłuższe, a z lewej krótsze - absurd. Mam nadzieję, że ominięcie zapłacenia podatku VAT(nie wydrukowanie paragonu) wiąże się ze zbieraniem na bilet do siebie, żeby robić tak spapraną robotę na swoich rodakach. Pozdrawiam, Ciupaga Franciszek.

  2. MR MD ★★★★★

    Zawsze miło i mega dobrym podejściem do klienta. Pani Viktoria 5/5. Bardzo polecam.

  3. Adrian Walczuk ★★★★★

    Chodzę do tego salonu regularnie. Nie zawiodłem się nigdy. Obsługa miła i kompetentna. Ceny też przystępne.

  1. Artsiom Danilchyk ★★★★★

    Fajny zaklad fryzjerski, chodzę ponad dwa lata. Polecam

  2. Krystyna Kotowska ★★★★★

    Bardzo dobrze zrobione paznokcie przez panią Nadie, bardzo artystycznie i precyzyjnie zrobione. Bardzo polecam

  3. Sylwia ★★★★★

    W salonie pojawiam się regularnie od dłuższego czasu. Manicure w wykonaniu p.Nadii to czysta przyjemność. Zawsze przemiła, uśmiechnięta, służy radą a paznokcie przez kilka tygodni utrzymują się tak jakby były zrobione kilka dni wcześniej. Polecam gorąco.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA?

TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA znajduje się przy Grochowska 131, 04-139 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA?

Można skontaktować się z TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA pod numerem +48 570 057 139

Jak można dotrzeć do TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA?

Do TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements