Przegląd katalogu
- 728 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 728 wyników
Przeglądaj bar pub w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 728 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 808,560 opinii i ocen.
“Niepozorna kawiarnia na terenie osiedla, przeszła nasze wszelkie oczekiwania. Menu bardzo obszerne, z wieloma propozycjami śniadania - każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Pomimo klasycznego wyboru dania smakowały lepiej niż w domu.”
“Ratunek w późny wieczór. Przemiła obsługa i mega luz. Po prostu Praski klimat. Tu się wami zaopiekują i powaliła na kolana uczciwość obsługi.”
“Ogromny wybór piwa, bardzo miła obsługa, dobra lokalizacja i przyjemny wystrój. Dodatkowo na plus opcja z deską degustacyjną. Zawsze chętnie tu wracam.”
“bardzo piękną atmosfera , pyszne jedzenie i napoje, chce osobno odznaczyć kelnerke Neziko, bardzo miła, dobrze zna się na menu, doradziła smaczne jedzenie”
“W samym środku parku , dużo zieleni dookoła , w sobote w południe mały ruch . Hamburger był spory dobrze zrobione mięso w środku w kompozycji ze świerzymi warzywami świetnie smakuje i jest w odpowiednich proporcjach.”
“Jinn and Joy to miejsce, które absolutnie skradło moje serce! Zimowa herbata, którą tutaj serwują, to prawdziwa rozkosz – idealnie rozgrzewająca, pełna aromatycznych przypraw, wprost idealna na chłodne dni. Ciasta są wręcz nieziemskie, świeże, pyszne i widać, że przygotowywane z ogromną pasją. Na dodatek obsługa to klasa sama w sobie – przemili, uśmiechnięci ludzie, którzy sprawiają, że każda wizyta staje się wyjątkowym doświadczeniem. To miejsce, do którego chce się wracać! Polecam z całego serca!”
“Bardzo dobre jedzonko i pyszne zestawy obiadowe codziennie. Od kiedy Właścicielka dopilnowuje osobiście biznesu naprawdę nie ma się do czego przyczepić. W końcu mamy gdzie dobrze zjeść na Marinie!”
“Absolutnie fantastyczne włoskie jedzenie. Od pysznej pizzy, przez pastę i gniocchi. Pierwszorzędne i świeże składniki - idealnie skomponowane. Polecamy pizze bianco z gruszką - słodko ostrą, risotto z dynią i borowikami oraz pastę z truflą i gorgonzolą:)”
“Można zjeść tutaj wspaniały poke bowl w dobrej cenie. Ja wybrałam opcję z łososiem teriyaki i mogę polecić. Dostępne są również „kanapki-sushi”. Wszystko robione na świeżo przez miłego Pana. Lokal mały, ale jest opcja siedzenia w środku i na zewnątrz.”
“Jak każda kolejna wizyta od lat w Doppio Cuore zachwyca niezmiennie. Carpaccio z ośmiornicy było idealnym balansem delikatności, słodkości i kwaśności. Czarne ravioli w towarzystwie małży po prostu rozpływały się w ustach. Pizza Cannibale na perfekcyjnie cienkim cieście, wspaniała, esencjonalna oraz wyraziście pikantna. Pani Eliza ma niesamowity talent a pani Ania stwarza atmosferę gościnności i bycia po prostu „u siebie” , wspaniałe miejsce na mapie Warszawy!”
“Miła obsługa, jedzenie pyszne. Nie trzeba było długo czekać. Polecam!”
“Wpadliśmy z narzeczonym na spontaniczny obiad i gorąco polecamy. W lokalu było dużo ludzi, zostaliśmy sprawnie obsłużeni i szybko otrzymaliśmy swoje gorące dania. Wszystko świeże i smaczne. Nasze zamówienie składało się z kurczaka w chrupiącej panierce oraz kaczki w sosie teriyaki”
“Odpowiednie miejsce na zjedzenie dobrego burgera. Wziąłem klasycznego i nie narzekam. Duży i pełen wołowiny. Pieczywo chrupkie, rzadko się takie spotyka. Polecam”
“Pyszne jedzenie , lokal z przyjemny klimatem obsługa szybka i miła . Zdecydowanie polecam to miejsce”
“Wspaniałe nowe drinki, w tym znakomity Porn Star z orzeźwiającą, świeża marakuja! Dania z karty - zawsze świeże i najlepsze w okolicy! Gorąco POLECAM!”
“Dobra Buła na Mokotowie to świetne miejsce na smacznego burgera. Buły świeże, mięso soczyste i dobrze przyprawione, porcje konkretne. Obsługa miła i sprawna, lokal czysty i przytulny. Idealne miejsce na szybki posiłek lub lunch ze znajomymi.”
“Dość niepozorne miejsce, ale warto je odwiedzić. Z całą pewnością szef kuchni wie jak profesjonalnie przygotować dobrego kurczaka - a to nie jest częste wbrew pozorom. Ceny umiarkowane, obsługa bardzo miła. Polecam.”
“Wspaniałe burgerki! Zamówiliśmy wersję mięsną i wege. Mięso idealne. Porcje ogromne, pyszna bułka. Frytki z batata top. Bardzo miła obsługa, interesujący klimat lokalu.”
“Uwielbiamy z mężem to miejsce! Za każdym razem, gdy jesteśmy na zakupach, jemy właśnie tutaj. Bardzo smacznie i porcje są duże.”
“Lubię tu wracać. Między innymi za powtarzalność. Kebab jest dobry i zawsze smakuje tak samo. Tak samo dobrze. Próbowałem też innych dań z ryżem i kurczakiem i też były przynajmniej dobre. Jeszcze ani razu nie miałem żadnego "problemu z brzuchem" a to często zdarza się nawet w wyżej ocenianych lokalach. Mimo sporego ruchu nie będziecie długo czekać na zamówienie. Lokal ogólnie czysty i schludny. Ostatnio mimo mrozu siedzieliśmy na zewnątrz pod "namiotem" z włączonym piecykiem gazowym i było przyjemnie. Obsługa zawsze miła. Dobrze Im z oczu patrzy. Bardzo dobre ceny. Na plus też parking, Z czystym sumieniem POLECAM.”
“Najlepszy kebab w okolicy Redutowej. Te za 15 zł chowają się. Jak zawsze świeża pita, mięso i inne składniki. Pycha. Ostatnimi czasy jadam codziennie i dzisiaj będzie już trzeci raz.”
“Pan Wojtek i Pan Ignacy to kelnerzy, którzy wykonują swoją pracę z wyjątkowym profesjonalizmem i kulturą osobistą. Są zawsze uśmiechnięci, uprzejmi i chętni do pomocy. Potrafią doradzić w wyborze dań, dbają o każdy szczegół obsługi i sprawiają, że atmosfera w lokalu jest naprawdę przyjemna. Dzięki ich zaangażowaniu i życzliwości każda wizyta staje się miłym doświadczeniem. Serdecznie polecam obsługę w wykonaniu obu Panów!”
“Przyjemne jedzenie. Zamówiliśmy sernik, który według relacji moich towarzyszy był bezbłędny i bardzo smaczny, oraz burgera wołowego. Burger dobry w smaku, bułka miękka, dodatki super, świeże warzywa, momentami mięso było za twarde, ciężko było je przekroić nożem. Frytki steakowe do burgera bardzo w porządku - chrupiące. Towarzyszyła nam herbata zimowa, była dość słodka, ale dobrze ją oceniam. Obsługa bez zarzutu, sympatyczna. Ceny są umiarkowane. Sam lokal - nie w moim guście, nie wyróżnia się niczym szczególnym. Łazienka pozostawia sporo do życzenia. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty, mogę polecić”
“Absolutna czołówka warszawskiej sceny gastro. Tatar jeden z najlepszych jakie jadłem, ragu z dzika z plackami ziemniaczanymi przepyszne. Gorąco polecam.”
“W sobotę wyszła na jaw istotna wada tego miejsca: jest czynne pn-pt 12:00-18:00, zamiast 24/7.”
“daje piąteczke ponieważ byłem w pobliżu, pamiętam u chłopaków, gdzie stołowałem się często, liczyłem na domowy obiad i się nie zawiodłem, ponieważ domowo było średnio, ale pysznie, sos truflowy jest wspaniały, a leniwe latają jak chmurki po talerzu ! cudo cuda cudy goni pozdrawiam serdecznie!!!”
“Uczestniczyliśmy pod koniec sierpnia z bliskimi na uroczystości zorganizowanej w tej restauracji - duże słowa uznania dla obsługi, która z uwagi na szczególny charakter tego spotkania, była przychylna, życzliwa i otwarta, a także pozwoliła gościom poczuć się swobodnie i dobrze w tym miejscu. Dziękujemy.”
“Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to miejsce! Porcje ogromne: zamówiłem schabowego z ziemniakami i frytkami z batatów i naprawdę nie byłem w stanie wszystkiego dojeść. A cena za taki zestaw była bardzo przystępna. Jedzenie świeże, smaczne i naprawdę dobrze przygotowane. Jedyny mały minus to muzyka, która trochę nie pasowała do klimatu restauracji, ale poza tym wszystko na duży plus.”
“Najlepszy makaron z owocami morza w Warszawie! Owoce morza świeże, super klimat i wspaniała obsługa, na pewno wrócimy spróbować innych dań:)”
“Polecam klub pictures ponieważ jest fajnej lokalizacji chociaż jest to nieco zapomniane miejsce. Szeroka oferta drinków przegryzki stoły Bilardowe i kilka innych atrakcji. Kulturka i spokój polecam”