Przegląd katalogu
- 728 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 728 wyników
Przeglądaj bar pub w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 728 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 808,560 opinii i ocen.
“Bardzo fajna kuflandia na spotkanie ze znajomymi i wypicie kilku głębszych w spokojnej, luźnej atmosferze.”
“Ładne wnętrze, pyszne wege pierożki w przystępnej cenie. Obsługa, z którą można porozmawiać i chcę się siedzieć dłużej. Duży wybór piw butelkowych i dobre drinki! :)”
“Klimat bardzo przyjazny. Świetna muzyka, dobre drinki, pyszne jedzenie. Barmanka w czarnych włosach z tatuażami - mega sympatyczna, miła i rozmowna. Skupiona na kliencie i oddająca się aktualnej atmosferze. Aż chce się wracać.”
“Mex burger w zestawie z frytkami i napojem. Bardzo dobry burger. Jeden z lepszych jakie jadłem. Nie opiszę wszystkiego ani nie zrobię recenzji bo jestem tylko klientem ale burger bardzo dobry. I nachosy nie przemoknięte. Szybko zrobiony i w rozsądnej jak nie bardzo dobrej cenie. I obsługa sprząta (przeciera) stoliki po każdym kliencie. Super. Polecam.”
“Nowe ulubione miejsce na mapie Warszawy! Po pierwsze kelner -Petar - profesjonalna obsługa, człowiek który pracuje z uśmiechem szczerym, a nie za karę. On pracował z przyjemnością. Bardzo duży plus. Wystrój super fajny klimat. Jedzenie - no tutaj rewelacja! Nie mam wszystkiego zdjęć bo znikało z talerzy z prędkością światła. Boczniaki w panierce czy mini rybki no to jest rewelacja. A sernik baskijski - chyba w top 3 baskijskich jakie jadłam na świecie. Koniecznie musimy wrócić na kolejne degustacje. A i zapomniałabym sangria - biała i czerwona i obie rewelacyjne. Polecamy szczerze !”
“Bardzo fajny klub. Dobre miejsce na koncerty. Ekstra obsługa i klimat. Polecam.”
“Naprawdę należy się solidne pięć gwiazdek! Zaczynając od lokalizacji, blisko dworca głównego i praktycznie wszędzie blisko. Przesympatyczna obsługa na recepcji spelniła moją prośbę i przygotowała niespodziankę urodzinową dla mojego męża. Po otworzeniu pokoju czekał na niego przepyszny tort czekoladowy z życzeniami. Dziękujemy Pani Nikoli. Wieczór natomiast spędziliśmy w barze gdzie obsługiwał nas bardzo miły i profesjonalny pan Michał. Dziękujemy za super serwis. Pokój czysty, nieziemsko wygodne duże łóżko i dobre wyposażenie.”
“Zorganizowaliśmy w Hotelu Jubileusz 35-lecia firmy - z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że wszystko przebiegło perfekcyjnie! Od samego początku współpraca z Panią Agatą była wzorowa - ofertę dostaliśmy 1 dzień po wysłaniu maila z zapytaniem. Następne wymiany wiadomości były zawsze szybkie, elastyczność w związku z naszymi zapytaniami oraz przeogromna życzliwość! Pani Agata była zawsze dostępna, pomocna i otwarta na nasze sugestie. Wielkie podziękowania należą się niej. Sala, na której organizowaliśmy imprezę była pięknie przygotowana - wystrój idealnie dobrany kolorystycznie pod barwy naszego firmowego logo, co zrobiło ogromne wrażenie na gościach. Kelnerzy dbali o każdy szczegół. Serwowana kolacja była podana co do ustalonego czasu. Podczas imprezy, kelnerzy też wszystkiego pilnowali. Dodatkowo, gdy potrzebowaliśmy przyjechać wcześniej, aby przygotować ściankę fotograficzną, nie było z tym najmniejszego problemu. Jedzenie w restauracji, jak również na uroczystej kolacji było przepyszne!!! Wszystko było świeże, smaczne i pięknie podane, Goście chwalili zarówno ciepłe dania, zimne jak i te na słodko. Cała impreza, obsługa podczas wydarzenia oraz zakwaterowanie gości podczas całego weekendu zasługują na najwyższą ocenę!!! Dziękujemy za wspaniałą współpracę z Panią Agatą i serdecznie polecamy to miejsce każdemu, kto potrzebuje zorganizować taką imprezę. Z przyjemnością przy organizacji kiedyś jeszcze takiego wydarzenia, z taką elegancją i uroczystością, wrócimy do tego Hotelu.”
“Świetne miejsce o wyjątkowej atmosferze. Jedzenie smaczne i porządnie przygotowane. Drinki absolutny sztos. Piątkowe tańce tworzą jeszcze lepszy klimat. Warto zajrzeć!”
“Pizzeria Fiamma na warszawskiej Pradze to miejsce, które od razu przenosi do Włoch – zarówno dzięki aranżacji wnętrza w typowo włoskim stylu, jak i klimatycznej muzyce sączącej się w tle. Obsługa jest przyjazna, pomocna i sprawia, że można poczuć się tu swobodnie. Sama pizza smakuje dokładnie tak, jak powinna smakować neapolitana – delikatnie przypieczone brzegi, puszyste i lekkie ciasto oraz dodatki najwyższej jakości. Składniki są świeże, dobrze dobrane i idealnie się komponują, tworząc spójną i pełną smaku całość. W menu znajdują się również inne dania, których z chęcią spróbuję przy kolejnej wizycie. To lokal, do którego zdecydowanie warto wracać.”
“Bardzo dobre drinki w odpowiedniej cenie, smaczne. Miły dodatek w formie popcornu. Czegoś brakuje jednak w środku, jeśli chodzi o wystrój.”
“Bardzo przyjemne miejsc o dwóch twarzach. Jedno bardzo młodzieżowe i imprezowe. Bar, parkiet, swiatla. Najróżniejsze drinki, tłum ludzi przy barze i na parkiecie. Drugie kameralne, spokojne, na piętrze niby w środku zamieszania ale jednak na tyle z boku aby móc cieszyć się rozmową jak i pysznymi daniami które mają w sobie coś wykwintnego jak i tajemniczego. Niektóre nazwy zastanawiają a składniki mogą wymagać pomocy od obsługi. No bo jak rozszyfrować emulsje jako składnik dania? Warto przyjść. Jest pysznie.”
“Nie mam w zwyczaju pisać opinii ale.. Nie wiem czy jadłam lepszego burgera w Warszawie. Proste smaczne bez dodatku złota żeby kosztowały bo 60zl ale jednocześnie tanie jak na jakość. Każdemu polecam szczerze odwiedzić to miejsce. Frytki z batatów super smaczne, chrupiące, nie przypalone i doprawione jak trzeba. Drwal (u mnie bez żurawiny ale za to z majonezem na moje życzenie) nie oszukany camembert i placek. Obsługa bardzo miła, serdeczna a Pani, która stała na barze uśmiechnięta i bez jakiejkolwiek oznaki, że jest tam za karę. Duuuzy plus i zdecydowanie będę wracać :)”
“Bardzo klimatyczne miejsce ze świetną muzyką zawsze i jeszcze lepszymi koncertami w weekendowe wieczory. My akurat trafiliśmy na Zespół Otulina i było naprawdę magicznie. W barze duży wybór drinków i piw. Bardzo fajne piwa z nalewaka, głównie czeskie, co wiadomo znaczy mega jakość, ale też jest np: bardzo smaczny Obołoń. Ceny spoko, obsługa miła, a dekoracja super, zwłaszcza po zmroku.”
“Wspaniałe miejsce! Wyprawialiśmy małe przyjęcie urodzinowe dla najbliższych. Jedzenie przepyszne,każde danie zamawiane z karty było bardzo smaczne. Wspaniala obsługa w każdej fazie począwszy od pierwszego kontaktu,po obsługę na sali. Bardzo przyjaźni właściciele, weseli,otwarci i zabawiający gości. Super kontakt i wielka otwartość. Polecam rowniez torty które można zamówić u córki właścicieli. Do niczego nie można sie doczepić i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z tak wspaniałego miejsca. Bardzo za wszystko dziekujemy. Edyta,T”
“Pomimo małego rozmiaru New Vegas to miejsce, które kojarzy mi się z młodymi artystami. Byłem dwa razy na koncercie kompletnie nieznanych i undergroundowych młodych bandów, a zabawę miałem świetną. Piwo w dobrej cenie, a do tego całkiem dobre. Polecam każdemu wpaść!”
“ciekawe miejsce świetny wystrój dobre jedzenie super desery jeszcze tu wrocimy:)”
“Rewelacyjne miejsce dla osób lubiących dobrą muzykę i drineczki oraz pozytywne shoty. Barmani znają się na rzeczy jak nikt inny. My uwielbiamy tam B52. Zawsze smakują odlotowo i tak samo. Polecam szczerze. Oczywiście lokal przyjazny czworonogom. Niedługo znowu tam będziemy.”
“Świetne miejsce! Klimat wyjątkowo przyjemny! Jedzenie bardzo nam smakowało, a zamówiliśmy 4 różne dania, więc widać, że po prostu mają tutaj dobrą kuchnię :) miejsce troche droższe, bo na 2 osoby wydaliśmy 230 zł, ale suma summarum jestem jak najbardziej zadowolony :) 4 za obsługę, bo miałem wrażenie, że kelnerzy trochę o nas "zapomnieli" i czekaliśmy dłużej niż osoby, które przyszły po nas, ale każdy ma gorszy dzień, więc ostateczna ocena 5/5 :)”
“Super przestrzeń na imprezę, bardzo klimatyczny wystrój i pomocna obsługa. Organizowałem tam urodziny i wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Gorąco polecam.”
“Kimi sushi - moje ulubione miejsce. Jedzenie zawsze pyszne, obsługa ekstra. Tym razem zamówiłam katsudon z kurczakiem. Bardzo polecam. Kurczak świetnie przygotowany. Był soczysty, miękki i przepyszny!!”
“Świetna restauracja, znakomite jedzenie, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Cieszę się, że trafiłem tu i to całkiem.przez przypadek... polecam!”
“Bardzo przyjemne miejsce na Starym Mieście w Warszawie:) Menu zaspokoi zarówno miłośników tradycyjnej polskiej kuchni jak i amatorów ciekawych połączeń smaków - szef kuchni potrafi zadbać o różne gusta.”
“Mój Warszawski top z kuchnią włoską! ❤️ Tak pysznych krewetek nie zjecie nigdzie indziej!”
“W bocznej ulicy, może umknąć uwadze, ale tuż za rogiem ... Wpadam tu od czasu do czasu na pyszne śniadania ... smaczne, obfite ale widać rękę dietetyka ... w sam raz na początek dnia ... Atmosfera miła dzięki obsłudze ... sympatycznym dziewczynom ... Polecam na przedpołudnie ... też z rodziną albo znajomymi ... ... Kiedyś sprawdzę obiad ...”
“Bardzo przyjemne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi lub wyjście we dwoje. Jedzenie smaczne, porcje duże, ceny przystępne :) Specjalnością lokalu są oczywiście drinki, w wersji % i bez %. Polecam pytać kelnera o "efekty specjalne", bo niektóre z drinków serwowane są w nietypowy sposób. Fajne przeżycie kulinarne i estetyczne. Polecam odwiedzić i spróbować samemu. My wrócimy na pewno jeszcze nie raz.”
“Świetne miejsce, polecam. Dobre śniadanko, bajgiel pycha. Super miejsce na drinki.”
“Miejsce bardzo klimatyczne. Przestronne wnętrze sąsiaduje z teatrem. Przesympatyczna obsługa. Pyszna kawa, pyszne przekąski, super ciasta, lody, wybór piw i alkoholi. Nastrojowa muzyka. W sam raz na niedzielne leniwe śniadanie, albo na wieczorne rozmowy przy winie.”