Opinie

  1. Pabloo Escobar ★★★★★

    Dobra Buła na Mokotowie to świetne miejsce na smacznego burgera. Buły świeże, mięso soczyste i dobrze przyprawione, porcje konkretne. Obsługa miła i sprawna, lokal czysty i przytulny. Idealne miejsce na szybki posiłek lub lunch ze znajomymi.

  2. Paweł Kowalski ★★★★★

    Bardzo dobre burgery, przyjechałem na zestaw Edzia pan zamiast powiedzieć że nie ma i trudno, zaproponował rekreację zestawu który byłby 3 razy droższy (z zestawem było taniej) wziąłem innego burgera oraz frytki z batatów, nie zawiodłem się. Frytki były przepyszne i aż tryskały świeżością oraz kolorem, burger miał bardzo dobrą bułkę, kotleta oraz ser który komponował się w perfekcyjną całość. Moja ostateczna ocena: 19/20 ponieważ na świecie perfekcji nie ma, chodziaż trzeba przyznać że było bardzo blisko do przełamania tej granicy.

  3. Tomasz ★★★★★

    Po kilku razach mogę śmiało dać uczciwą opinię. Burgery to jest TOP w Warszawie i piszę to z pełnym przekonaniem jako klient niejednej burgerowni. Próbowałem tutaj w większości pozycji z karty i na żadnym się nie zawiodłem. Ciekawostką jest na pewno burger z kozim serem. Polecam z sosem lekko ostrym. Lokal jest mikroskopijny więc jedzenie na miejscu może nie jest najbardziej komfortowe ale jakość wynagradza. Mięso, bułka, dodatki - wszystko gra i jest w dodatku bardzo lekkie, nie ma uczucia ciężkości po zjedzeniu nawet największego burgera. Polecałem to miejsce już kilku znajomym - wszystkie opinie pozytywne

  1. Yuliia Sylvester ★☆☆☆☆

    Gramat. Sos w burgerze jest mega ostry, lokal nie informuje w ogóle o tym. Bułka jakaś spleśniała. Mięso śmierdzące, nie do smażone.

  2. Mariia Horiacha ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce ,dawno nie jadłam takich świeżych i dobrych burgerów! Super obsługa i miła atmosfera!

  3. Jakub Wojewódzki ★☆☆☆☆

    Niestety ale mimo iż uważam, że Dobra Buła to najlepsze burgery nie tylko w Warszawie ale w całej Polsce musze wystawić negatywną opinię. Trzy razy miałem taką samą sytuacje, dzwonię w przedziale czasowym od godziny do pół godziny przed zamknięciem i pytam czy można jeszcze zamówić z odbiorem własnym, pan z łaską odpowiada, że można. Choć jestem nerwowy, zagryzałem język grzecznie złożyłem zamówienie i przychodzę odebrać 15 minut (przy ostatnim zamówieniu, wcześniej to było 30 minut ) przed zamknięciem. Widać, że kasjer ma muchy w nosie, i robił łaskę, że mogę zapłacić. Myśl o tym, że nie długo wciągne dobrego burgerka rekompensuje mi jego fochy niczym kobiety przed okresem. Podkreślam, trzy razy miała miejsce taka sytuacja, otwieram burgerka w domu a tu co, dobrze wysmażony burger jest spalony, boczek spalony na kamień i do wyrzucenia. Nie wiem, ale jeżeli było robione to po złości to zmienia się godzinę pracy lokalu i nie przyjmuje zamówień godzinę do zamknięcia. Prosty temat. Robienie czegoś takiego nie służy wam, i jako stały klient uważam to za brak szacunku do klienta. Ten lokal omijam szerokim łukiem mimo iż mam go pod domem. Będę jeździł na Ochotę. A jeżeli kasjer nie radzi sobie w życiu niech idzie na siłownie odreagować a nie na klientach. Pozdrawiam

  1. Damian Konieczek ★★★★★

    Bardzo dobry burger. Starannie przygotowany, stopień wysmażenia prawidłowy. Dostawa szybka.

  2. Klaudia Jodłowska ★★★★★

    Zamówiłam dzisiaj New York Burgera z odbiorem osobistym gdyż pracuje kilkanaście kroków dalej i muszę przyznać, że burger był przepyszny. Świeża bułka, pyszne i świetnie wysmażone mięso, cała reszta również super ❤ Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Byłam pierwszy raz i na pewno nie będzie to ostatni. Mega polecam!

  3. Polka Warszawianka ★★★★★

    Moja opinia na razie jest pozytywna,burger był pyszny, uwielbiam burgery więc czym prędzej poszłam do nowo otwartej burgerowni spróbować tamtejszych bułek. Pierwsze wrażenie ...ok..będę wracać .Burger kozi -bardzo dobry. Lepszy niż dwa poprzednie, które jadłam-crispy i z plackiem ziemniaczanym. Polecam,

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dobra Buła?

Dobra Buła znajduje się przy Czerniakowska 139, Śródmieście, 00-454 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dobra Buła?

Można skontaktować się z Dobra Buła pod numerem +48 530 130 131

Jak można dotrzeć do Dobra Buła?

Do Dobra Buła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements