Przegląd katalogu
- 265 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 265 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 265 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 60,861 opinii i ocen.
“Pyszne śniadania oraz kawa :) Miła, uśmiechnięta obsługa. Napewno tu jeszcze wrócę, niskie ceny jak na to że kawiarnia mieści się w galerii :)”
“Polecam ! Zawsze wszystko świeże i smaczne , bardzo miła obsługa !”
“Dogodna lokalizacja i parking, gustownie urządzone, zadaszone stoliki na zewnątrz. Lody SUPER - jedne z najlepszych w mieście i dość spory wybór smaków. Każdy znajdzie coś dla siebie :-) Po za tym porządna kawka i ciasta. Bardzo miła atmosfera. POLECAM !”
“Fajny sklep zawsze swieze pieczywo dobre wedliny i piwa inne niz w innych sklepach”
“Gorąco polecam firmę każdemu, kto szuka rzetelnego i skutecznego rozwiązania problemów z filtrem DPF”
“Świetny warsztat samochodowy – szybko zdiagnozowali usterkę i jeszcze tego samego dnia odebrałem sprawne auto. Uczciwe podejście, dobre ceny. Polecam!”
“Jedzenie bardzo smaczne, ceny przestępne. Obsługa bardzo miła, krótki czas oczekiwania na jedzenie. Polecam”
“Kino chociaż małe i skromne, to niczego mu nie brakuje. Tanie bilety na seansy są dużym plusem. Budynek pięknie odremontowany, robi wrażenie”
“Jeden z nielicznych sklepów który uczciwie piszę o filtrach hepa do odkurzaczy zelmer - na dużym portalu sprzedawcy sprzedają niebieski filtr z uszczelkami niewiadomego pochodzenia z opisem na zasadzie kopiuj wklej że niby pasuje do syrius 1600 a w rzeczywistości tylna klapa się nie domyka, a pasuje tylko jeden czarny płaski bez uszczelek oferowany przez Państwa i plus za darmową dostawę i różne akcseria typu reduktory czy filtry.”
“Bardzo smaczne lody, dobra kawa i klimatyczne miejsce w centrum Rzeszowa. Obsługa na plus. No i miejsce z wieloletnią (kilkudziesięcio letnią) tradycją. POLECAM.”
“Od połowy stycznia 2022 działa żabka w miejscu dawnego sklepu ogólnospożywczego. Obok dalej działa hurtownia materiałów budowlanych.”
“Świetna obsługa, super kasjerka Celina ! Brakowało takiej ogarniętej kasjerki w tym miejscu :)”
“Cudowne miejsce, do którego często wracam! Kawiarnia zachwyca swoim przytulnym wnętrzem, czuć tu spokój i dobrą energię. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, a kucharz - Pan Sebastian- to prawdziwy mistrz, który potrafi wyczarować smaki, na długo zapadające w pamięci. Idealne miejsce na chwilę relaksu, spotkanie z przyjaciółmi albo po prostu pyszną kawę i coś słodkiego.”
“Dziękuję serdecznie za fachową obsługę. Razem z Mailem jesteśmy zadowoleni. Serdecznie polecamy, w tym miejscu są osoby, które znają się na swojej pracy i mają serce do zwierząt. Polecam!”
“Miałam przyjemnisc być gościem na Motokreglach, przyjazne tory na kręgielni, smaczne jedzonko, polecam”
“Kilka dni temu sterylizowaliśmy tam buldoga francuskiego. Wszystko dokładnie wyjaśnione przed zabiegiem i na czas. Po kilku godzinach od zostawienia psa zadzwoniłam aby zapytać czy mam coś przygotować, kupić.. ( pierwszy raz sterylizowałam suczkę) Dr Oręziak przekazał wszystkie informacje oraz to jak czuję się piesek i co się z nim dzieje ( mimo że nie pytałam, bo wiem ile mają pracy). Po zabraniu psa na drugi dzień niepokoiła mnie rana, wysłałam wiadomość ze zdjęciem. Po dosłownie kilku minutach dostałam telefon od doktora, który mnie uspokoił i powiedział że tak ma to wyglądać. Była to nasza pierwsza wizyta bo jesteśmy z innego miasta. Zdecydowaliśmy się na zabieg tam, bo mają świetny sprzęt i wielu znajomych tam leczy zwierzaki. Cena adekwatna do jakości. Informacje konkretne. Sunia po 4 dniach od zabiegu czuje się świetnie. Na pewno jeszcze skorzystamy. Dziękujemy”
“Bardzo miła i pomocna obsługa, produkty gastro bardzo smaczne, polecam !!!”
“Ja z obsługą się dogadałem. Polecił mi sprzedawca pizzę bo potrzebowałem coś przekąsić ciepłego na szybko i jak na tylko pizzę z żabki no to była w porządku.”
“moja najbliższa Żabka. Fajna FB, więc sklep zadbany i obsługa na poziomie. Polecam)”
“Miałem dzisiaj ochotę na kawę ale nie wiedziałem jaką i wtedy miła, ładna Pani (Eliza) poleciła mi ice latte i było pysznie i ogólnie bardzo fajna obsługa. Przyjdę jutro ”
“Wszystko pod ręką, miła obsługa, szybkie zakupy. POLECAM”
“Chciałam się podzielić miłym doświadczeniem! Po zmianie właściciela sklepu widać ogromną różnicę! Sklep jest przede wszystkim czysty! Obsługa jest bardzo sympatyczna, nienachalna, uśmiechnięta! Zazwyczaj omijałam ten sklep, teraz jestem pewna, że będę wstępować tam częściej!”
“Fajne widoki , dobre miejsce na zabawy z dziećmi . Szkoda , że prawie brak parkingu. Ten co jest jest na parę samochodów.”
“Żabka jak Żabka, najlepsza na sytuacje awaryjne, wszystko czego potrzebowałem kiedykolwiek to jest, ceny jak w Żabce. Parking może i ciasny, a kierowcy czasem bez pomysłu jak skutecznie wykorzystać dostępną przestrzeń i zamiast 4 aut wchodzą dwa, ale jak ktoś się obawia o manewry to po drugiej stronie ulicy szeroki parking jest.”
“Klimat bardzo cieplutki , obsługa bardzo miła polecam cieplutko”
“Czysty sklep, duży wybór i bardzo miła, sympatyczna i pomocna obsługa - szczególnie Pan Bartek i Pani Marysia. Pozdrawiam i polecam”
“Te lody tajskie to prawdziwa uczta dla podniebienia, a zwłaszcza w towarzystwie pysznej bitej śmietany! Świetnie że można zbierać to pieczątki bo w nagrodę można odebrać darmową herbatę!! ”
“Moje ulubione miejsce na kawę w galerii Millenium. Zawsze smaczna kawa, duży wybór smaków. Fajne desery i ogromny plus za wersję wegańskie!”
“Obsługa zasługuje na ogromne wyróżnienie – Pan życzliwy i serdeczny, aż chce się usiąść i odpocząć przy filiżance kawy. Idealny punkt, by złapać chwilę dla siebie.”