Zamówiłam zapiekankę i naprawdę nie jadłam nigdy tak okropnej. Prawdopodobnie była to mrożonka bo bułka z zewnątrz mocno przypieczona a w środku ledwo co ciepła. Naprawdę tak ciężko udusić pieczarki i zrobić na świeżo? Ponad pół wylądowało w koszu bo naprawdę ciężko było to zjeść. Całe szczęście widząc ostatni komentarz że się nią nie zatrułam.
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina ★☆☆☆☆
-
shantel p ★★★★☆
Spoko jedzenie, bułka tylko od zapiekanki mocno zapowietrzona a spał czosnkowy to bardziej koperkowy.
-
januszmix ★★★☆☆
Jedzenie Ok, ale zapach :( zróbcie coś z tym zapachem smażonego oleju. Ten sam lokal rok, dwa lata temu nie było tego problemu. A z umytą głowa z basenu wchodzić do tego „zapachu” jest ciężko.
-
Mariposa S. ★★☆☆☆
Ładny wystrój lokalu, ale po chwili przy stoliku dał się wyczuć spalony olej, który palił po oczach. Pierwsze co mnie zdziwiło, to podanie dania na miejscu jak na wynos (pudełko styropianowe, plastikowe sztućce), dlaczego?? Pracowałam w dwóch małych kawiarniach, gdzie zlew z wyparzarką mieścił się na 2m2 osłonięty jedynie kawałkiem ściany i dało się to ogarnąć nawet przy full obłożeniu stolików. Frytki z posypką przeciętne, określiłabym jako zjadliwe, kurczak przynajmniej nie był wysuszony tylko miękki. Może pomyślicie o dodaniu do nich sałatki?? Sos tysiąca wysp mega przesolony (nie tylko ja próbowałam), pozostawił smak na długo. Niezbyt zachęciło mnie to wszystko do kolejnych odwiedzin, ale jestem na basenie tak często, że pewnie zamówię tam w innym czasie coś się innego,żeby porównać.
-
Ka ★★★★☆
Po basenie człowiek naprawdę jest głodny, dlatego warto zrobić kolejny rekonesans smakowy.
-
Ryszard van den Berg ★★★★☆
Bardzo miła, pomocna i sympatyczna obsługa. Czas realizacji zamówienia bardzo szybki. Ceny przystępne. Potrawy smaczne. Bardzo dobre miejsce na zaspokojenie dużego jak i małego głodu.
-
Andrzej Sowa ★☆☆☆☆
Kebab nie warty uwagi. Może nie jest dobry, ale za to drogi. Surówki słabe, mięso średnie, do tego tortilla niedopieczona i gumowa. Jak za 24zł to kebab "gigant" jest wielkości średniego u konkurencji. Jak się nic nie zmieni to szkoda czasu i pieniędzy na tego kebaba. Edit: Jak widzę Panie pracujące w tym 'kebabie' oraz ich rodzina i znajomi sztucznie zawyżają opinię google. Dla upewnienia się, że moja sytuacja nie była przypadkowa poprosiłem znajomego, żeby dał mi znać jak już spróbuje i ku nikogo zaskoczeniu wyraził bardzo podobną opinię do mnie... Na dobrą opinię trzeba sobie zapracować a nie samemu wystawiać 5 gwiazdek. Jak ktoś chce zjeść względnie dobrego kebaba w Sokołowie to polecam jak na tę chwilę kebabowe love
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres O kurka wodna!?
O kurka wodna! znajduje się przy Pileckich 5, 36-050 Sokołów Małopolski, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do O kurka wodna!?
Można skontaktować się z O kurka wodna! pod numerem +48 731 793 756
Jak można dotrzeć do O kurka wodna!?
Do O kurka wodna! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku