Przegląd katalogu
- 72 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 72 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Poznaniu, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 72 wyników w Poznaniu, Wielkopolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 6,320 opinii i ocen.
“Duży wybór produktów. Bardzo miła i wykwalifikowana obsługa! Polecam!”
“Szpital kojarzy się z miejscem, w którym jest dużo negatywnych emocji, którymi nasyca się personel i potem sączy trucizną niewinnym osobom z otoczenia. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy podczas mojego pobytu nie spotkałem się z ani jedną osobą która byłaby jakkolwiek niemiła czy nieuprzejma! Jestem pod olbrzymim wrażeniem, bo to nie jakość farby na ścianach czy estetyka korytarzy wpływa na dobrostan pacjentów a właśnie zachowanie personelu. I mówię tutaj o całym łańcuchu - o recepcji, depozycie, kawiarence, profesjonalistach na oddziale ortopedycznym (oraz innych, z którymi miałem do czynienia). Pełna profeska i widać że szpital przechodzi sporo remontów, więc pod względem infrastruktury widzę że też będzie tylko lepiej. Bardzo dziękuję!”
“Nigdy na żadnym SORze nie potraktowali mnie tak dobrze jak tutaj. Wiadomo, swoje trzeba odczekać, bo ludzi jest sporo. Co chwilę jednak miałam jakieś badanie lub konsultację, nikt nie zbagatelizował mojego problemu. I wszyscy mili i uśmiechnięci. Żeby każdy SOR taki był to świat byłby piękniejszy. Pozdrawiam wszystkich, którzy się mną zajmowali.”
“Polecam gorąco. Spotykam się z Panią Teresą, która jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą. Cierpliwie wysłucha i pokrzepi, doradzi życzliwie. Terminy nie są odległe a kontakt otwarty na innych.”
“Wspaniałą lekarka ,bardzo rzetelna i profesjonalne podejście .Polecam”
“Oblałem tu niejeden egzamin ale zawsze wracam. Bardzo klimatyczne i przyjazne studentom miejsce. Polecam.”
“Opieka medyczna na wysokim poziomie. Jedyny minus to brak gabinetu szczepień ( na szczepienia z dzieckiem trzeba jechać na Solną).”
“Bardzo sympatyczne miejsce dla dzieciaków. Instyktorzy, których da się lubić i bezproblemowe formalności.”
“W NUNA Zostałam zaopiekowana na najwyższym poziomie. Wreszcie dobrano odpowiedni metody pracy i produkty tak aby moje paznokcie wyglądały idealnie:) Zero odprysków, pęknięć czy zaoranych skórek! Dodatkowo bardzo duzo nauczylam sie o przyczynach moich wcześniejszych problemów z paznokciami. Doceniam profesjonalizm, zaangazowanie i dbałosc o klienta, dlatego przychodzę od lat i zawsze jestem zadowolona :) Wspaniała atmosfera w salonie sprawia, że czuję się tam fantastycznie! Ogromnie polecam!”
“Cudowny trener! ;-) Poprzez urozmaicone zajęcia i rozwijanie techniki wszystkich elementów różnych styli pływackich, Pan Maksymilian wspiera syna w osiąganiu coraz lepszych wyników. Potrafi zbudować z dzieckiem relację opartą na zaufaniu oraz wzajemnym szacunku. Równie ważną kwestią jest mobilizujące wsparcie mentalne, które jest nie do przecenienia! Syn uwielbia treningi z Panem Maksymilianem, zwłaszcza, iż poczynił niesamowite postępy i zdobywa medale na różnych zawodach ;-) Pan Maksymilian jest nie tylko świetnym instruktorem, który rozwija potencjał dziecka, ale również poprzez swój przykład inspiruje do stawiania sobie nowych, sportowych wyzwań! Dziękujemy z całego serca!”
“Bardzo miły Pan, pomaga w wyborze. Poświęca czas, wszystko tłumaczy i daje porady. Ceny też bardzo przystępne. Polecam Serdecznie.”
“Przestronna, dobrze wyposażona apteka. Obsługa zawsze przyjazna i pomocna - bardzo zaangażowana w potrzeby klientów.”
“W końcu za namową koleżanki dałam się skusić na wizytę w Salonie Uroda u Kingi i Ani i... krótko mówiąc - dziękuję za polecenie tego miejsca! Od dłuższego czasu jestem stałą klientką obu dziewczyn i nie zamienię ich na nikogo innego :) Szybkie tempo pracy, profesjonalnie wykonana usługa i przede wszystkim optymistyczne podejście do klienta to zalety tego miejsca. Obie Panie są bardzo wyrozumiałe i tak sympatyczne, że nawet po skończonej usłudze nie chce się wychodzić :) Polecam Salon Uroda, bo pracują w nim kobiety z powołania i mimo ciężkiej pracy z klientem są wiecznie uśmiechnięte i chętne do pracy :) Dziwi mnie wcześniejsza opinia Pani Agnieszki, że musiała czekać ok 20 min i tak bardzo ją to oburzyło. Droga Pani - salon kosmetyczny, to stała praca z ludźmi, którzy mają różne wymagania i nie da się w 100% oszacować czasu, który poświęci się danemu klientowi. Nigdy nie czekała Pani w kolejce do lekarza, mimo umówionej godziny? Swoją opinię oceniła Pani na podstawie jednego opóźnienia, więc polecam wybrać się do jakiekolwiek centrum handlowego na "wyspę", na której wykonują manicure, bo sądząc po Pani wypowiedzi to właśnie na taki poziom usług Pani zasługuje. Korzystam z Salonu Uroda od kilku lat i ani razu nie zdarzyło mi się czekać, a zapisuję się na godziny najbardziej oblegane. POLECAM SALON URODA :)”
“Wspaniały Salon Masażu i Urody. Właściciel, człowiek wielmożny i szczodry, godny poszanowania. Personel wyśmienity, zwłaszcza Szanowna Pani Aneta Anna - kobieta która wie co zrobić z nożyczkami jak i grzebieniem. Serdecznie polecam z całego serca”
“Przepiękny wystrój, podkreślający historyczne znaczenie apteki i bardzo sympatyczna obsługa (super Pan farmaceuta), polecam!”
“Bardzo dobra apteka fachową i miła obsługa zwłaszcza Pani blondynka w okularach”
“Bardzo dobra obsługa, ceny nie co większe niż w sieciówkach, ale to raczej normalne. Mają duży asortyment i skompletowali mi zamówienie po porannym telefonie.”
“Kolejna wizyta w gabinecie i oczywiście jak zwykle wszystko na +. Leczenie kanałowe wykonane fachowo.”
“Pan Marcin jest skarbnicą wiedzy . Profesjonalne podejście, wsparcie podczas szkolenia. Bardzo polecam !”
“Polecam serdecznie Panią Magdalenę Migda. Jedna sesja z Panią Magdą nam pomogła. Ciepła osoba, wnikliwa terapeutka, doskonała obserwatorka i słuchaczka. Dziękujemy!”
“Rewelacyjna obsługa klienta. Polecam!”
“Korzystam z konsultacji i jestem zadowolony:)”
“P. Maja pokazała mi jak inaczej mogę spojrzeć na swoje problemy. Jest bardzo ciepła i profesjonalna, polecam każdemu, kto zastanawia się nad rozpoczęciem terapii.”
“Treningom towarzyszy świetna atmosfera. Klub organizuje cykliczne wyjazdy szkoleniowe dla kadry instruktorskiej, obozy sportowe dla dzieci i młodzieży. Szkoła prowadzone jest przez multimedalistę Mistrzostw Polski i medalistę mistrzostw Europy sensei Macieja Kowlaczyka 4 DAN. Sensei Maciej to świetny trener, super gość.”