Przegląd katalogu
- 17 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 17 wyników
Przeglądaj university w Poznaniu, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 17 wyników w Poznaniu, Wielkopolskie. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 1,252 opinii i ocen.
“Świetne zajęcia, prowadzący starają się zainteresować przedmiotem. Od pierwszych zajęć były preparaty a także manekiny”
“moja przyjaciolka agata nachodzi was pod uniwersytetem i mowi ze tam chodzi zgloscie to”
“Niezła renowacja i odnowienie obiektu tak w środku jak i na zewnątrz. Ciekawe rozwiązania architektoniczne.”
“Jedna z lepszych uczelni medycznych w Polsce. Ciekawy budynek i otoczenie.”
“Przed laty nazywała się Akademia Medyczna. Wiele, wiele razy przechodziłem przez te schody. Teraz jest już tylko nostalgicznym wspomnieniem.”
“Z całego serca chciałabym podziękować Pani Asi , Pani Laurze oraz Pani Ewie – wspaniałym pielęgniarkom ze szpitala psychiatrycznego – za opiekę, wsparcie i obecność w najtrudniejszych chwilach mojego życia. Dziękuję za każdą rozmowę, za dobre słowo, za cierpliwość i ciepło, którym mnie otaczałyście, gdy było naprawdę źle. Wasza obecność dawała mi siłę i poczucie, że nie jestem sama. Dziękuję bardzo są panie najlepszymi pielęgniarkami ❤️”
“Piękne 3 lata spędziłam na tej uczelni i po zdobyciu tytułu licencjata zdecydowałam się zostać jeszcze na magisterce. Kierunek wychowanie fizyczne polecam każdemu, kto chce pracować w zawodzie i przygotować się do tego pod kątem merytorycznym i praktycznym. Dużo zajęć praktycznych, wspaniali wykładowcy, niezapomniany obóz sportowy. Czesne obiektywnie niewysokie, za dobre wyniki można dostać stypendium w dużej kwocie. Dziwią mnie negatywne opinie, jakbym czytała o zupełnie innej uczelni. Może takie oceny pochodzą od osób, które nie chodziły na zajęcia. Nigdy nie miałam problemu z szybkim załatwieniem czegokolwiek w Dziekanacie, Rekrutacji i Biurze Karier - pracują tam same pomocne osoby. Kontakt z Dziekanami i Prodziekanami też był zawsze bardzo przyjemny i prosty. Polecam studia w tym miejscu każdemu, kto chce się czegoś dowiedzieć, nauczyć i poważnie podchodzić do zdobytego zawodu.”
“Podzielę się swoim osobistym doświadczeniem jako była studentka uczelni Varsovia, filii w Poznaniu, na kierunku Psychologia. Pomimo różnych wyzwań, z którymi uczelnia musiała się zmierzyć, w tym trudności wynikających z sytuacji niezależnych od niej, zawsze czułam, że priorytetem są studenci i ich komfort nauki. Zmieniałam filię z Warszawy na Poznań i muszę przyznać, że zespół w Poznaniu otoczył mnie pełnym wsparciem. Wszystkie formalności związane z przeniesieniem zostały załatwione sprawnie i profesjonalnie, co pozwoliło mi kontynuować naukę bez problemów. Biuro Obsługi Studenta oraz dział dyplomowania były zawsze pomocne i dostępne, a kontakt z uczelnią przebiegał bez zarzutów. Pomimo pewnego chaosu organizacyjnego w przeszłości, uczelnia starała się stanąć na nogi i zapewnić studentom jak najlepsze warunki. Moje zaliczenia, oceny i wszelkie formalności były realizowane bez większych trudności. Dzięki temu mogłam skupić się na nauce, napisaniu pracy magisterskiej i ukończyć wymarzone studia. Oczywiście, jak wszędzie, wykładowcy i pracownicy są różni, jednak moja ogólna opinia o uczelni jest bardzo pozytywna. Znaczna większość kadry była przyjazna i bardzo pomocna – mimo że sami znaleźli się w trudnej sytuacji związanej z wyzwaniami, jakie uczelnia musiała przezwyciężyć. Mierzyli się z negatywnymi opiniami i mieli nawał pracy, a mimo to starali się wspierać studentów i zapewnić im jak najlepsze warunki do nauki. Z pełnym przekonaniem mogę polecić filię w Poznaniu – to miejsce, które dba o swoich studentów i ich rozwój, nawet w obliczu wyzwań.”
“Piękny, zwłaszcza oświetlony nocą, budynek, który już wkrótce będzie również mniej szkodliwy dla środowiska.”
“Bardzo przyjazne miejsce, dużo przestrzeni zielonej, klimatyzowane sale, automat z kawą, profesorowie bardzo wyrozumiali choć zdarzają się wyjątki, napewno będę miło wspominał. Polecam wszystkim co chcą iść na studia rolnictwa itp.”