Bezczelność córkę zapisałam na hennę i została odwołana rezerwacja
Opinie
-
Agnieszka Kurpis ★☆☆☆☆
-
Natalia Szęk ★★★★★
Polecam!! Byłam na usługach Pani Kingi i Pani Ani nie raz i na pewno będę wracać. Paznokcie zawsze są perfekcyjne, salon jest sterylny aż miło spędza się czas:) polacam każdemu kto lubi mieć sprawnie i w miłej atmosferze wykonana usługę. Pani Ania potrafi dobrać i doradzić zabieg dla dojrzałej oraz dla młodej osoby. Zabiegi wykonywane zawsze na czas nigdy mi się nie zdarzyło, aby usługa była odwołana lub opóźniona. Daje tylko 5 gwiazdek bo nie ma więcej :)
-
Natalia Kasperczak ★★★★★
Polecam!! Byłam na usługach Pani Kingi i Pani Ani nie raz i na pewno będę wracać. Paznokcie zawsze są perfekcyjne, salon jest sterylny aż miło spędza się czas:) polacam każdemu kto lubi mieć sprawnie i w miłej atmosferze wykonana usługę. Pani Ania potrafi dobrać i doradzić zabieg dla dojrzałej oraz dla młodej osoby. Zabiegi wykonywane zawsze na czas nigdy mi się nie zdarzyło, aby usługa była odwołana lub opóźniona. Daje tylko 5 gwiazdek bo nie ma więcej :)
-
Agnieszka Leśniewicz (Agatka) ★☆☆☆☆
Punktualność nie jest mocną stroną pani Kingi. Z usług w tym "salonie" korzystałam od kilku lat i zawsze, gdy przyszłam na wizytę były opóźnienia 10 lub 15 minut. Dzisiaj, chociaż byłam umówiona, jak zwykle na konkretną godzinę, to czekałam 26 minut. Pani Kinga ma w zwyczaju "wciskać" inne klientki pomiędzy te wcześniej umówione. Normą u pani Kingi jest to, że przekłada wizyty na inny dzień lub przesuwa je na inne godziny. Są inne, lepsze salony kosmetyczne, w których szanuje się klientów i ich czas, a za niepochlebną opinię nie szuka się odwetu. Daję jedną gwiazdkę, ponieważ nie mogę dać 0.
-
Aga (Agatka) ★☆☆☆☆
Punktualność nie jest mocną stroną pani Kingi. Z usług w tym "salonie" korzystałam od kilku lat i zawsze, gdy przyszłam na wizytę były opóźnienia 10 lub 15 minut. Dzisiaj, chociaż byłam umówiona, jak zwykle na konkretną godzinę, to czekałam 26 minut. Pani Kinga ma w zwyczaju "wciskać" inne klientki pomiędzy te wcześniej umówione. Normą u pani Kingi jest to, że przekłada wizyty na inny dzień lub przesuwa je na inne godziny. Są inne, lepsze salony kosmetyczne, w których szanuje się klientów i ich czas, a za niepochlebną opinię nie szuka się odwetu. Daję jedną gwiazdkę, ponieważ nie mogę dać 0.
-
Agnieszka Walocha ★★★★★
W końcu za namową koleżanki dałam się skusić na wizytę w Salonie Uroda u Kingi i Ani i... krótko mówiąc - dziękuję za polecenie tego miejsca! Od dłuższego czasu jestem stałą klientką obu dziewczyn i nie zamienię ich na nikogo innego :) Szybkie tempo pracy, profesjonalnie wykonana usługa i przede wszystkim optymistyczne podejście do klienta to zalety tego miejsca. Obie Panie są bardzo wyrozumiałe i tak sympatyczne, że nawet po skończonej usłudze nie chce się wychodzić :) Polecam Salon Uroda, bo pracują w nim kobiety z powołania i mimo ciężkiej pracy z klientem są wiecznie uśmiechnięte i chętne do pracy :) Dziwi mnie wcześniejsza opinia Pani Agnieszki, że musiała czekać ok 20 min i tak bardzo ją to oburzyło. Droga Pani - salon kosmetyczny, to stała praca z ludźmi, którzy mają różne wymagania i nie da się w 100% oszacować czasu, który poświęci się danemu klientowi. Nigdy nie czekała Pani w kolejce do lekarza, mimo umówionej godziny? Swoją opinię oceniła Pani na podstawie jednego opóźnienia, więc polecam wybrać się do jakiekolwiek centrum handlowego na "wyspę", na której wykonują manicure, bo sądząc po Pani wypowiedzi to właśnie na taki poziom usług Pani zasługuje. Korzystam z Salonu Uroda od kilku lat i ani razu nie zdarzyło mi się czekać, a zapisuję się na godziny najbardziej oblegane. POLECAM SALON URODA :)
-
Agnieszka Iwińska ★★★★★
W końcu za namową koleżanki dałam się skusić na wizytę w Salonie Uroda u Kingi i Ani i... krótko mówiąc - dziękuję za polecenie tego miejsca! Od dłuższego czasu jestem stałą klientką obu dziewczyn i nie zamienię ich na nikogo innego :) Szybkie tempo pracy, profesjonalnie wykonana usługa i przede wszystkim optymistyczne podejście do klienta to zalety tego miejsca. Obie Panie są bardzo wyrozumiałe i tak sympatyczne, że nawet po skończonej usłudze nie chce się wychodzić :) Polecam Salon Uroda, bo pracują w nim kobiety z powołania i mimo ciężkiej pracy z klientem są wiecznie uśmiechnięte i chętne do pracy :) Dziwi mnie wcześniejsza opinia Pani Agnieszki, że musiała czekać ok 20 min i tak bardzo ją to oburzyło. Droga Pani - salon kosmetyczny, to stała praca z ludźmi, którzy mają różne wymagania i nie da się w 100% oszacować czasu, który poświęci się danemu klientowi. Nigdy nie czekała Pani w kolejce do lekarza, mimo umówionej godziny? Swoją opinię oceniła Pani na podstawie jednego opóźnienia, więc polecam wybrać się do jakiekolwiek centrum handlowego na "wyspę", na której wykonują manicure, bo sądząc po Pani wypowiedzi to właśnie na taki poziom usług Pani zasługuje. Korzystam z Salonu Uroda od kilku lat i ani razu nie zdarzyło mi się czekać, a zapisuję się na godziny najbardziej oblegane. POLECAM SALON URODA :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Uroda Poznań?
Salon Uroda Poznań znajduje się przy Osiedle Czecha 82a, Nowe Miasto, 61-289 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Uroda Poznań?
Można skontaktować się z Salon Uroda Poznań pod numerem +48 736 628 395
Jak można dotrzeć do Salon Uroda Poznań?
Do Salon Uroda Poznań można dotrzeć, korzystając z poniższego linku