Przegląd katalogu
- 72 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 72 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Poznaniu, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 72 wyników w Poznaniu, Wielkopolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 6,320 opinii i ocen.
“Świetne miejsce, osoby prowadzące zajęcia mają gigantyczną wiedzę. Każdy może się poczuć bardzo komfortowo. Polecam każdemu kto rozważa rozpoczęcie swojej przygody z pilatesem. Dodatkowo sklepik, który jest bardzo dobrze wyposażony. ❤️”
“Jako, że miałem do czynienia z wieloma agencjami ubezpieczeniowymi z Poznania mam pewien przekrój przez ubezpieczenia. W agencji Complex ubezpieczyłem swój samochód (PZU oraz Link4) oraz mieszkanie (PZU). Porównując ceny z innymi agencjami nie wahałem się wcale:) Jednym słowem- polecam ubezpieczenia Complex:)”
“To wspaniałe miejsce pełne życzliwych ludzi. Serdeczne podziękowania dla Pani Karoliny Pawlaczyk za serce do dzieci, nieziemską cierpliwość, niegasnacy uśmiech i ciepło dzięki któremu moje dziecko nie chciało przestać chodzić na terapię. A dzięki ogromnej wiedzy i zdobytym zaufaniu synka terapia SI przynosiła niesamowite efekty. Dziękujemy!”
“Polecam skorzystać z pomocy p. doktor Oliwii. Bardzo mi pomogła przy usuwaniu włókniaków z szyji. Profesjonalne podejście do tematu, profesjonalny sprzęt, wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób, parę chwil i było po zabiegu. Dziękuję bardzo za pomoc.”
“Świetne zajęcia, prowadzący starają się zainteresować przedmiotem. Od pierwszych zajęć były preparaty a także manekiny”
“Spędzam tam kilka godzin w tygodniu i nadal mi mało. ♥️”
“Polecam serdecznie Szpital w Kowanówku. W szpitalu wszczepiono mi stymulator, przebadano mnie bardzo dokładnie zarówno przed jak i po zabiegu. Wspaniała Pani Ordynator Kardiologii, która przyjęła mnie z otwartymi ramionami. Pani anestezjolog, lekarze, cały zespół w szpitalu to przemili ludzie. Jedzenie bardzo smaczne. Na oddziale czysto. Pomiary ciśnień i wszystkie czynności wokół pacjenta wykonywane bardzo skrupulatnie i w miłej atmosferze. Od każdej osoby w szpitalu czuć było serdeczność. Jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym szpitalu. Dziękuję za otoczenie mnie opieką.”
“W szpitalu przeszłam operację wstawienia endoprotezy, w styczniu 2025. Opieka na najwyższym poziomie. Personel pomocny i słuchający pacjenta. Urzekła mnie sytuacja kiedy mimo konieczności porannego wstania do operacji personel wszedł po cichutku bez gwałtownego zapalania światła, pozwalając się przygotować i nie budząc pacjenta obok, który operację miał później. Po raz pierwszy w życiu czułam się w szpitalu jak podmiot nie jak przedmiot. Operacja przebiegła bez problemu. Czuję się świetnie, już dawno zapomniałam o bólu, powoli zapominam o endoprotezie. Dziękuję serdecznie całemu personelowi i polecam szpital z całego serca.”
“Nasze Stowarzyszenie Osób Po Przeszczepie Serca w imieniu osób przeszczepionych które swoje nowe ❤️SERDUSZKA❤️ otrzymały w tej klinice, składamy Wielkie podziękowania całemu personelowi a w szczególności Lekarzom i Pielęgniarkom za uratowanie życia wielu osób które dostały szanse na nowe życie i za wspaniałą opiekę i troskę którą pacjenci otrzymują po transplantacji. DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️”
“Bardzo dobre wrażenia z podwójnego pobytu tu. Mily, empatyczny zespół . Profesjonalne podejście rehabilitantów. Codzienny kontakt z lekarzem. Możliwe długie spacery w pięknym otoczeniu parku narodowego, darmowe tv, czystość i kultura.”
“Bardzo dobra opieka lekarzy a Panie pielęgniarki bardzo sympatyczne dziękujemy ❤️”
“Pełen profesjonalizm, świetny kontakt zarówno podczas konsultacji, podczas zabiegu jak i po nim. Pani Barbara to wybitna specjalistka, jestem wdzięczny jej jak i całemu zespołowi z świetne podejście do pacjenta podczas zabiegu jak i w czasie przygotowań do niego. Jedyne zastrzeżenie jakie mieć to … do siebie, że zdecydowałem się tak późno na wykonanie zabiegu korekty wzroku. Komfort jest niesamowity. Serdecznie polecam cały zespół kliniki Optegra!!!”
“Fachowa wiedza, wieloletnie doświadczenie i interesujące szkolenia. Polecam - firma godna zaufania”
“Korzystam z terapii manualnej u Alicji z Psiej Kondycji ze swoim sportowym psem i jestem zachwycona efektami! Po masażach naprawdę widać wyraźną różnicę – pies jest bardziej rozluźniony i swobodniej się porusza. Alicja ma fantastyczne podejście do swoich futrzastych pacjentów – pełne cierpliwości i zrozumienia, nawet dla takiej wiercipięty jak moja suczka. Ostatnio byłyśmy też na zajęciach fitnessowych i również wyszłam bardzo zadowolona. Dostałyśmy indywidualnie dopasowany plan ćwiczeń, idealnie dobrany pod potrzeby mojego psa i jego sportową aktywność. Widać, że Alicja naprawdę zna się na swojej pracy i podchodzi do każdego zwierzaka z pełnym profesjonalizmem. Szczerze polecam!”
“Nie rozumiem dlaczego ignoranci oceniają poziom badania na podstawie nieodebranych telefonów albo długiego oczekiwania. Że niby to wina Pań lekarek, że służba zdrowia ma problemy? Trzeba lepiej głosować. Jestem zachwycony wiedzą i pomocą jakie Panie doktor niosą. Dziękuję im z całego serca za pomoc.”
“Właśnie zakończyłem rehabilitację po udarze niedowład prawej ręki i nogi w ciągu kilku tygodni wspaniały sztab rehabilitantów przywrócił działanie kończyn do prawidłowego funkcjonowania Ludzie o wielkich umiejętnościach rehabilitacji i jeszcze większych sercach i dużym oddaniu dla pacjenta brawo im za to Krzysztof pokój nr 16”
“Polecam z całego serca… Panie mega sympatyczne te co zakrapiają oczka i przeprowadzają badania z uśmiechem przyjmują dziecko . A nasza Pani okulistka przesympatyczna profesjonalna i z mega podejściem do dziecka . Trafiliśmy tutaj po wcześniejszych wizytach u innych okulistów . Wytłumaczone wszystko co i jak i całe szczęście trafne leczenie .”
“Pyszna kawa i dużo zdrowej żywności w dobrych cenach. Przemiła pani uśmiechnięta.”
“Jedna z lepszych uczelni medycznych w Polsce. Ciekawy budynek i otoczenie.”
“Oddział II chirurgii dziecięcej - Panie ( oprócz jednej Pani w okularach ,ciemne krótkie włosy) to anioły dla dzieci i rodziców. Nie robią żadnych problemów a o dzieci dbają cudownie♥️ Szkoda, że oddział jest bardzo stary i warunki są trudne. Mam nadzieję, że personel i dzieci na chirurgii doczekają się lepszych pokoi. :) Lekarze kochani i dobrzy co najważniejsze ! Zapomniałam dodać, że na oddziale jest świetlica, która odwala również dobrą robotę :) Panie synaptyczne dla każdego dziecka i ogrom zabawek :) czas tam Leci o wiele szybciej :)”
“Przemiły personel aptekarzy mili i pomocni polecamy”
“Bardzo miła obsługa! Panie farmaceutki przemiłe i bardzo kompetentne! Zawsze dobrze doradzą i pomogą :)”
“Mila i fachowa obsługa klientów”
“Szanowny Panie Profesorze Marku Grygier, Pragnę wyrazić moje najszczersze podziękowania za nieocenioną pomoc, jaką mi Pan okazał. Dzięki Pańskiej niezwykłej wiedzy i umiejętnościom, miałem przyjemność przejść operację wszczepienia zastawki aortalnej, która nie tylko uratowala moje życie, ale również umożliwiła mi pełne cieszenie się życiem. Dopiero teraz, gdy minęło trochę czasu, mogę w pełni docenić znaczenie tego osiągnięcia. Z radością stwierdzam, że moje obawy związane z operacją okazały się nieuzasadnione, a efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Życzę Panu Profesorowi oraz całemu Zespołowi Oddziału Kliniki Kardiologii na Długiej wielu lat życia w zdrowiu ,szczęścia oraz sukcesów w dalszej pracy. Niech Pańska pasja do ratowania ludzkiego życia przynosi radość nie tylko Panu, ale także wszystkim pacjentom, którym Pan pomaga. Z wyrazami głębokiej wdzięczności, Ryszard Polinowski”
“Słowa uznania dla całego personelu z Pododdziału Minimalnie Inwazyjnej Ginekologii Operacyjnej - kłaniam się nisko. Dziękuję Profesorowi dr hab. n. med. Maciejowi Wilczakowi za wzorowo przeprowadzony zabieg laparoskopowego usunięcia mięśniaka macicy - Chapeau bas! Pan Profesor to wybitny specjalista, który łączy wiedzę z profesjonalizmem. Dziękuję wspaniałym, cudownym Położnym - za opiekę, uśmiech, optymizm, za delikatność - same wiedziały, kiedy przyjść z lekami, kiedy boli - nawet nie musiałam prosić. Kobiety Anioły. Wspaniała opieka przed jaki i po zabiegu. Dziękuję bardzo za czuwanie nad moim bezpieczeństwem podczas zabiegu - wspaniałemu anestezjologowi dr hab. n. med. Michałowi Gacy - człowiek z sercem na dłoni, to był zaszczyt Pana spotkać, dziękuję Pani Pielęgniarce Anestezjologicznej oraz zespołowi Oddziału Intensywnej Terapii, gdzie przebywałam podczas wybudzania po zabiegu. Oddział bardzo czysty, sale zadbane, jedzenie pyszne - a więc słowa podziękowań kieruje również dla Pań Salowych. Dziękuję również Wszystkim tym, których nie wymieniłam a mieli swój udział w całym procesie leczenia. Cały pobyt oceniam 10/10 i bardzo polecam! ❤️”
“To jest miejsce gdzie do pacjenta podchodzi się w sposób profesjonalny. Może dlatego leczy się tu tak wiele osób nie tylko z Poznania, ale i całej Wielkopolski. Jestem pacjentką od paru miesięcy i mogę tylko chwalić nie tylko lekarzy ale także pielęgniarki no i panie z kuchni są super. Sprzęt do diagnostyki okulistycznej na najwyższym poziomie”
“Jestem bardzo zadowolona z pobytu w szpitalu na oddziale ortopedycznym. Zostałam przyjęta na planową operację kolana. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a dzięki umiejętnościom lekarzy zabieg skończył się sukcesem. Każda pielęgniarka i każdy pielęgniarz również zasługują na uznanie - każdy był dla mnie uprzejmy, pomocny, wyrozumiały i niesamowicie życzliwy. Empatia, z jaką personel podchodzi do pacjentów oddziału jest godna podziwu. Serdecznie polecam ten szpital!”
“CSM poziom światowy, miejsce wyjątkowe”