Przegląd katalogu
- 16,673 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 16673 wyników
Przeglądaj hotel & motel & hostel w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 16,673 wyników w Polsce. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 4,907,168 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel & motel & hostel z miast takich jak Śląskie, Mazowieckie, Pomorskie, Małopolskie, Dolnośląskie i innych.
“Jak każda kocia mama bałam się komukolwiek powierzyć moje dwie kicie. Niepotrzebnie. Dla kotów to był pierwszy pobyt w hotelu, myślę , że bardzo długi - 3 tygodniowy. Starsza koteczka ośmieliła się szybko, młodsza trochę później, ale pod koniec 3 tygodnia było widać, że obie czują się jak u siebie. Na każdą prośbę wysyłano informację ze zdjęciami, kotki wróciły w dobrym zdrowiu i nastroju. Naprawdę polecam!”
“Nie dość, że Katowice to wspaniałe miasto to posiada nawet swój Diament hotelowy! Nie wyobrażam sobie spać w innym hotelu aniżeli w moim ulubionym Diamenciku. Wszystko się zgadza: obsługa hotelowa, recepcjoniści WoW, pyszne śniadanka, mega lokalizacja. No po prostu bardzo polecam!”
“Mój pies spędził w tym hotelu 2 tygodnie i chyba mu się podobało, bo nie bardzo chciał wracać do domu. Zwierzak zadowolony i dobrze zaopiekowany. Opiekunowie mają profesjonalne podejście do zwierząt. Polecam!”
“Właścicielka tego hoteliku to moja serdeczna koleżanka, którą znam od czasów dzieciństwa. Jej serce dla zwierząt jest przeogromne. Troska jaką otacza swoją własną liczną gromadę oraz te, które przebywają u niej w gościnie równa się najlepszej obsłudze w pięciogwiazdkowym hotelu. Nie wiem, jak ona to robi, że oprócz pracy zawodowej, opieki nad własnymi czworonogami i tymi na dochodne, znajduje jeszcze czas na opiekę nad zwierzętami porzuconymi i skrzywdzonymi przez człowieka. Za to wszystko należy jej się wielki szacunek i uznanie! Kasiu jesteś wielka!”
“Hotel, do którego nasz Kokos jeszcze nie raz przyjedzie. Grzegorz jest fantastycznym behawiorystą, który rozumie i świetnie czuje czworonogi. Pierwszy raz doświadczyliśmy tego, że nie musimy "od nowa" układać psa po powrocie z hotelu. Myślę, że to jest największą rekomendacją.”
“Hotel wyjątkowy, magiczny z duszą♥️ w świetnej lokalizacji. Czysto, przyjemnie, obsługa pierwsza klasa. Śniadania wyśmienite. Na pewno wrócimy.”
“Świetny hotel! Komfortowo, czysto i z dbałością o każdy detal. Karta śniadań zachwyca – wszystko świeże, pięknie podane i pyszne. Idealne miejsce na odpoczynek!”
“Pobyt w podróży służbowej oceniam bardzo pozytywnie. Hotel czysty, zadbany i przyjemny. Obsługa miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Były drobne problemy z Wi-Fi, ale bez większej tragedii – dało się normalnie pracować. Dużym plusem jest podziemny parking. Sale konferencyjne co prawda niewielkie, ale schludne i w pełni wystarczające do spotkań biznesowych. Ogólnie wszystko na plus – chętnie wrócę.”
“Wspaniały hotel, piękne wnętrza, wszytko jest na najwyższym poziomie, restauracja śniadaniowa obłędna - nie chce się jej opuszczać :) taras restauracyjny na dziedzińcu mimo bliskiej odległości od Starówki - cichy wręcz czarujący. Pokoje przestronne a łóżko mega wygodne. Kadra hotelowa przemiła - czułam się dopieszczona jak nigdzie wcześniej. To jest moje miejsce w Warszawie. Z całego serducha polecam❤️”
“Hotel bardzo fajnie położony, praktycznie przy samym rynku. Duże przestronne pokoje, bardzo dobre wykonanie. Fajne sniadanie i super strefa spa z basanem jak w lochach zamku:-)Natomiast na minus brak parkingu oraz serwis odwozenia auta. Niestety koło zostało mocno zarysowane i sam fakt zauważyłem ja. Osoba odwożącą nie raczyła poinformować o tym fakcie. Zdarzyć się może każdemu ale wypada takich faktów nie ukrywać. Reszta obsługi miła i przyjazna”
“Hotel prezentuje bardzo wysoki standard. Po intensywnym dniu pracy mogłem zrelaksować się w strefie wellness. Pokoje są przestronne, niezwykle wygodne i zapewniają doskonałe warunki do odpoczynku.”
“Miła profesjonalna obsługa, czysto, tanio, wysoki standard - serdecznie polecam.”
“Termin bookowaliśmy pod koniec sierpnia 2024, umowa jest jasna, klarowna, żadnych haczyków, a co najważniejsze, nie ma żadnych dopłat za cokolwiek! Managerowie odpowiedzą na każde wasze pytanie i zazwyczaj była to odpowiedź – „nie ma dopłat”; „macie to w cenie”; „proszę się nie martwić, my się wszystkim zajmiemy” – i tak właśnie było. Sala i personel 90% rzeczy zrobi i pomyśli za Was – wy tak naprawdę tylko musicie zapewnić sobie tort, alkohole, usługodawców, jeśli chcecie większą dekorację florystyczną (podstawowa dekoracja na stołach jest w cenie) – przypominamy brak dopłat. Jest możliwość dodatkowego wynajęcia pokoi dla gości w hotelu zaraz przy Sali. Apartament dla nowożeńców z jacuzzi jest w cenie organizacji wesela. Sala jest ogromna, przepiękna, zadbana, czysta, te kryształowe żyrandole, duże okna nadające jeszcze większy efekt przestrzeni, wokół jest zaplecze do zdjęć i ślubu w plenerze typu: altana nad wodą, ogrody, duże pole z drzewami i trawą. W trakcie trwania naszego wesela opiekę sprawował Manager Jakub Łomnicki – no takich ludzi to ze świecą szukać! Promienieje sympatią, widać, że lubi swoją pracę i zna się na tym, co robi. Dbał o nas, o gości, o usługodawców, zarządzał kadrą kelnerską, przede wszystkim dbał o dobrą zabawę i komfort psychiczny. Praktycznie zero stresu przed i w trakcie wesela. Dziękujemy! Na stołach niczego nie brakowało, tak profesjonalnych kelnerów jak na naszej imprezie chyba nigdzie nie znajdziecie, a to ile jedzenia podano i jakiej jakości to po prostu klękajcie narody! Co chwilę podawano nowe dania, dania ciepłe były non stop wymieniane, aby nie stygły. Na życzenie Szef Kuchni może sporządzić indywidualne menu dla gości np. wege. Czarny Staw jest organizatorem wesel w klasie TOP. Wybranie tego właśnie miejsca było strzałem w 10! Bezproblemowi, profesjonalni, życzliwi, najlepsi! Serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy!”
“Świetny stosunek jakości do ceny. Czysto, elegancko. Wszystko działa jak należy. Miła obsługa. Basen z widokiem z 10. piętra. Drobne minusy - dla nas i wielu podsłuchanych gości - za zimna woda w basenie, za gorąca w jacuzzi, ale to może specjalnie, by goście za długo nie siedzieli, bo więcej niż kilka minut w jednym i drugim się nie wytrzyma. Utrudniony dostęp do szlafroków - nam nie udało się uzyskać, recepcja SPA wiecznie była nieczynna. Poza tym super. Doskonały wybór, chętnie wybiorę ponownie.”
“Profesjonalizm i zaangażowanie, z jaką prowadzony jest hotel i sklep nie mają sobie równych. Zwierzaki są pod dobrą opieką, ich "pokoje" są fajnie przystosowane do ich potrzeb. Pozdrawiamy razem z Mayo.”
“Świetne miejsce i dobrze położone. Bardzo miły, pomocny i profesjonalny personel. To duży atut. Pokoje przestronne i czyste. Śniadania smaczne i obfite. Minusem był krótki kran w umywalce. No i trochę dziwny sposób korzystania z hotelowego parkingu. Nie można było zarezerwować miejsca na kilka dni, tylko codziennie wracając, dzwoniliśmy z pytaniem, czy jest wolne miejsce. Ogólnie parking nie jest problemem, bo obok hotelu jest plac z dużym podziemnym parkingiem. Reasumując hotel godny polecenia.”
“Ładny hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Wygodne i czyste pokoje. Pomocna obsługa. Smaczne jedzenie w hotelowej restauracji i dobre śniadania. Jak będę w Szczecinie chętnie ponownie się tu zatrzymam.”
“Miejsce godne polecenia. Pani Małgosia super opiekuje się zwierzakami. Warunki bardzo dobre, duże wybiegi dla psiaków. Można być pewnym, że zwierzak na "kolonii" będzie szczęśliwy i zaopiekowany.”
“Bardzo przyjemny, czyściutki hotel w samym centrum Lublina. Bardzo dziękuję wspaniałemu Panu Markowi, który nas powitał bardzo ciekawymi historiami z Lublina, wskazał miejsca warte zwiedzenia, doradzał i był bardzo pomocny. Cała obsługa bardzo miła. Śniadanie pyszne. Polecam serdecznie”
“Polecam! Nasza psinka właśnie wróciła ze swoich trzecich wakacji. Zadowolona, zaopiekowana, wybawiona.”
“Wspaniale się bawiliśmy na naszym weselu. Pani Aneta, jak i pozostali pracownicy hotelu bardzo się nami opiekowali i przyjmowali na barki wszystkie nasze pomysły i potrzeby w dniu wesela i później. Cała obsługa kelnerska również na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy byli przemili, a wydawanie posiłków było bardzo dobrze skoordynowane, żaden stolik nie czekał głodny na swoją kolej. Alpin jest bezkonkurencyjny i chyba nie ma innego miejsca, które tak kompleksowo opiekuje się parami młodymi.”
“Super hotel. zostawiliśmy naszego 5 miesięcznego pieska i jesteśmy bardzo zadowoleni jak i nasz piesek :) Miejsce zostało nam polecone i na pewno sami będziemy też polecać :)”
“Bardzo przyzwoity hotel w dobrej cenie. Pokoj w bardzo dobrym standardzie.”
“Dość ciche miejsce, chociaż blisko drogi. Ładny, czysty pokój, łóżko wygodne, ładna, czysta łazienka. Na wyposażeniu telewizor LED. Śniadanie dobre i obfite. Spędziłem tam jedną noc i polecam nawet na dłuższy pobyt.”
“Z całego serca polecam ten hotel, szczególnie w kontekście organizacji konferencji. Wielkie podziękowania dla pani Marleny Knyt za dbałość o każdy szczegół, profesjonalne podejście do tematu i całościowo za przemiłą współpracę! Jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie, goście byli zachwyceni!”
“Piękny hotel w centrum Warszawy. Piękne, ciekawe i trochę surowe wnętrza. Wygodne łóżka, dobra przestrzeń, niestety światło w łazience jest faktalne, nie można sie normalnie umalowac. Akustyka korytarza tez jest słaba, słychać każdy krok. Fajne 2 sauny, sucha i mokra (w mokrej nie zawsze działa prysznic i nie można obmyć siedzen). Świetna restauracja na dole, SUPER barmani ktorzy robią świetne drinki. Duzy plus za najlepszy tatar w Warszawie!”
“Dużo czytałem opinii o hotelu zanim podjąłem decyzję o wyborze tego miejsca. I muszę powiedzieć, że z wieloma opiniami się nie zgadzam. Po pierwsze obsługa - uśmiechnięta i pomocna. Po drugie - pokoje - mają już swoje lata ale są ciche, ładnie urządzone, dobrze posprzątane, i mają cudowny widok - my mieliśmy pokój na 11 piętrze z widokiem centralnie na pałac kultury. Po trzecie parking - hotel nie ma parkingu ale w pobliżu jest strzeżony całodobowy - za który od piątku do niedzieli zapłaciłem 100zl więc cena nie wygórowana. Po 4 śniadania - ocenie na 4/5 bo może nie ma homarów i innych muli w białym winie ale jest mnóstwo innych pyszności z bardzo dobrą kawą na czele, robionymi przy gościach naleśnikami itd Po 5 - bliskość do wielu atrakcji wokół. Napewno nie była to moja ostatnia wizyta w tym hotelu. Polecam na 100%”
“Świetny hotel blisko lotniska w przystępnej cenie. Przesympatyczny personel, przy meldunku zapytano nas jaki chcemy pokój, co było bardzo miłe. Hotel czyściutki, nowoczesny, gustownie wyposażony. Polskie meble, stolarka drzwiowa, pościel i bielizna hotelowa. Bardzo wygodne łóżka, poduszki. Wszystko białe, świeże i pachnące. Już dawno tak dobrze nie spałam w hotelowym łóżku. Pokój przestronny, łazienka duża. Pachnące obłędnie kosmetyki. W pokoju bardzo ciepło. Bardzo smaczne śniadania, jest z czego wybrać, wszystko na bieżąco uzupełniane. Parking płatnych 70zł ale nam udało się znaleźć bezpłatne miejsce w pobliżu. Polecam ten hotel.”
“Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, z ładnymi widokami i dużym parkingiem. Bardzo miła obsługa, zarówno wobec ludzi jak i zwierząt - ogromnym plusem jest fakt, że można stacjonować z czworonożnym przyjacielem. Z minusów - hotel lekko draśnięty upływem czasu (miejscami widać na przykład pękające ściany), ale jedyne co faktycznie wadziło to brak lodówek w pokojach. Na szczęście nie ma problemu z wzięciem wiaderka lodu do pokoju, aby schłodzić na przykład napoje. Na ogromny plus również restauracja hotelowa - pyszne jedzenie (i to nie tylko śniadania, ale i dania w regularnej ofercie restauracyjnej), przystępne ceny oraz szeroki wybór dań na śniadaniowym szwedzkim stole. Zdecydowanie polecam.”
“Hotel na obrzeżach miasta ale bardzo dobrze skomunikowany z centrum. Pokoje czyste, z klimatyzacją i, co najważniejsze, ciche. Okna zasłonięte lekką firaną oraz zasłonami blokującymi dostęp do światła - w nocy jest naprawdę ciemno w pokoju. Biurko, lampka, kawa, herbata, czajnik na wodę. W pokoju oczywiście jest TV. Łazienki czyste. Prysznic, toaleta, umywalka. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór w czasie śniadania. Polecam.”