Przegląd katalogu
- 16,673 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 16673 wyników
Przeglądaj hotel & motel & hostel w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 16,673 wyników w Polsce. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 4,907,168 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel & motel & hostel z miast takich jak Śląskie, Mazowieckie, Pomorskie, Małopolskie, Dolnośląskie i innych.
“Brawo!!! Taka obsługa to skarb Pani na recepcji (różowe końcówki włosów) sympatyczna wesoła pełna energii z rewelacyjny dowcipem. Brunetka na restauracji uśmiechnięta pomocna pełen profesionalizm. Lokalizacja pokoje wszystko na 5+ ale hotel jest tak dobry jak ludzie którzy w nim pracują. Czapki z głów Pozdrawiam załogę.”
“Mieliśmy przyjemność organizowania wesela w tym cudownym miejscu. Możemy go polecić z czystym sumieniem. Jedzenie przepyszne- kucharz na najwyższym poziomie. Cała obsługa przesympatyczna i gotowa pomóc w każdej kwestii. Pani menadżer wykazała się ogromnym profesjonalizmem. Wszystko było dostosowane do nas, uwzględniała każde nasze uwagi. Nie trzymała się twardych ram. Pani nie narzucała swojego zdania, służyła dobrymi radami, które naprawdę nam pomogły. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i tak jak sobie to wymarzyliśmy. Serdecznie polecam.”
“Organizowaliśmy w hotelu chrzciny dziecka. Sala elegancka, ładnie udekorowana, jedzenie bardzo dobre, kontakt z menedżerem świetny. Duży plus za piękny ogród zewnętrzny i plac zabaw, dzięki czemu dzieci miały dodatkową przestrzeń do zabawy. Serdecznie polecam!”
“Przyjemne miejsce na pobyt. Byłam tu przejazdem w weekend.”
“Bardzo dziękujemy Hotelowi Kazimierz 1 za organizację wesela, jak i również pomoc w organizacji błogosłąwieństwa w Hotelu i zapewnienie miejsc noclegowych dla naszych gości. Pan Mateusz od początku do końca pozostawał z nami w kontakcie i odpowiadał sprawnie na wszystkie maile. Dodatkowo udostępniono nam możliwość poćwiczenia pierwszego tańca na sali weselnej dwa dni przed ślubem. Goście bardzo chwalili obfitość jedzenia oraz różnorodność, suflet czekoladowy był wybitny, słodki stół bardzo dobry! Serwis obsługi kelnerskiej był bardzo sprawny. Z całego serca polecamy Hotel Kazimierz na organizację wesela!”
“Bardzo przyjemny hotel w samym centrum, pokoje przestronne idealnie posprzątane. Dodatkowy plus śniadania w cenie pokoju. Wszędzie blisko, z mojego okna widok na park. Bardzo profesjonalna obsługa, chętna do pomocy i bardzo miła.”
“Pobyt w hotelu był doskonały pod każdym względem. Pokój bardzo czysty, przytulny i świetnie wyposażony. Obsługa przesympatyczna, zawsze pomocna i życzliwa. Śniadanie wyjątkowo smaczne, świeże i bardzo różnorodne — każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego świetna lokalizacja i miła atmosfera w całym obiekcie. Z pełnym przekonaniem polecam i z przyjemnością wrócę ponownie!”
“Świetny hotel o ciekawym dekorze, w którym wszystko było na wysokim poziomie. Pokój był bardzo czysty, przestronny i estetycznie urządzony. Wygodne łóżko. Czysta, duża i funkcjonalna łazienka. Do tego bardzo smaczne śniadanie, spory wybór zarówno wytrawnych jak i słodkich pozycji. Dobra kawa. Do śniadania było nawet Prosecco. Dobra lokalizacja hotelu. Wracając do Krakowa bez zastanowienia wybrałabym ponownie ten hotel.”
“W życiu okazuje się, że nie ma przypadków. Trafiliśmy przez booking na wspaniały hotel, przemiłą obsługę i chcemy tu wrócić!!! Pan Kierownik zadbał o nasz pobyt na najwyższym poziomie, Dziewczyny z obsługi na pełnych obrotach, bardzo się starały, żeby goście byli zadowoleni. Pyszne śniadania, czyste pokoje. Po prawie 2 tygodniach pobytu możemy polecić z całego serca. To był niezapomniany czas. Dziękujemy ❤️”
“Przestronny parking naziemny i podziemny na szlaban, przemiłe Panie w recepcji, na dole automat z napojami i przekąskami, śniadania nie miałam okazji zjeść. Sam hotel jest niemal "plecami przytulony" do ul. Piotrkowskiej, a więc jest w ścisłym centrum, lokalizacja jest fantastyczna! Wszędzie czysto, nikt nie hałasował w hotelu. 10/10. Pokój dla osób niepełnosprawnych 2os: nisko włączniki światła i kontakty, szerokie drzwi, nisko klamka w oknie, barierki przy umywalce i sedesie, krzesełko pod prysznicem, prysznic bez brodzika.”
“Byliśmy z partnerem przez 5 dni w tym hotelu bardzo nam się podobało wygodne łóżka szybki internet bardzo miła obsługa. Panie nie robiły problemu ze w dzień w naszym pokoju były dzieci chociaż pokój był tylko dla nas poniewaz przyjechaliśmy na urlop paro dniowy żeby zobaczyć się z dziećmi i rodzina. Więc naprawdę super kolejny urlop na pewno też się tam zatrzymamy Polecamy !”
“Polecam!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Od razu widać, ze właścicielowi zależy na dobrostanie zwierząt. Indywidualne podejście do zwierzaka. Nasza psinka wróciła do domu zadowolona. Na pewno jeszcze niejeden raz skorzystamy z oferty.”
“Hotel w super lokalizacji, byliśmy z małymi dziećmi, do rynku 10 min tramwajem, do zoo odległość jakieś 300m, również w podobnej odległości znajduje się Hala stulecia , fontanny i ogród Japoński- na spacer z dziećmi idealnie. W budynku znajduje się restauracja i biedronka. Niedaleko jest też ścieżka rowerowa i spacerowa wzdłuż Odry. Sam pokój podobno 3 gwiazdkowy a spokojnie dałabym 4 ! Wszystko czysciutkie, wystrój bardzo ładny, nawiązujący do zoo, mieliśmy mały tarasik, śniadania pyszne w formie bufetu, dzieci do 7 lat za darmo, więc płaciliśmy tylko za siebie po 37zl , panie w recepcji hotelowej i restauracji bardzo miłe i pomocne. Na życzenie dostaliśmy łóżeczko turystyczne i suszarkę. Bardzo polecam ! Nie ma się do czego przyczepić ;)”
“Miła i sympatyczna obsługa, ceny od 160zl wzwyż więc przystępne. Obok znajduje się stacja paliw i parking. Parking należący do hotelu jest duży i darmowy dla samochodów osobowych i busow busów, TIRy niestety płacą.”
“Hotel blisko lotniska można się przejść jakieś 5 minut z walizkami. Na plus całodobowa recepcja mimo późnych godzin ktoś jest i czeka co jest super w tych czasach, na minus słaba izolacja dźwiękowa w pokojach ściany z karton gipsu nie są chyba w środku wygłuszone. Słychać jak ktoś obok wyjmuje nawet ładowarkę z gniazdka. Na plus czystość, w pokoju są dwie butelki wody. W tv wystarczająca ilość kanałów.”
“Byliśmy na obiedzie z dwójką dzieci. Jedzenie przepyszne! Miejsce jest bardzo niepozorne, wchodziliśmy z pewną dozą nieśmiałości ;) ale jedzenie okazało się przepyszne, a obsługa bardzo miła. Dzieciaki wyszalały się na placu zabaw, więc wszyscy zadowoleni ;)”
“Jestem w tym hotelu już kolejny raz i mogę polecić to miejsce. Hotel posiada duży bezpłatny parking, sklep Biedronka jest przy samym wyjściu z budynku. Panie na recepcji są bardzo uprzejme i pomocne, jeśli jest jakiś problem. Bardzo pozytywnie obsłużony zostałem przez obsługę gastronomiczną. Pomimo że wydają śniadania od godz. 7.00, pani pofatygowała się przygotować pyszne śniadanie przed otwarciem, bo nie zdążył bym na samolot. Śniadania są tu bardzo smaczne, każdy wybierze coś dla siebie,naprawdę gorąco polecam.Właściciela budynku proszę o pochwałę dla swojej ekipy, bo podejście w ten sposób do klienta jest bardzo pozytywnie odbierane.”
“Byliśmy w tym hotelu drugi raz. Jak zwykle kontakt z hotelem zaczyna się od recepcji — i jak zawsze jest na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Pani Maja oraz Pani Olga to osoby, które doskonale znają swoją pracę: są rzetelne, uprzejme, uśmiechnięte i niezwykle kulturalne. Z łatwością i klarownie wyjaśniają wszystkie kwestie związane z pobytem, a przy tym wspaniale reprezentują hotel. Śniadania są rewelacyjne — bardzo smaczne, świeże i z imponującym wyborem. Basen zadbany i czysty, choć woda mogłaby być nieco cieplejsza. Sauna utrzymana w bardzo dobrym stanie, a pokój czysty, komfortowy i przytulny — pościel nieskazitelnie czysta, łóżka wygodne, o idealnie dobranej, średniej twardości. Przede wszystkim jednak hotel tworzą ludzie. Dzięki Pani Mai i Pani Oldze chce się tu wracać. Dziękujemy za wspaniały pobyt i z przyjemnością wrócimy ponownie.”
“Hotel jest bardzo przyjemny, ma klasyczny, uzdrowiskowy klimat, przepięknie odrestaurowany budynek. Pokoje przestronne, bardzo czyste, dość ascetyczny wystrój. Nie ma lodówki na wyposażeniu, ale jest czajnik, kawa, herbatka. Okna wychodzą albo na wewnętrzny dziedziniec (polecam wybrać od tej strony, jest cicho), albo na nadmorską promenadę, na której od rana jest ruch, więc z tej strony głośniej. Do morza kilka kroków, ale widoku na morze nie ma - jest widok na promenadę ze straganami, a za nimi dopiero morze. Śniadania wyborne, doskonała jakość produktów, sporo własnych wyrobów, wszystko świeże i pysznie podane. Jedzenie w restauracji top. Doskonała kuchnia, produkty najlepszej jakości. Obsługa bardzo sympatyczna.”
“Polecam pobyt w hotelu Przystań. Krajobraz zachwycający, jezioro przepiekne. Przemiła obsługa p. Gosia i p.Mateusz. Jedzenie przepyszne a porcje ogromne. Polecają siostry z Wrocławia.”
“Mieliśmy przyjemność nocować w hotelu jedną noc oraz skorzystać z bufetu śniadaniowego. Jesteśmy szczerze usatysfakcjonowani tym pobytem, a szczególne podziękowania i słowa uznania należą się obsłudze hotelu, która dołożyła wszelkich starań aby nasz krotki pobyt był najmilszym wspomnieniem . Polecam menu a' la carta- wyśmienite propozycje dla nietuzinkowych konsumentów. Słowa szczególnego uznania kierujemy do kierownika sali Pana Piotra; wyjątkowa kompetencja, profesjonalizm oraz umiejętność obsługi gości.”
“Hotel zasługuje na bardzo dobrą opinię, pokoje czyste, obsługa miła i pomocna. Plus za biurko z lampką, jeśli ktoś musi popracować to jest to naprawdę duży atut. Przez wentylację słychać innych gości, ale w moim przypadku nie było to uciążliwe. Bardzo blisko przystanek z możliwością dotarcia do centrum. Największe uznanie dla restauracji - śniadania bardzo smaczne, produkty dobrej firmy, a obiady rewelacja, nawet specjalnie wracałam z centrum do hotelowej restauracji, bo dania były takie dobre! Obsługa restauracji także przesympatyczna. Minusem jest tylko słaba kawa w śniadaniowej wersji. Z czystym sumieniem polecam :)”
“W minionym tygodniu miałem przyjemność świętować jubileusz 20-lecia ślubu. Organizacja uroczystości powierzona została Pani Joannie. Po raz pierwszy od dawna doświadczyłem tak profesjonalnej obsługi, a całościowy przebieg imprezy przekroczył moje oczekiwania, co zasługuje na miano efektu "wow". Od wielu lat, a w Stargardzie prawdopodobnie po raz pierwszy, spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do organizacji wydarzenia. Pani Joanna, z niezachwianym spokojem, realizowała wszystkie nasze oczekiwania, aby uczynić tę wyjątkową uroczystość czymś naprawdę szczególnym, co udało się jej osiągnąć w mistrzowskim stylu. Serwis gastronomiczny, oprawa muzyczna, obsługa oraz serwowane dania były wyśmienite i warte swojej ceny. Pokoje były estetyczne, czyste i przestronne. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Zdecydowanie 11 na 10 i polecam to miejsce każdemu, kto ceni sobie wysokie standardy i profesjonalizm na każdym etapie organizacji wyjątkowego wydarzenia.”
“Z serca polecam! Na największy aplauz zasługuje Zespół Pracowników, którzy z profesjonalizmem, serdecznością i empatią ugościli nas wybitnie! Pokoje czyste i bezpieczne, spory parking, bardzo smaczne śniadania i restauracja, która karmi pysznie. Można się od Was uczyć najlepszej obsługi gościa! Dziękujemy i do zobaczenia”
“Czytałam różne opinie ale i ludzie i sytuację bywają różne. Oceniam ten hotel wysoko. Pokój spełnił moje oczekiwania, duży czysty i cichy. Śniadanie ok, obsługa miła i pomocna. Dobrze skomunikowany ze starówką, jeden autobus i w 10 min byłam na miejscu. Polecam”
“Śniadanie 5+, Lokalizacja -5+ pokoje super ale niektóre meble osobiście bym zmienił. Cała reszta super”
“Bardzo miła obsługa, rewelacyjna lokalizacja, przyjemne sniadanie, dostępny duży parking. Hotel naprawdę ładny, widać, że ugryzł go już ząb czasu co dodaje mu wyjątkowego klimatu.”
“Klimatyczny hotel w starej kamienicy, z miłą obsługą, lokalizacja w centrum miasta. Dobre śniadanie w cenie pokoju. Jedyny minus to nowoczesne baterie prysznicowe; miałam trudności w ustawieniu ciepłej wody. Historia kamienicy podana w języku polskim i angielskim.”
“Ja i moje koleżanki uciekły z lekcji żeby tu być. Razem z nami uciekła równoległa klasa, a nawet niektórzy nauczyciele! Ogólnie dziury w ścianach i z 4 pająki znalazłam w pokoju. Jedzenie dobre, chociaż jest możliwość że mam omamy bo chodziłam przez cały dzień. Nawet spoko doświadczenie. Dzieci biegają po korytarzach i jest głośno.”
“Hotel jest położony blisko PKP i tuż przy przystanku autobusa jakim można dojechać na lotniśko. Bardzo wygodne duże łóżko, wygodna łazienka. Miła obsługa, na recepcji udało się zameldować tuż po 12-tej, chociaż oficjalnie jest od 14-tej. Uratował mnie ten hotel 2 razy po nie przespanych nockach w pociągu. Bardzo polecam!”