Hotel wyjątkowy, magiczny z duszą♥️ w świetnej lokalizacji. Czysto, przyjemnie, obsługa pierwsza klasa. Śniadania wyśmienite. Na pewno wrócimy.
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Miadiełko ★★★★★
-
Marcin ★★☆☆☆
Obiekt bez zarzutu, pokój przyjemny, parking skromny, mało bezpieczny. Obsługa /meldunek, restauracja/ bardzo niskie kompetencje. Braki produktów z menu, wiele uchybień organizacyjnych. Liczne niedociągnięcia oraz towarzyszący im brak refleksji u obsługi oraz części menedżerów bardzo negatywnie wpływają na komfort pobytu w hotelu Bristol.
-
Marzanna E ★★☆☆☆
Dostaliśmy pokój "używany" - użyty ręcznik,szklanka, wypite pół butelki wody. Zepsuta (cieknąca) rączka prysznicowa. Zważywszy że zapłaciliśmy ok 2000 zł za noc - porażka.
-
Ryszard Sieniec ★★★★★
Hotel to miejsce absolutnie wyjątkowe tuż przy Trakcie Królewskim. Cudowny personel, obsługa na światowym poziomie. W szczególności pragniemy podziękować panu Antoniemu , który był niezwykle profesjonalny, uprzejmy i zawsze gotowy służyć pomocą. Jego zaangażowanie i troska o gości sprawiły, że nasz pobyt był niezapomniany. Pokoje przestronne i luksusowe. Restauracja wykwintna, dobre jedzenie, przemiła obsługa. Strefa SPA - cicha elegancka i doskonale wyposażona. Zdecydowanie polecamy ten Hotel każdemu, kto szuka najwyższego standardu pobytu w Warszawie. To miejsce, do którego chce się wracać.
-
Adrian Kowgier ★★★★☆
Świetna lokalizacja i bardzo ładny, reprezentacyjny budynek. Części wspólne eleganckie, a mała strefa wellness jest kameralna i naprawdę sprzyja relaksowi. Gastronomia trochę w wyższej cenie, ale jakość potraw i obsługi w pełni to wynagradza. Latem super opcja śniadań na świeżym powietrzu, a bar ma przytulny ogródek z widokiem na Krakowskie Przedmieście. Pokój Executive przestronny i wygodny, choć widać miejscami ślady użytkowania. Brak Chromecast to drobny minus. Największy problem to akustyka, słychać odgłosy z korytarza, sąsiednich pokoi i ulicy. Mimo to pobyt udany :)
-
Krystian H ★★★☆☆
Jak na hotel który ma opinię luksusowego to jest bardzo przeciętny. Przyjazd: parking bardzo mały z racji lokalizacji do wybaczenia, ale jest to olbrzymi minus. Cena za dobę 120zł za miejsce parkingowe. Check in, pan za ladą nie mówił po Polsku. Jest to bolączka całego hotelu. Obsługa wielonarodowościowa bez znajomości języka Polskiego, co jest zupełnie niezrozumiałe dla mnie jako Polaka wręcz oburzające. Sama obsługa przez obcokrajowców też pozostawia miejsce na poprawę. Polacy uśmiechnięci i pomocni. Duży plus za lokalizację. Hotel ma swój klimat, taki międzywojenny. Nie jest to obiekt nowoczesny w designie co jest ciekawe. Zapach jest zbyt intensywny. Pokój duży, przestronny, dobrze wyposażony. Jedzenie mogę ocenić jedynie przez pryzmat cateringu podczas konferencji i wieczornej imprezy. Szału nie było, ale to może być z oszczędności organizatora a nie z winy samej kuchni hotelowej. Jednak śniadanie to już ewidentnie po stronie hotelu i było poniżej 3 gwiazdek. Braki w pieczywie nie uzupełniane na bieżąco, sam bufet też mnie nie zachwycił. Zamówiłem również danie z karty śniadaniowej i była to kombinacja tego co i tak oferuje bufet (jajecznica kielbaski pomidor) plus długi czas oczekiwania. Same jajka były chyba z proszku na co wskazywała ich konsystencja i smak, niezależnie czy się mylę to była najgorsza jajecznica jaką jadłem, serio! Check out sprawnie, wybrałem już Polaka. Ogólnie pokój może i 5☆ ale ogólne odczucie 3,5☆.
-
Małgorzata Lenio ★★☆☆☆
Duże rozczarowanie. Hotel historyczny i elegancki lecz podejście obsługi nieadekwatne do miejsca. Depozyt w wysokości 450 zł...rzadko spotykane. Dla mnie nigdy. Rozumiem kiedy obsługa proponuje Ci otwarcie rachunku...masz wybór. Natomiast depozyt? Obowiązkowy? Śniadanie żenujące. Personel zagubiony. Zamiast kawy z mlekiem otrzymuje herbatę...ehhhh...nie skorzystam więcej. Piękne wnętrza to nie wszystko.
-
Grzegorz Nowak ★★★★★
Okazały na zewnątrz i piękny wewnątrz Hotel z historią w centrum miasta wszędzie blisko Pokoje przyjemne klimatyczne wyciszone Bardzo dobra kuchnia z świetnymi deserami Warto odwiedzić polecam
-
Aneta Wrocław ★★★★★
Hotel z historią, cudowny, klimatyczny, zaspokaja wszystkie potrzeby. Na wejściu pachną piernikowe chatki, jest miły, przedswiateczny klimat. Bardzo czyse pokoje, sprzątanie kilkukrotnie w ciągu dnia, kontrolowana i uzupełniana woda. Spędziłam tutaj 6 cudownych nocy i dni, dziękuje. Polecam
-
Karolina Jackiewicz ★★☆☆☆
Hotel odwiedzamy bardzo często, jako członkowie programu Marriott Bon Voy. Niestety był to ostatni raz. Jesteśmy zdegustowani bardzo słabej jakości śniadaniami i serwisem śniadaniowym. Brak realizacji zamówień z karty, czas oczekiwania 30 minut bez uprzedzenia. Drugiego dnia zamówiona została jajecznica z karty menu, przy czym otrzymaliśmy tą podawaną w bemarach, jedynie z dodatkami. Zatrudnianie w historycznym obiekcie obsługi, która będąc w Polsce nie posługuje się językiem polskim- jest dużym nadużyciem. Dodatkowo, przy obecnych warunkach pogodowych, brak akcesoriów do odśnieżenia samochodu, który został postawiony na hotelowym parkingu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel ,Warsaw?
Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel ,Warsaw znajduje się przy Krakowskie Przedmieście 42/44, 00-325 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel ,Warsaw?
Można skontaktować się z Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel ,Warsaw pod numerem +48 225 511 000
Jak można dotrzeć do Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel ,Warsaw?
Do Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel ,Warsaw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku