Przegląd katalogu
- 31 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 31 wyników
Przeglądaj theater school w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 31 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 19,776 opinii i ocen.
“Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z baniek mydlanych, które prowadzi Ewelina. Mnóstwo teorii i praktyki. Wspaniale spędzony czas, dziękuję ❤️”
“Byłam kilka lat temu na dwóch przedstawieniach. Były na prawdę bardzo ciekawe. "Anioły w Ameryce' zaciekawiły treścią i obrazem. Urzekła mnie scenografia na wysokim poziomie. Kostiumy były fantastyczne!”
“Super szkoła, super ludzie ,super nauczyciele ,polecam”
“Bardzo klimatyczne miejsce. Miła obsługa, możliwość zamówienia biletów również przez internet. Jedyne co może trochę przeszkadza to zapach w sali kinowej. Ceny za bilety jak i za popcorn czy napoje dużo niższe niż u konkurencji. Bardzo polecam”
“Staramy się by z Uczelni wychodzili ludzie MĄDRZY, zarówno zawodowo jak i zagadnieniach związanych z wyobraźnią i moralnością.”
“Dobrze wyposażony sklep, nasz ostatni zakup uważamy za bardzo udany.”
“Robiłam dzisiaj zakupy w tym sklepie , zresztą nie pierwszy raz. Super sklep i super obsługa . Właśnie chciałam podziękować pracownikom tego sklepu , Panu kierownikowi Łukaszowi i Pani Anecie , tej Pani blondynce, z długami włosami za pomoc , obsługę , uprzejmość , profesjonalizm i podejście do „ciężkiej klientki „ czyli mnie ;) To w jaki sposób dzisiaj zostałam obsłużona przeszedł moje najszczersze oczekiwania . Szybko , sprawnie i przyjemnie . Kolejny raz nie zawiodłam się na profesjonalizmie Tych pracowników. Dziękuję ♥️”
“Bardzo uprzejma i naprawdę pomocna obsługa. Kupujemy od kilku lat sprzęty i za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Polecamy ten sklep w Rzgowie.”
“Zeszłej niedzieli robiłem zakupy w tym salonie i w pełni mogę go polecić. Mną zaopiekował się Pan Sylwester i słowo zaopiekował nie jest tutaj przesadzone. Był miły i życzliwy. A jego wiedza rozwiała moje wątpliwości i niezdecydowanie co do wyboru sprzętu. Rzetelnie odpowiedział na każde moje pytanie, był cierpliwy i bardzo profesjonalny. W mojej ocenie salon i Pan Sylwester jako doradca zasłużyli na 5 gwiazdek!”
“Profesjonalna obsługa, a w szczególności Pani Gosia, którą bardzo polecamy i która bardzo rzeczowo przedstawiła nam ofertę ekspresów do kawy.”
“Bardzo dziękuję Pani Sylwi z obsługi kasowej, za okazałą pomoc podczas zakupu smartwatcha a przede wszystkim za okazaną empatię dla mnie podczas płatności za zakup.”
“Najlepsza szkoła języków w Gminie Andrespol ;]”
“Wspaniałe miejsce dla dzieci! Niezwykle ciekawie prowadzone zajecia i profesjonalni prowadzacy ❤ Serdecznie polecam!”
“Fenomenalne miejsce, które zostało stworzone z ogromną pasją przez świetne małżeństwo tancerzy i choreografów Chrisa i Asię. Jedyne studio tańca w Łodzi oferujące zajęcia stepowania, które są prowadzone bardzo profesjonalnie za przystępną cenę. Ja już chodzę na nie od ponad roku i jest super. Dodatkowo można poćwiczyć język angielski ponieważ Chris jest anglikiem, który bardzo się stara mówić po polsku i całkiem nieźle mu idzie. W ofercie studia są też inne zajęcia. Bardzo polecam!”
“Bardzo fajne miejsce, ciepla cudowna, domowa atmosfera. Zostaliśmy przyjęci ciepła herbatka i smacznymi przekąskami. Piekny wystroj. Pani prowadzaca poprowadziła swietne zajęcia dla dzieci, wiele urozmaiceń. Cudowna . Polecam, będziemy zaglądać ponownie. Dziękujemy za cudne popołudnie.”
“Wbrew wcześniej przeczytanym opiniom zrobiłem zakupy i nie żałuję. Co prawda przedział godzin transportowych jest nieludzki 10-22 to jednak przy zakupach się na to godziłem. Nikt nie obiecywał dokładnej godziny dostawy. Dostałem towar dzień później ale wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Cena niższa niż u konkurencji, obsługa miła. Mogę polecić.”
“Bardzo fajna nauka dzięki temu mam 5 na koniec roku i biorę udział w konkursach z dobrymi wynikami”
“Zdecydowanie najprzyjemniejszy sklep z tej sieci. Polecam obsluge i co wiecej serdecznosc z ich strony jest duza. Uwaga tylko do centrali społki, wiecej asortymentu dla tego sklepu. Inne sklepy wydaje sie maja wiecej asortymentu ale obsluge do zmiany. Tutaj obsluga super ale asortyment maly. Tak mi sie rzucilo na oczy. Pozdrawiam i polecam. Aaaa wspomniany sklepnna Sybirakow wg mnie do zmiany kadrowej.”
“Bardzo dziękuję za obsługę reklamacji Pani Dominice. Dociekliwie znalazła żŕodło problemu z kablem ( cierpliwie sprawdziła go z różnymi rodzajami ładowarek) i bez zbędnych formalności z uśmiechem na ustach wymieniła go na wolny od wad.”
“W dniu wczorajszym wraz z mężem byliśmy w Media Expert, Łódź ul. Kolumny 6. W realizacji zakupów pomagała nam pelna profesjonalizmu obsługa sklepu, ucząca się sprzedaży młodziutka pani Julia, a w dopinaniu transakcji pomagał pan Patryk i pani Renata. Była to wyjątkowa ekipa, pełna życzliwości i cierpliwości. Niestety w domu okazało się, że mamy drobne problemy ze sprzętem i musimy skonsultować się ze sklepem. W dniu dzisiejszym ponownie pojawilśmy się w sklepie. Spotkaliśmy się z jeszcze większą życzliwością, wyrozumiałości i cierpliwością. Dzisiaj w realizacji naszych zakupów pomagali nam pan Cezary, pani Renata, pan Sebastian. Wszystkie te osoby wykazały się profezjonalizmem i serdeczności, za którą bardzo dziękujemy. Firmie Media Expert GRATULUJEMY TAKICH PRACOWNIKÓW . Ewa i Paweł”
“Duuuża szkoła ale czysto. A jedzonko smaczne.”
“Bardzo miła, wesoła i przede wszystkim cierpliwa obsługa, która mimo natłoku obowiązków i naszego szalejącego dwulatka wyczerpująco odpowiadała na nasze pytania. Dodatkowo przy zakupie lodówki dzięki inicjatywie Pana Pawła udało nam się zorganizować magazynowanie do czasu zakończenia remontu (zdecydowanie jest to ponad standard). Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy. Sympatycznego Pana kierownika również ;) Z przyjemnością polecamy ten sklep.”
“Szkoła na przyzwoitym poziomie nauczania,plusem jest to jeszcze ,że posiada basen. Szkoda tylko że ul.Malczewskiego ,przy której się znajduje jest dziurawa jak ser szwajcarski.”
“Najlepsza szkoła podstawowa teraz chodzę do niej jestem w klasie 7a i bardzo jestem zadowolony z nauczycieli”
“Najpierw szkole skończyły 2 córki teraz chodzą 3 wnuczki-wsxyscy b zadowoleni;dużo zajęć dodatkowych, pomocni nauczyciele”
“hubert wracaj do sp153 i tak mnie tam nie będzie za rok ale rob to dla kids”
“Mam pytanie jest tam profil ,,technik weterynarii" ?”